Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem gondoltam volna pár éve, hogy egy Huawei noti fog megtetszeni, habár nekem az etalon a Xiaomi cucca.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) XuChi


XuChi
addikt

1500 - 1900 Euro = 450000 - 570000 HUF. :Y:Y

Vicc kategória ismételten.....

(#3) rodrigez válasza XuChi (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Miért is? Szerinted egy Lenovo ThinkPad mennyi, vagy egy HP Probook? Ez abban a ligában játszik, az ára is ezért ennyi.

(#4) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Eszméletlenül jól néz ki, de az árat megint nem találták el. Konkrétan Macbook Pro áron jön. Akkor meg már vehetsz Macbook Prot is.

Az hogy a HP-nak és társainak kell az extra profit, még nem jelenti azt, hogy muszáj ám mindenkinek beállni a sorba. A Windowsos gépeknél nem ezt az árazást szoktuk meg, főleg ha a Huaweiről van szó. Erre jó példa a Xiaomi, ott a Xiaomi Notebook Air 700 Euró körül.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) apatyas


apatyas
Korrektor

Hiánypótlónak tűnik a 3:2 felbontás, akinek nem széles szalag kell, biztos örül neki. Én személy szerint az 1920x1200-at preferálnám. Van aksi rendesen, van csatlakozó majdnem elég (UTP egyet elvisz) és kompatibilis mindenfélével. És 30 centi széles és bele bírták rakni a dedikált kártyát is!!! (egy tesztben kíváncsiak leszünk a melegedésre)
Szokásos: Ravennel is jó lenne, akkor cukorfalat.

[ Szerkesztve ]

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#6) Reggie0 válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat nem tudom. En a macbook prot egy 50-ezres gepre becsereltem volna barmikor. Mondjuk ez sem tunik sokkal jobbnak.

(#7) Hopkins95 válasza Reggie0 (#6) üzenetére


Hopkins95
addikt

Csak azt akarom mondani, hogy a Macbook Pro már bizonyított a piacon. Ez a termék meg most jött és már eleve olyan áron érkezik...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Akelaman válasza XuChi (#2) üzenetére


Akelaman
tag

Teljesen rendben van az àra, ez a kategòria ennyibe kerül. Igazàbòl egy ultrabook nagy kijelzővel ès dedikàlt vgaval. A kijelző is nagyon jòl nèz ki, 12" laptop, 13.9" kijelző. Az anyaghasznàlat is jònak tűnik. Hiàba làzadnak a tesztelők a lenti kameràn, a kihùzott kàvàval nem lehet fel rakni, de tetszik, hogy ki-be hajthatò.

(#9) Tikakukac


Tikakukac
titán

2 gondja van: a neve, azt nem értem miért kell.
Másik: azért itt a vevőkör erősen kötődik, tehát az alma kifújása nem lesz annyira egyszerű. XPS-re is mennyit hallottam már, hogy fúúú majd most. És nagyon kevés az átjárás.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) zzola válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


zzola
félisten

+1, inkább Macbook.

(#11) rodrigez válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Akinek persze Macbook kell, mert nekem meg pl. Win-es gép kell de ilyen minőségben.

(#12) Reggie0 válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Ok, de akik alternativat keresnek, azoknak teljesen jo. Senki sem azt nezi, hogy bizonyitott-e a piacon, az csak a befektetoknek erdekes.

(#13) atikó


atikó
őstag

Remek hír, a tavalyi modellt meg akartam venni, de jó hogy vártam, örülök a sima usb portnak, de persze az mx150 is tuti. Azonnal kell nekem.

(#14) Tikakukac válasza Reggie0 (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a baj, hogy Wines alternatíva mac-re van és az is bizonyított. Márpedig a supportot nehéz lesz leverni, NBD onsite Dell garit kíváncsi vagyok most hogyan verne le a hüvely.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Amit szabad jupiternek, azt nem szabad az ökörnek. Pontosabban amit az Apple megtehet, azt mások is megtehetik, de nem számítsanak rá, hogy ugyanúgy működni is fog a dolog, még akkor sem ha jobb a termékük. Nekünk persze jó ha fokozódik a verseny, mert az árak eshetnek.

Annyi biztos, hogy nálam ilyen árral sem ez sem egy Macbook Pro nem rúghat labdába. (nem vagyok én milliomos) :(

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) #06658560 válasza Tikakukac (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az minden gépjükre van, vagy csak veheted üzleti gépek mellé?

