Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Helmoras


Helmoras
őstag

Ez baromi jól néz ki, kár hogy meghaladja a képességeimet :D

(#2) T_Stark


T_Stark
őstag

:Y
Ez igen!

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon várós, imádtam az előző részeket! Nagyon jól néz ki a játék!

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Lewzke


Lewzke
őstag

szép, de engem a városi környezet érdekelne

(#5) danih


danih
addikt

Azt a mindenit...

(#6) Shing


Shing
őstag

Kemény csatákat lehet összehozni... megnéznék egy Középföldés játékot ezzel a motorral. :D Amúgy néha mintha szaggatna nekik, gondolom kemény gép kell egy ilyen játékhoz. :(

(#7) danih válasza Shing (#6) üzenetére


danih
addikt

Pre-alpha, ennyi

(#8) Mr. WolfDog


Mr. WolfDog
tag

Nagyon bírom ezt a játékot, csak az agyam kicsi hozzá szerintem

(#9) Ps Vita


Ps Vita
őstag

De jó lenne egy Total War: Game of Thrones :DD

(#10) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Szuper jó lesz ez a játék. A satellite view nagyon okos ötlet. Mikor várható a megjelenése?

(#11) Chabe89 válasza WonderCSabo (#10) üzenetére


Chabe89
addikt

Nincs pontos dátum egyenlőre.

(#12) WonderCSabo válasza Chabe89 (#11) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És pontatlan? :)

(#13) stvnppp


stvnppp
senior tag

Ez tényleg nagyon durva lesz! :Y
Az első Rome-ot is a kedvenc játkékok közé sorolom, de ez is sanszos, pedig már nem sokat játszom.

(#14) Chabe89 válasza WonderCSabo (#12) üzenetére


Chabe89
addikt

2013 második fele, de szerintem ez el lesz tolva 2014 tavaszára. TW játékok akkor szoktak jönni.

(#15) zs4k0s3mb3r


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Hú de rég volt amikor még az egyessel játszottam...
Nagyon várós, addig is lehet újra előveszem a régit :)

(#16) Gabás


Gabás
addikt

hát, remélem, átdolgozzák még ezt a harcrendszert, mert elég szörnyű

(#17) Nazara


Nazara
őstag

Na, ezt a játékot biztosan be fogom szerezni, iszonyatosan le fog kötni, ez nem kétséges.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#18) zs4k0s3mb3r válasza Gabás (#16) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Mire gondolsz?

(#19) Gabás válasza zs4k0s3mb3r (#18) üzenetére


Gabás
addikt

Mozgás, ütközés (fizika), gyorsaság (ezt a legegyszerűbb módosítani), na meg az elmaradhatatlan lézernyilak (amiket elsőként szednek ki a modderek)
Egyébként vannak benne jóságok is, pl. a már említett taktikai nézet

(#20) WonderCSabo válasza Gabás (#19) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A lézernyilakat én sem értem, az oké hogy vmi gagyi arcade játékban van ilyen, de egy TW-ban ne már.

(#21) danih válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


danih
addikt

Szerintem azért van hogy lehessen látni távolabbról, elég ha felfogjuk amolyan visual feedback-ként, bár persze elhiszem hogy a hardcore játékosoknak ez viccesnek tűnik...

(#22) WonderCSabo válasza danih (#21) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én asszem Medieval 2 -vel játszottam utoljára, ami olyan TW volt amiben nyíl van, de abban se volt ilyen (legalábbis ennyire erősen kiemelve tuti nem).

Szerk.: Megnéztem, egyáltalán nem volt ez a gagyi "kondenzcsík", csak maguk a nyílvesszők látszottak.

[ Szerkesztve ]

(#23) anytime válasza Chabe89 (#14) üzenetére


anytime
őstag

Addig legalább van idő spórolni az erőműre ...:)

(#24) Xerxész válasza Gabás (#19) üzenetére


Xerxész
őstag

Ugyan már, hát olyan gyorsan hasítanak a levegőben a nyílvesszők, hogy izzanak, mint a lézer! :DDD

(#25) myckey


myckey
veterán

A mozgás kicsit néhol még darabosnak hatott.
Fizikát is -remélem- finomítják.
ja meg persze lúkszkájvókernyilaitómentsmeguramminket :D

de ez most ilyen szőrszálhasogatás,mikor megláttam a csatát,azt hittem bepisilek a gyönyörtől :C
de jó is lesz ezzel kockulni a hideg téli éjszakákon :K
oszt mé nyár sincs :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#26) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szerintem ki lehet majd kapcsolni a lézernyilakat, legalább is remélem mert így egy kicsit illúzióromboló. Vagy legalább hajlítani lehessen!

Amúgy elképesztően jó a harc, remélem a városi ostromok is ilyen látványosak lesznek. Tuti vétel lesz nekem is. Jelenleg visszatértem a Napoleon TW-re, de lehet előveszem a Rome TW Barbarian Invasion-t. Ez a videó meghozta a kedvem :)

Xbox: kapeti

(#27) pakriksz


pakriksz
őstag

Úgy tűnik marad olyan mint az 1, a nagynézettel és jobb grafikával kiegszítve.

Habár a júzer elég béna volt, amikor ráküldte a már másik csapattal harcoló ellenfélre szemből a még nem harcoló csapatokat... simán mögéjük kerülhetett volna, szendvics és bepánikol az ellen.

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#28) wednesday válasza kapeti07 (#26) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem egyszerűen csak félkész a grafikai megvalósítás. Azért vannak ezek a fénylő vonalak benne. Azért a TW-be mindig is rendes nyílzápor volt. Illetve még lángoló nyílvesszők, de azok is normálisan megcsinálva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.