Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Akkor sem lennék nagyon meglepve, ha az 5 éve törölt fiókomat is vissza tudnám állítani! :U

(#2) Apollyon válasza Fred23 (#1) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Admin jogokkal bármit lehet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) Kabika


Kabika
csendes tag

Most akkor GDPR értelmében nem kötelező nekik azonnal törölni, ha én úgy gondolom, hogy törölném?

(#4) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

"ezt követően eltűnt a profilja az összes adatával, képével és bejegyzésével, valamint hozzászólásával együtt."

Ezeken mindig jót mosolygok. :DD Az internetre feltöltött bármilyen dolog csak úgy törlödik? Az nem törlödik csak átalakul. :P Szokták mondani hogy az internet nem felejt. :K

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#5) INGJOKE válasza Fred23 (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem is ez jutott eszembe, hogy kb 5-6 éve töröltem, de tuti megvan az még valahol neki, ha nagyon kellene...:D

(#6) KaiotEch válasza Fred23 (#1) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A vicc az, hogy én elvileg töröltem a fiókot 5 éve, de a mai napig kapok értesítő mail-t, hogy ki milyen bejegyzéseket rakott ki akkor az úgy hogy? :F

(#7) pető bá'


pető bá'
őstag

nem tudom - ha törölném, akkor a 15. napon én is megpróbálnám a bejelentkezést, már csak a biztonság kedvéért is, hogy tényleg nem tudok belépni. De ebből persze azt is le lehet szűrni, hogy meggondoltam magam... :U

"... and I hope you have a great day!"

(#8) 8th válasza Fred23 (#1) üzenetére


8th
addikt

Vissza is tudod. Tapasztalat.

(#9) 8th


8th
addikt

"Eddig 14 napja volt egy felhasználónak, hogy meggondolja magát, ezt követően eltűnt a profilja az összes adatával, képével és bejegyzésével, valamint hozzászólásával együtt."

Ez itt a probléma. Nem törlik szimplán csak elrejtik de attól még az ott van és ott is lesz a szerverükön az idők végezetéig. És teljességgel ellenőrizhetetlen, hogy valójában törölték-e az adatokat egy felhasználóról vagy sem. Persze én pontosan tudom, hogy nem mert simán visszaállították az évekkel korábban általam végleg törölt fb profilomat. Sajnálom, hogy valaha is felregisztráltam erre az adathalász baromságra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.