(#17) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sohasem fogok kiadni ennyi pénzt egy laptopért max. a felét. De tetszik. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#18) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Nem hiszem el, hogy egy noteboook téren egyelőre nevesincs gyártónak van csak annyi esze, hogy ne 16:9 képernyőt használjon. Nem tudok semmit a cucc minőségéről, de ez akkor is szégyen a többi gyártóra nézve. Mobil munkaállomások 16:9-cel.. vicc.

Ez még 16'' környékén is teljesen kompakt lenne.

[ Szerkesztve ]

(#19) Akelaman válasza pusszycat (#17) üzenetére


Akelaman
tag

Ezèrt vesz a szegèny (vagy inkàbb àtlag) ember hasznàltat :D

(#20) pusszycat válasza Akelaman (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én használtat sem veszek. :( Csak újat. Telefont 100e körül laptpot 200e körül. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) Akelaman válasza pusszycat (#20) üzenetére


Akelaman
tag

Ahogy èrzed, èn meg ùjat nem :D

(#22) leviske


leviske
veterán

Ez így nem tudom mennyire komoly harc, ha olyan árat dobnak be, amit még az Apple is röhögve alullicitál. Ennyivel nem jobb a MX150 az Iris Pro-nál.

(#17) pusszycat: Van akinek megéri, van akinek nem. Bár mondjuk konkrétan ennek a modellnek tényleg nem tudom hol és ki a megcélzott vásárlóközönsége.

[ Szerkesztve ]

(#23) smc válasza apatyas (#5) üzenetére


smc
addikt

3:2 egy remek arány, épp ezzel a felbontással (3000x2000) használom minden nap, és :R

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#24) Tikakukac válasza #06658560 (#16) üzenetére


Tikakukac
titán

A magyar képviselet 3 év sima garit ad mindenre és üzletiekre megy az NBD, kicsit fentebb onsite is. XPS remek kérdés, annyira kevés fogy, hogy szerintem az NBD meglesz ott is, de nem mondok ezer %-ot, meg kell néznem :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#25) Alchemist válasza rodrigez (#3) üzenetére


Alchemist
addikt

Majd 5 év cipelős használat után kiderül, hogy milyen ligában játszik, a NBD gariról nem is beszélve.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#26) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Tok szep meg minden, de netto 1900 euroert mar majdnem macbook prot is kap az ember, aztan akkor mar inkabb az. Mondom ezt mac userkent, de nem mac fanboy-kent.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#27) Robert07 válasza smc (#23) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igaz, ekkora meretben en is jobban szeretem, mint a 16:9-et. Itt jobban szamit a kulonbseg, mint 22"-27"-nel.

(#28) Ringman


Ringman
nagyúr

megint ennyit arról a kamuról, hogy a lenovo nem tudott a 25. évfordulós thinkpad kiadáshoz 3:2-es kijelzőt szerezni

(#29) Wikoo válasza rodrigez (#3) üzenetére


Wikoo
aktív tag

Ennyiért egy T szériás thinkpadet is tudsz venni. Kicsit fullosabb hűtéssel, strapább házzal, s vízelvezetö csatornákkal a bill körül. Ez így csak egy tulárazott ultrabook.

Békesség, boldogság! x)

(#30) jonyibandi


jonyibandi
csendes tag

Király ötlet ez a képarány, kíváncsi lennék milyen élesben. Viszont ez a billentyűzet... Lehet nekem még valami evolúció előtti kezem, csuklóm van, de ekkora "taccspad" előtt gépelni egy ilyen nyomi billen... A webkamera érdekes, csak nehogy rácsukja a user a kijelzőt :)

[ Szerkesztve ]

(#31) Graphics válasza jonyibandi (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem az lecsukódik,ha lehajtod fedlapot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) jbush válasza Tikakukac (#24) üzenetére


jbush
tag

Javítottam már XPS-t NBD-ben; igaz, Inspiront is, konyhaasztalon, hangulatvilágításnál, úgy, hogy a gazdi kölke a bokámat rugdosta az asztal alatt.

A géphez: szerintem is jobb ez a képarány, mint a 16:9-es. Bár én nem igénylem a 4:3-at, nekem jobb lenne a 16:10. Egyébként az Apple gépei 16:10-es arányúak, illetve a Pixelbook használ még 3:2-es kijelzőt, igaz, kisebb felbontással.

