Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Giovan!


Giovan!
addikt

Azt hiszem megvan az új kedvenc magyar szavam: dinasztiameghatározó :D

Amúgy nekem tetszik, hogy ilyen epizódikusan vezetnek végig a Romance of the Three Kingdoms sztoriján, ezt meg a diplomáciai rendszert remélem viszontlátjuk majd a jövőbeni Total War-oknál is.
Az egyedüli amit hiányolok ebből a játékból az a tengeri (illetve folyami) hadviselés, meg talán az egységek is lehetnének kicsit változatosabbak, de amúgy összességében nekem eddig pozitívak a tapasztalataim.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#2) Busterftw válasza Giovan! (#1) üzenetére


Busterftw
veterán

En nem tudtam megszokni ezt a "hosos" rendszert, diplomacia viszont eleg jol szerepelt.
Jo lenne mar valami kemenyvonalasabb epizod.

Amugy nekem a Rome II ota az a legnagyobb gondom a TW jatekokkal, hogy az egysegeket alig lehet megkulonboztetni a csatateren.
Nem tudom, hogy a grafika miatt vagy a szinek miatt, de pl Medieval II vagy Rome-hoz kepest allandoan meg kell allnom kb es belezoomolok hogy most te bitang elit vagy karddal, vagy ertektelen csapat :D

(#3) 용 Bob válasza Busterftw (#2) üzenetére


용 Bob
senior tag

Romance nekem sem tetszett. A fejlesztők szerencsére meghagyták a klasszikus Recorded módot, mint választási lehetőség. Diplomácia csillagos 5-ös. Legendary szinten majdnem izgalmasabb volt, mint maga a csaták és elég jól eltalálták a balance-ot is hozzá. Early-mid game abszolút túlélésre megy, utána egy kicsit könnyebb.
TW sorozatból nálam abszolút kedvenc. 160 játékórával egész jól lekötött idáig.

Engem legjobban az zavar, hogy a sokmagos vasakkal miért nem tudok még mindig lejátszani egy 10k-s csatát (médium-high) grafika mellett úgy, hogy 20 képkocka alá szaladjon az FPS :F

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.