Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

A Steam hasonló forgalmi adatait tudja valaki? Kerestem a neten, de nem találtam.

(#2) Narxis válasza GhanBuri Ghan (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez engem is érdekelne.

Thanos was right.

(#3) joe297 válasza GhanBuri Ghan (#1) üzenetére


joe297
csendes tag

http://store.steampowered.com/stats/
nem mai de kb: http://www.forbes.com/sites/insertcoin/2012/02/16/the-numbers-behind-steams-success/

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

azzal ugye mindenki tisztában van, hogy ami rekordbevétel az apple boltjának, az rekordkiadás a felhasználóknak.

vagyis az "elképesztően sikeres" kifejezés kicsit mást jelent, ha nem a marketing bullshit generátor írta le.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) GhanBuri Ghan válasza joe297 (#3) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Természetesen ismertem a stats oldalt, de azon nincsenek rajta az éves eladási adatok.

(#6) .tnm


.tnm
addikt

cikknek nem ártana némi korrektúra (legalább 3 elgépelés van benne, pedig végig se olvastam)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#7) big-J válasza bambano (#4) üzenetére


big-J
őstag

Még ők akarják magukat produktív felhasználóknak feltűntetni mikor egész nap fingatós meg macskabeszélős appokat löltenek le. :D

(#8) joe297 válasza GhanBuri Ghan (#5) üzenetére


joe297
csendes tag

igen gonoltam azert linkeltem, hatha valaki esetleg nem, a forbes cikkbol lehet szamolni csak az meg nem tul friss. Frissebrol sajnos nem tudok.

(#9) hitvanyalak válasza bambano (#4) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Hmm ezen az alapon a pékségek sem jók, hiszen vannak, kínálnak, veszünk, fogyasztunk... Semmi támadó szándék nincsen bennem, de vagy valamit nagyon félreértettem, vagy nem tudom...A sikeres azt jelenti, hogy mindkét fél számára sikeres, márpedig ha annyira rossz lenne, hát nem tudom, talán nem használnák. Én mondjuk nem igazán vagyok célcsoportja a fingó appoknak, de a komolyabb játékoknak, vagy egy phaidon lexikonnak igen...És örülök, hogy vannak és bár mélységesen megvetem nagyon sok területen a cuperinoi vállalatot, azért az alkalmazásboltjukkal nincs bajom főként, hogy millióknak biztosít bevételt...

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#10) GhanBuri Ghan válasza joe297 (#8) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az tényleg látszik a Forbes infografikából, hogy a Steam bevétele eltörpül a Google vagy az Apple alkalmazásáruháza mellett.

(#11) madgie válasza big-J (#7) üzenetére


madgie
titán

Eltévedtél, ez nem az android topik :P :DDD

(#12) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem meglepő, minőségi szolgáltatás elfogadható áron.

Mondjuk én éppen kerülöm a fizetős app-kat, mert túlságosan ios-hez kötne csak.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) vinibali válasza joe297 (#3) üzenetére


vinibali
őstag

ez a forbes rajz nagyon tetszik :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.