Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babosmiki


babosmiki
addikt

Hát igen, ez így most már elég gáz...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#2) AS


AS
félisten

Nagyon jó :) Mondjuk szerintem ezek amúgy sem mérnek pontosan.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) bali


bali
tag

Hát igen, a világban vannnak most fontosabb dolgok, mint a Galaxy Watch EKG funkciója, vagy hogy letölthető-e már az IOS 14, vagy nem. Reméljük, emiatt senki nem fog leugrani valamelyik hídról.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#4) Kasya válasza AS (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

Teljesen mindegy. Akkor nem kellett volna emliteni a termek bemutatasakor...lett volna inkabb meglepetes. Lehet nagyobbat is szólt volna. Utólag most csak a savanyu szajiz van.

(#5) Noukoum válasza bali (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Kihagytad hogy kinek nagyobb az antutu száma :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Na ez a baj...vetítenek, kamuznak. Nem szimpi. :(

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#7) Braddock válasza bali (#3) üzenetére


Braddock
őstag

"EKG funkciója"
Ilyen funkció mentett már életet.

(#8) csepi.peter


csepi.peter
csendes tag

Nekem ezt írta a support. "Szeretnénk tájékoztatni, hogy a Samsung Electronics Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékek esetén nem szerepel az EKG, mint elérhető funkció." Most meg már a honlapon sincs fent az, hogy egyszer elérhető lesz az EKG. Lehet hardveresen benne sincs..... :W

(#9) HoldfenyLuna válasza csepi.peter (#8) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én az EKG funkció miatt választottam ezt, pedig a sima watch jobban tetszett. A kérdés az, hogy mennyi időn belül kell nekik a funkciót elérhetővé tenni, mielőtt az emberek elkezdenek vásárlók megtévesztés miatt pereket indítani, ami azért valahol jogos és érthető.

(#10) mrThomi válasza HoldfenyLuna (#9) üzenetére


mrThomi
addikt

Vagy egy jó ürügy almára váltani

Nothing Phone (2a)

(#11) Kasya válasza HoldfenyLuna (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lassan elobb hozzak ki az uj okosorat, mint az EKG funkciot az Active2-hoz.

(#12) Janaboy


Janaboy
veterán

En azt hittem az a virtuális gyűrű valami hardveres trükk.. Érdekes ez is.

Janaboy

(#13) hyperst74 válasza HoldfenyLuna (#9) üzenetére


hyperst74
csendes tag

Szintén ezért szemeztem vele,46mm volt már de az ekg miatt néztem az Activ 2-öt, de valószínű hogy újból egy Watch lesz. Almás dolog tetszene igazán de akkor telo váltás is kéne,azt meg nem szeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#14) #10949376 válasza hyperst74 (#13) üzenetére


#10949376
törölt tag

En is igy vagyok vele,apple Watch király de telefonjaik és a rendszer zartsaga miatt meg tularazva nálam felejtős igy nem lesz apple Watch om,egy magicwatch 2 42mm es lett helyette.

(#15) mrThomi válasza #10949376 (#14) üzenetére


mrThomi
addikt

Miért nem veszel mellé egy android tabletet ? Én már rájöttem, hogy ha úton vagyok nekem aztán teljesen mindegy hogy android vagy ios-t nyomkodok. Otthon meg ott lehetne a samu s5e/s6 tab és lehet nyűni.

Nothing Phone (2a)

(#16) #10949376 válasza mrThomi (#15) üzenetére


#10949376
törölt tag

Nekem csak Android ,ios zárt mindenre fizess elő ha hasznalni akarod túlárazott minden apple cucc és szolgáltatás nálam ez nem fér bele .
Most egy xiaomi mi 10 fogok venni mert az ár érték arányban tökéletes nekem mindere játék film zene..az ára kicsit felment itt euba de ez van a mostani virus helyzetben amit letudnak gyártani keveset az drágább.

Apple Watch lenne nekem is mert az jó, ha működne Android telefonon az app és minden funkciója.

