Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

1070 nem lesz egy kicsit sok? :D

(#2) Anubris válasza Zedz (#1) üzenetére


Anubris
őstag

Sajnos még 1080-al is simán beeshet 60 fps alá 2X20-as csatában, de ez amúgy inkább egy proci igényes játék.

(#3) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok! Jól skàlàzhatónak tűnik az engine a gépigény alapjàn, szóval jól optimalizàlt lehet, ami manapsàg ritka! Aki egy stratégiai jàtéknàl is a 60 fps-re izgul, annak komoly baja lehet....:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#4) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az első játékban a vámpíroknak van egy basic infantry egysége (most hirtelen nem ugrik be a neve) ilyen zöld felhő effekttel vannak körbevéve. Ha abból van egymás mellett vagy 150-200 egy nagyobb csatában, az úgy meg tudja fingatni az alaposan meghúzott 1080-at is, hogy 25-30-ra is beesek néha a framerate. Én mondjuk 1440p-ben tolom teljesen kimaxolva, de normál esetben megvan a 70-80 fps, még nagyobb ütközeteknél sem esik 60-65 alá.

(#5) snecy20


snecy20
veterán

Akkor az 1440p-hez már kell az 1080. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Na,úgy néz ki a laptopot mégsem kell cseréljem,egy erős medium/highon 1080p-ben sztem meglesz a fix 30 fps :)

(#7) Eugene Roe válasza Fitzgerald (#4) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Van egy fájl, amit ha bemásolsz, kiveszi ezt a furi felhős glow szerű effektet. Semmivel se lesz csúnyább, sőt nekem jobban is tetszik, és sok fps-t lehet nyerni vele. Talán workshop mod is van rá :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#8) pengwin válasza Zedz (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Ugyanaz a gépigénye, mint az előző Total Warhammer-nek, elvégre ugyanaz a motor hajtja, és előbb-utóbb a két játék együtt is játszható lesz... elvileg.

Sima TW: Warhammer teljesen elfogadhatóan fut FHD-n egy GTX 970-nel, szóval azért nem kell aggódni. CPU jó erős kell alá, de még középkategóriás kártyán is nagyon élvezetesen játszható.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.