Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ttower


ttower
aktív tag

a következő generáció már csak így fogja ismerni: E.T. hazaskype-ol. ;]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Az, hogy napokig áll az adatcsomag egy queue-ban, nekem nem zökkenőmentes internet.

Most képzeld el, hogy valaki xxx videót néz, és akkor van három nap pauza, addig mit csinál?:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) ttower válasza bambano (#2) üzenetére


ttower
aktív tag

elmegy kávézni. :K

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#4) D1Rect válasza ttower (#1) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez jó. :D :R

(#5) lezso6 válasza bambano (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hibernálja magát

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) rennes6 válasza bambano (#2) üzenetére


rennes6
tag

de nem vész el, ez itten a lényeg

(#7) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

De mégis mi köze a bolygóközi internetnek a Nemzetközi Űrállomáshoz? Itt vannak egy köpésre. Csodálom, hogy Simonyi nem netezett már odafönt. Akár blogolhatott is volna, nem ám rádiózás. Amúgy meg 299 792 458 m/s mire elég? Mert Skype-ra biztos nem. Esetleg távímélezés, adatcsomagok küldése, a lényeg a csomagban van, nem a folyamatos összeköttetésben. Ha, csak a legközelebbi bolygót vesszük, a Marsot, akkor is 6-10 perc az út tartama csak egy irányban.

<-ƘƘ->

(#8) Mr.Csizmás válasza ttower (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

15 éve ez a vicc még úgy hangzott, hogy E.T. vonalat kér a telefonfülkében a központtól, és bemondja a kezelő, hogy a kért szám tárcsázásához dobjon be 5.220.640 Ft aprót ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) CPT.Pirk válasza bambano (#2) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nyilván nem azért készül el a rendszer jó drága pénzért, hogy aztán az űrhajósok Youtubot nézzenek! ;]

Amúgy a cikk szerintem pontatlan, biztosan nem olyanok a körülmények az űrben, hogy napokig ne tudjon egy árva csomagot se elküldeni a rendszer.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#10) Alchemist


Alchemist
addikt

Mire elkészül, talán nem is lesz már Nemzetközi Űrállomás
cikk

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#11) bambano válasza CPT.Pirk (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Bolygóközi internetről van szó... Ha például ez a hülye nap a két bolygó közé áll, úgy fél évre, akkor lehetnek ilyen bajok...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) robotjatek


robotjatek
tag

És pár év múlva lehetőségünk lesz a Marson lakó barátainkkal UT-t játszani :))

(#13) azbest


azbest
félisten

akkor van szopás, ha a queue ideje alatt lejár a session ;]

ezek szerint nem lesz mars vs föld counter strike bajnokság a magas ping miatt... be kell érniük a fordulókra osztott, stratégiai számítógépes játékokkal :DDD

vagy majd kitalálnak valami újabb fajta adatátviteli technikát... valahol nemrég olvastam, kísérletet csináltak arra, hogy egy foton egymástól földrajzilag messze lévő két helyen is egyszerre jelen lehet és ha az egyik helyen történik vele valami, akkor a másik helyen is azonnal jelentkezik ennek a hatása.... nah ez zavaros, de valami ehhez hasonló (de nem konkrétan ez a hír): [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.