Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Csoda e...
ugy f***ak ki az uj keszulekeket..meg a Beats audio :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) Tikakukac


Tikakukac
titán

Csak nyomják le az árakat én használtban ismét rájuk fogok voksolni :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) szőröscica


szőröscica
addikt

Hamarosan megint megtámogatom őket, ősszel HD7-et vettem, most meg egy One X-et fogok.

(#4) Youri


Youri
veterán

Az új One család szerintem felpörgeti most a dolgot. Az ár nem szempont. A készülékek 90%-át szerződéssel veszik meg, ami mellé nyugaton ingyen adják a telefont. Mi egy kis szar piac vagyunk, nem pedig etalon

RTX ON

(#5) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem árt ha összeszedik magukat kicsit, mert megszívják. Bár így is erős a gyanúm, hogy meg fogják, az összes többi kisebb gyártóval együtt.

(#6) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Mindenkinek kell egy nagy pofon hogy magához térjen... :DDD

(#7) Maxentius válasza osztraksajt (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

A Nokiának azért lehet, hogy több is kell... :U

(#8) Youri: Vagy inkább mindkettő, jó párszor egymás után. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) Youri válasza Maxentius (#7) üzenetére


Youri
veterán

Oda sokkoló kell, vagy defibrillátor ;]

RTX ON

(#9) fateless


fateless
veterán

Majd amikor jön a következő negyedéves hír, amiben az lesz, hogy milyen sokat nőtt a nyeresége, akkor meg majd mindenki leírja, hogy "hát igen, meg is érdemlik, mert nagyon jó a One sorozat". Jó droidok vagyunk

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Malachi


Malachi
addikt

34%-os visszaesés után 55%-os bővüléssel pont elérik majd kb. a korábbi szintet. :)

(#11) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Ez a One széria szerintem erősebb lett, mint a korábbi készülékcsalád, bejöhet nekik a várt javulás.

(#12) marlboromen válasza Youri (#4) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Tudja a fene. Én a desire z-t cserélném, de a one v méretben jó lenne, de gyenge a hardver, a one s méretben éppen belefér, de valami 8milliméter vastag, volt egy 10 milliméter vastag telóm, utáltam, nem lehetett normálisan megfogni, a one x meg hatalmas tepsi. Azért az s-t majd kipróbálom élőben. Nem vagyok elégedett.

(#13) Apika válasza Arthuro_Adam (#11) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is úgy gondolom. Bár a többi gyártó sem tétlenkedik...

[ Szerkesztve ]

(#14) mizu


mizu
aktív tag

Ideje lenne megtanulniuk telefont gyártani. LOL

▫️ PH! FAN ▫️

(#15) Stanley-B. válasza mizu (#14) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Remélem a lol miatt ez csak vicc volt.

(#16) zool1


zool1
őstag

Lehet, hogy nem kell nekik 5 év és eltűnnek a süllyesztőben! Ámbár sajnálnám, mert akkor már tényleg csak 3-4 alternatíva lenne androidos telefonok terén. Meglátjuk.... :U

(#17) JadenDave


JadenDave
csendes tag

Én megvettem a One X-et...a HTC két nagy hibája az, hogy ebbe min másfélszer ekkora akksi kéne, meg lejjebb is vihetnék az árakat, azért 175 k (kb) kicsit sok. !MAGÁNVÉLEMÉNY!

{The Walking Dead ; Terra Nova ; WWE Attitude, PG} All Day, All Night On HTC One X

(#18) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Ha olcsóbbak lennének, nem lenne ekkora gáz. A HTCnek úgy sincs presztízs értéke...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#19) zool1 válasza JadenDave (#17) üzenetére


zool1
őstag

És mennyi az üzemideje, ha szabad kérdeznem? :F

(#20) ibenny válasza kiskaktusz (#18) üzenetére


ibenny
senior tag

" A HTCnek úgy sincs presztízs értéke..."

Oo, ez igy, ebben a formaban erosen vitathato kijelentes. Igenis van presztizserteke, nem ugy, mint egy iPhone-nak (mert van egy eros gyanum, hogy azt annak tartod).

