Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Érdekes lépésnek tartom, hogy keletre helyezték a fókuszt, hiszen a nyugati történelemben lassan már minden jelentősebb korszakot kimerítettek az elmúlt évek során. Plusz ha Kínában is kapható lesz a játék, erre sokan felkapják majd a fejüket és ők lassan egymagukban nagyobb (gamer) piac mint egész Európa együttvéve.

Legtöbben persze új Medievalt szeretnének mai grafikával, de én már egy a XX. század első felét felölelő Total Wart sem tartanék elképzelhetetlennek.

Nem minden vándorút céltalan...

(#2) Paxker315


Paxker315
addikt

tőlem jöhetne egyébként kora-középkori (milvius hídi csatától kb. mohamed fellépéséig) változat, különösen izgalmas időszak volt az, ie.: Hérakleiosz uralkodása pl.

De egy későbbi Bizánc-központú téma is érdekelne, pl. Nagy Károlytól kezdve egészen a 14. századig (kedvelem a makedon es komnenoszi dinasztiakat, foleg utobbiakat...)

Vagy egy, az Europa barbarorum2 összetettségével bíró változat, DE a döglassú-hosszú csaták nélkül. Ez a kezdeményezés is jó, szerintem.

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#3) Giovan! válasza Paxker315 (#2) üzenetére


Giovan!
addikt

Mondjuk a bizánci történelem tényleg nem szűkölködik izgalmas háborúkban, csak ha igazán történelemhűre csinálnák meg, akkor kb. lehetetlen lenne Bizáncal játszani, mert kb. minden második évtizedre jutna valami polgárháború :D

Én speciel egy, a hosszú XIX. században játszódó, a gyarmatosításokról szóló Total Wart látnék már szívesen, amiben természetesen az egész világ felfedezhető és meghódítható lenne. Talán majd a Three Kingdoms után.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#4) Paxker315 válasza Giovan! (#3) üzenetére


Paxker315
addikt

Áh, az úgy van. Mondjuk nekem mindig Alexiosz-II. Ióannész-Mánuel (Komnénoszok) időszaka "jött be legjobban". Annyi szent, hogy kihívás lenne az az időszak, amellett, hogy roppant érdekes is. :K

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#5) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok! Zelepíteném a "magyarosítást". Van egy MOD manageres meg egy MOD manager nélküli fájl az oldalon. Amelyikhez elvileg nem kér managert az pont ugyanolyan mint amihez kér....a MOD manager meg mindenféle hibát ír ki (soha nem használtam még...). Tud ebben valaki segíteni?

RTX2060 I5-9500

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.