(#33) Tikakukac válasza jbush (#32) üzenetére


Tikakukac
titán

Pedig tök viccesek, egyszer egy kiszállásos szervizes melót el fogok hoppolni, nagyon mókás sztorikat meséltek nekem eddig a Humanosok :B Nálunk is laktárs gépére egyszer kihívtam őket, mert nem volt kedvem bevinni, mondjuk én megcsináltam a helyet meg segítettem, ennyi jár :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#34) icp1970


icp1970
senior tag

Igen komoly ár. :C

(#35) DNReNTi válasza Tikakukac (#33) üzenetére


DNReNTi
őstag

En csinaltam regen, igaz csak cegekhez mentem... Hat nem olyan nagy moka. :DDD

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#36) Fryskitt válasza rodrigez (#3) üzenetére


Fryskitt
addikt

Mert kínai, mert a Huawei híresen tele van kémkedős szoftverrel (tudom, itt nehezebb, de rootkit stb simán lehet), mert nem tartja az árát, nagy az értékvesztése, kérdéses a garancia. Stb. Ezért.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#37) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Akarhany uj laptop hireket latunk, egyikben sincs AMD... :(

OK

(#38) Sanya válasza XuChi (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nem vicc, csak nem neked szánták.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#39) Timer


Timer
veterán

Ennyiért már Dell XPS is van, NBD garanciával, számlával, magyar billentyűzettel.

[ Szerkesztve ]

(#40) Tikakukac válasza Sanya (#38) üzenetére


Tikakukac
titán

De kinek? Tényleg kérdezem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#41) apatyas válasza Z_A_P (#37) üzenetére


apatyas
Korrektor

De, amelyikre kommenteltem, abban lett :) csak nem a hírben.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#42) atw


atw
csendes tag

Durván rákívántam (pötyögöm mindezt a Surface 4 Pro-ról). De tényleg, nagyon-nagyon pofás kis gép lett...

(#43) Alchemist válasza Sanya (#38) üzenetére


Alchemist
addikt

A vakítható mezőgazd. dolgozónak. :)

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#44) Sanya válasza Tikakukac (#40) üzenetére


Sanya
nagyúr

Aki például Macbookot, vagy valami hasonló laptopot venne amúgy is.
Annak kb egy árkategória.

Az Audi S8-at és az A8-at sem az én pénztárcámhoz szabták, de a piacon van és veszik.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#45) Alchemist válasza Sanya (#44) üzenetére


Alchemist
addikt

Van az úgy, hogy a különlegességet fizettetik meg és nem a minőséget.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#46) Tikakukac válasza Sanya (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem az volt a kérdés, hogy neked mi mennyire húzós és, hogy ezek a gépek mennyiért mennek.

A kérdés az, hogy ki fog OSX-es Apple gép helyett ilyet venni ugyanannyiért.

A hasonlatod jelenleg úgy nézne ki, hogy S8 és A8 helyett a piacra betör a hasonló kinézetű Lifan EC67-es modell. Gondolom ismered a vásárlóközönséget és elhiszed, hogy utóbbit fogják venni Audi helyett. Na, tekintve, hogy nekem van a témához közöm elárulom: a rohadt XPS-re sem lehet átrugdalni ezen embereket, pedig ott van minőség, kinézet, hardver, support.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) Sanya válasza Tikakukac (#46) üzenetére


Sanya
nagyúr

A válasz az, hogy ez a Huawei már pár dolgot lerakott az asztalra. Talán a harmadik legnagyobb mobiltelefongyártó, amely próbálkozik a notebookok piacán.

Tehát a kérdéses Lifan már a motorgyártásban jeleskedett párszor.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#48) Tikakukac válasza Sanya (#47) üzenetére


Tikakukac
titán

Óóó, ezt már hányszor hallottam és láttam.

Sony és Samsung, hogy vagytok? :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49) Alchemist válasza Sanya (#47) üzenetére


Alchemist
addikt

A kérdés az, hogy ki fog hasonló kinézetű Lifan-t venni német prémium kategóriás autók helyett - ugyanazért a pénzért!

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#50) Sanya válasza Alchemist (#49) üzenetére


Sanya
nagyúr

Ja, mellesleg nem egy árkategória. Míg a macbook kb egy tizedhavi fizetése egy németnek, vagy 5-öd, addig egy prémium autó nem biztos.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.