(#21) Youri válasza kiskaktusz (#18) üzenetére


Youri
veterán

A HTC a prémium kategóriába sorolta be magát

RTX ON

(#22) kiskaktusz válasza ibenny (#20) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Persze, tele vagyok alma cuccokkal... De ki vagy ember... :C

(#21) Youri: Csak úgy néz ki, hogy a vásárlóközönség nem úgy gondolja, mint ők...

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez a One széria tényleg jobban sikerült, mint a tavalyi készüléközönük. Valahogy azt érzem, hogy most tudtak talán letenni egy olyan telefont az asztalra, amire lehet azt mondani, hogy a Desire méltó utódja.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#24) grosy


grosy
senior tag

Lehet, hogy a legtöbb samsung és sony(e.) tulajnak újdonság lesz, amit írok, de van olyan androidos teló, ami nem fagy le sose, és mindig rendelkezésre áll, amikor kell. Persze ez csak azokra a HTC-re vonatkozik, ami nincs szétbuzerálva. Ha visszakapnám azt a rengeteg időt, amit az SE-Samsung-LG trió miatt a szervizben töltöttem, akkor egy hétig szabin lennék. Mindhárom telóm szolgáltatótól lett véve, nem valami arab sufniGSM-ből. A tapasztalat mondatja velem, hogy ha androidos teló, akkor csak is HTC. A tapasztalat, nem mindenféle megkeseredettség által vezérelt rosszindulat mondatja ezt velem. ;]

(#25) Youri válasza kiskaktusz (#22) üzenetére


Youri
veterán

A Sensation óta nem adtak ki semmit, a 4S megjelenése óta pedig zuhannak. Előtte viszont igencsak jól ment nekik.

RTX ON

(#26) kiskaktusz válasza Youri (#25) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az, hogy mikor adtak ki új telefont, nem releváns, lásd a samu is ~4éve nyomja az arcunkba az S5230-at..

Az, hogy az i4S kiadásáig töretlenül bővült a piacuk, az nem azt jelenti, hogy a vásárlóiknak nem változik meg a véleménye a cuccaikról.. Ugyebár ott van neki a sense. De amiatt is csak mi telefonbuzik vesszük meg, ha megvesszük egyáltalán, mert átlaguser azt sem tudja mi az a sense.. Ismerek olyan androidusert, akinek gmail-es címe sincs és csak teló-sms-re használja az androidos telefonját..

Lehet, hogy a piac azt mondja elég. PL mert soktízezerrel drágább a htc, mint pl a samu telefon, ami ugyan azt hozza és inkább samut vesz, mer taz androidnál akar maradni. Ezzl pl magyarázható a samu folyamatos növekedése is.. Még hozzáteszem, hogy ez a one széria tényleg tuti, de drágák nagyon..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#27) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Presztízs sorrend!/szigorú magánvélemény!!Ja és vertu mobiado stb.. luxus sz*rokat nem számítva!
1.Apple/lehet fikázni őket de sajna így van,amúgy nekem nem volt és nem is lesz apple cuccom /
2. Htc /igen szerintem itt a helyük,évek óta használható minőségi cuccokat raknak le az asztalra/
3.Samsung/ remélem ez érthető miért!Az utolsó 5 telefonom az samu volt amúgy/
4.Nokia/sokak szemében még mindig ez jelenti "a telefon-t",mondjuk ők nem is nagyon értenek hozzá:)/
5Sony Ericsson /jó de nem kiemelkedőek a készülékeik/
6.Motorola /sajnos itthon már nem annyira ismert mint régebben de ez változhat/
7.Lg /hiába akar a Samsung nyomába lépni 10 emberből 8 még mindig Samut választana helyette!/
Na kb. eddig érdekes!Lehet vitatkozni,vagy más listát felállítani de légyszi a fikázást mellőzétek!Köszi!:)

