Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Én tavaly annyit tettem hozzá a számokhoz, hogy cseréltem AM2-ről AM3+ -ra, a CPU meg maradt a régi Phenom II. Gyakorlatilag csak a DDR3 és az USB 3.0 támogatás kellett. Vehettem volna persze AM4-et is, ha az AMD nem dönt úgy, hogy a Bristol Ridge-et csak az OEM piacnak adja.

Idén a Ryzen CPU-k és az AM4-es lapok k. magas árcédulája miatt nem érzek semmit késztetést, hogy cseréljek. Ezen is elfut minden amit használok. Őszintén szólva a desktop gép már csak púp a hátamon. Ha a konzol kiválthatná már rég nem lenne, de sajna a PC only játékok a kedvenceim.

A Raven Ridge meg ki tudja mikor jön és milyen ütemben lesz elérhető nekünk, mert lehet hogy az AMD megismétli a tavalyi mutatványát.

Úgy látom, hogy ma egy belépő gamer alaplap-cpu kombó már sokkal drágább mint pár évvel ezelőtt. Az intel monopol helyzetben felvitte az árakat, az AMD meg idén csatlakozott hozzá. A desktop szegmens meg tovább csökken, mert aki nem játszik, nem dolgozik komolyabb teljesítményt igénylő programokkal, az már nem vesz asztali gépet.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.