(#17) kalimist válasza #10949376 (#16) üzenetére


kalimist
aktív tag

Ezek szerint Androidon ingyen van pl. a Spotify, a Netflix és a többi hasonló szolgáltatás? Tehát akkor a Mi 10-en kalóz játékok, kalóz zenék és kalóz filmek fognak menni nálad? Mert az ingyen az jó?

(#18) tuleon


tuleon
tag

Ha valaki még egyszer azt mondja, hogy az apple túlárazott, azt felrúgom :D
Az összes mai telefon flagship kategóriában túlárazott, mindegyik kb egy árban van. Mindegyik nagyon jó telefon.
Aki azzal érvel, hogy az ios zárt, és azért vesz androidot mert nyitott és sokkal több funkció van benne, testreszabhatóbb stb.., és ezt az embert megkérdezed őszintén, hogy egy év múlva milyen funkciókat használ belőle, ezek a válaszok jönnek: telefon, email, alap appok, kamera, egy csengőhang évekig stb.
Kérdezem én, ha valaki csak ennyit használ ki a csúcs telefonból, akkor mitől is rosszabb a zárt rendszer? és itt nem a rootolós "telefonbuzikra" gondolok, hanem átlag felhasználókra.
Sokkal nyugodtabban tud aludni, hogy tele van "felesleges" funkciókkal amit sosem használ a telefonban? Nekem semmi bajom a samsunggal, a legjobb kijelzőt, legjobb kamerát pakolja bele évről évre, de szoftvert nem tudnak fejleszteni a mai napig. 10 éve kb nem tudnak kikászálódni a "mindenbe belekezdek aztán semmi sem tökéletes" módból. Itt a példa az EKG funkció. Az apple beígérte és ha azonnal nálunk nem is, de akkor az usában megjelent. Minek kell ezt a funkciót annyira kiemelni, ha fél éve sehol nem jelent még meg? Vagy az S20 ultrába minek kell 100X zoom? amikor már 30X felett használhatatlan képet készít. Jobb a tudat, hogy van egy használhatatlan ficsőr a birtokukban? nem értem a samsung mérnökeit...

(#19) #10949376 válasza kalimist (#17) üzenetére


#10949376
törölt tag

de más apra gondoltam ,irtam lényegét nekem nem fér bele azért veszek androidos telefont,ha neked tellik ra fizzes mindenért navigaciotol...ha megteheted
Én fizetem a youtube musicot mert az megéri,netflix nekem nem majd ha olcsóbban adják hosszú távon solo membership et, akkor igen.

A másik az hogy az apple termékek tudasukhoz képest tularazottak ez tény,en arra adok pénzt ami ár érték arány megéri ,nem a logót veszem drágán.

(#20) mrThomi válasza #10949376 (#19) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem akarok w@rezolni főleg nem androidos helyen de iphonokra azért már eleg egyszerűen megoldható az a bizonyos J...B....

Nothing Phone (2a)

(#21) Kamikazeman válasza tuleon (#18) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Az Apple egy túlárazott szar, magamutogató csicskáknak való. Én Note-ot használok 5 éve és előtte iPhone is volt, A Note sokkal használhatóbb és megkönnyíti a mindennapjaim. Valóban, ha semmire sem használod,(ahogy fent írtad is) akkor arra jó az iPhone, de akkor minek 3-500.000-ért telefon? Ja, mert magamutogató csicska vagy! Most már felrughatsz...
:DD

(#22) gzlaci válasza Noukoum (#5) üzenetére


gzlaci
friss újonc

Neked adok igazat!!!Nekem is tetszett volna jobb árban,más típus!!!De hittem az eladónak és nem kis pénzért!!!!Itt nem is a pontosság a mérvadó!!!Egy csuklós vérnyomásmérő sem pontos!!!!Viszont támpontnak hasznos lehet ez az ekg és bp funkció!!!És ugye!!!!A fogyasztó megtévesztése szerintem ez az ígéret!!!!!Szomorú egy Samsungtól!!!! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.