(#28) Tikakukac válasza grosy (#24) üzenetére


Tikakukac
titán

Szanaszét hekkelt HTC-k tömkelege van a környezetemben és reggelire eszik a gyári romosakat. Nem kell minden sz@rt feltenni és akkor nem lesz sírás. Szerencsére a mi fórumunkon már sikerült szájbarágósan elmondani mit és hogyan csináljanak.
Alapból pedig rohadt sok idegesítő kis hibájuk vannak a gyári romoknak. Kicsit gondold ezt át.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#29) grosy válasza Tikakukac (#28) üzenetére


grosy
senior tag

Természetesen nem a szakértő kezek által felrakott romokra gondoltam, hanem pl. az "arab sufniGSM-ben" felrakottakra. Nem egy helyen olvastam, hogy a rendszer frissítése után csak arabul kommunikált a teló, de a feltörés is kisebb-nagyobb galibát okozott. Nekem a gyári HTC-rommal még nem volt gondom, pedig fullra tele van alkalmazásokkal a rendszer, és van, hogy hetekig ki se kapcsolom. Amit némi iróniával akartam leírni az az, hogy a HTC-ért érdemes kifizetni azt plusz 10-20-stb. ezret, ha használható telót akar az ember, és nem szeretne a főzőcskével szórakozni. Vannak ilyenek, pl. én is.

(#30) Demens


Demens
tag

Szerintem sem az áraik miatt van a csökknés, ez csak nekünk magyaroknak érvágás (meg egy-két hasonló helyzetű országnak). Inkább arról van szó, hogy az Apple töretlenül halad előre, a Samsung lett "AZ" androidos gyártó, a HTC pedig megmaradt egy prémium gyártónak, akinek a termékeit inkább tudatosan veszik, nem tömegesen

[ Szerkesztve ]

(#31) Tikakukac válasza grosy (#29) üzenetére


Tikakukac
titán

Az arab sufniban is egy xda rom lesz felrakva, csak gyökerek hozzá. Nyelvet állítani meg 5 perc kb.
Lehet, hogy valaki a gyári mellett voksol, tegye meg. De akkor neki egy újabb funkció miatt ami szoftveres és nem ad a gyár vennie kell új telót. A többieknek meg 2 óra olvasás és csókolom. A jobb akksi időkről és egyebekről még nem beszéltem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) janes1976


janes1976
őstag

Bocsánat, de az Iphone a tömegtelefon, nem a HTC. Minden 16 évesnél lassan már iphone van. Jobbra nézek iphone, balra nézek iphone, lassan már mindenki ezzel szaladgál.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#33) zool1 válasza Youri (#21) üzenetére


zool1
őstag

Árak terén 1000%...!!! :(((

(#34) Youri válasza zool1 (#33) üzenetére


Youri
veterán

Nem a magyar piacra termelnek, akármennyire meglepő...

janes1976: szerinted.... Szerintem meg amikor egy normál csomag árszínvonalán a mainstream országokban ingyen elhozható a telefon, nincs értelme árról beszélni

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#35) janes1976


janes1976
őstag

Akkor is túlárazottak, azért tartanak itt! :(((

Ja, félreértések elkerülése végett Magyarországról akartam beszélni. :R

Pl. itt van a One X ami 180 ezerről indult. Hát baszki ezekhez a magyar átlagfizetésekhez ez kurva magas ár. Nyilván nem azoknak tervezték, de akkor is ;)

Viszont az Iphone meg az alkalmazásbolttal tart ott ahol tart.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#36) Tikakukac válasza janes1976 (#35) üzenetére


Tikakukac
titán

150k+-os árakkal azért én megengednék egy jelenkezést, hogy akkor a Samu és az Alma nem túlárazott? Az, hogy ki mit ad mellé az nem releváns, az használat függő.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#37) Youri válasza janes1976 (#35) üzenetére


Youri
veterán

Viszont az Iphone meg az alkalmazásbolttal tart ott ahol tart.

Az élen? :)

RTX ON

(#38) nuke7


nuke7
veterán

one s még mindig nem kapható sehol? :U

(#36) Tikakukac: "Az, hogy ki mit ad mellé az nem releváns" - ekkora butaságot is rég hallottam, pedig sok emberrel beszélek... :))

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#39) janes1976 válasza Youri (#37) üzenetére


janes1976
őstag

Jaja. Az élen.

Az almára van baszki egy csomó magyar alkalmazás, amit ingyen tölthetsz le.

Ja és nekem nem Iphone-om van, de ez tény.

Oké mondok példát. Elindították a One X-et 180-rel, és ehhez adnak egy szar fülest, ami nemhogy prémium, hanem egy gagyi valami. De azért oda van baszva hogy beats. Ugye? Nehogy már tökéletes legyen valami. Kapják be! :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#40) kiskaktusz válasza janes1976 (#39) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az csak egy szoftveres hangzásjavítás miatt van rajta... Meg, hogy reklám legyen annak is, mert bevásárolták magukat oda...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#41) Tikakukac válasza nuke7 (#38) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát akkor üdv a fedélzeten! :P
Akinek nincs egy raklap Apple eszköze az az ide-oda szinkronizációt kilőheti. Meg még egy raklap másik specifikus dolgot is. Mert szerinted hány vásárlót érdekli, hogy az egyik gyártó ad Touchwizt, vagy Sense felületet a telóra? Amíg nem használja huzamosabban fingja nem lesz, hogy kell-e neki. Itt a Ph közössége más tészta. Mi kiteszünk úgy hibaszázolékot kb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#42) janes1976 válasza kiskaktusz (#40) üzenetére


janes1976
őstag

Azt én értem, de szted nem fért volna bele a "zászlóshajóba", szted ezzel nem blamálja magát a gyártó, főleg úgy, hogy a régebbi párba meg benne van a normális füles? :U

Egyszerűen eleve a szart rakták bele, mert szerintük így oké. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#43) Youri válasza janes1976 (#42) üzenetére


Youri
veterán

A beats audio hamarosan el fog tűnni.

RTX ON

(#44) janes1976 válasza Youri (#43) üzenetére


janes1976
őstag

Valahogy sejtettem. :D

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#45) marlboromen válasza nuke7 (#38) üzenetére


marlboromen
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#46) janes1976 válasza marlboromen (#45) üzenetére


janes1976
őstag

Itt most akkor benne van alapba vagy nincs benne a magyar nyelv. Meg sztem hibásan írják a beats fülest. :U

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#47) joey04


joey04
titán

Nagyon jók a HTC cuccai, az új One széria is szinte kifogástalan lett. Azonban a gyengélkedés nem véletlen. Okot nem írnék, mert legalább 2, de lehet, hogy 3 márka fanatikusai szednék darabokra a kommentet. Kitartást nekik, és jobb eredményeket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) nuke7 válasza marlboromen (#45) üzenetére


nuke7
veterán

:R thnx... de azért :Y a one s drágább mint egy új iphone 4 (mondjuk 16gb-s) WTF :F

(#41) Tikakukac: előtted írták: :U
"Az almára van baszki egy csomó magyar alkalmazás, amit ingyen tölthetsz le." például.
az itunes store-rol nem is beszélve, ami bazi nagy plusz (pl. tök kényelmes és olcsó filmet kölcsönözni)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#49) nuke7 válasza marlboromen (#45) üzenetére


nuke7
veterán

azt meg most nézem, hogy a one s gyakorlatilag egy frissített sensation XE csak még az akksi is kisebb benne... ennyiért szerintem ez picit drága, nem?
vagy az amoled ennyivel jobb mint az s-lcd..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#50) Tikakukac válasza nuke7 (#48) üzenetére


Tikakukac
titán

Erről beszélek. Szobatársam megvette az i4-et és olyan szinte rühellte az iTunes-t, hogy hihetetlen. A kölcsönzős meg egyéb dolgok itthon pl. elég gyenge lábakon állnak.
Leírom még egyszer. A szoftveres és egyéb mókakóla abszolút egyénfüggő, ha valakinek nem jön be ez vagy az akkor szivacs. Akinek jobban lefedi az ízlését egy WP7 köré épített bázis annak miért is jobb a iTunes?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.