Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EczkE


EczkE
addikt

Az első no komment... :U :D

A másodikon el van rejtve a neved. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#2) Иван válasza EczkE (#1) üzenetére


Иван
őstag

No komment.

BB-t kéne a gyereknek adni.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) k.


k.
őstag

Mivel kb 1 hónapja gyártják a Golf 7-et így nem meglepő.
Már augusztus közepe óta készülnek, direkt azért, hogy a bemutató után gyorsan, nagy mennyiségben tudják őket árusítani. Gondolom most kezdődött meg a kiszállítás.

(#4) total90 válasza EczkE (#1) üzenetére


total90
veterán

... és tényleg :DDD

(#2) Иван

Big Brother? :DDD

(#3) k.

Fogalmam nem volt, ma láttam reklámban...

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) baluka26 válasza Иван (#2) üzenetére


baluka26
veterán

Nem uncsi még?

Amúgy használj huzamosabb ideig BB-t pl. netezésre is úgy, hogy közben ne kapj 5 percenként agyfaszt :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) EczkE válasza baluka26 (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Hogyan unná? Tegnap összefutottunk az utcán, köszöntünk egymásnak és csak annyit mondott BlackBerry és ment tovább :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Dany007


Dany007
veterán

ööö hát nálunk a gyerek megvan őrülve a telefonokért. :D
Persze sokat még nem tud mit csinálni, de a billentyűzár kioldását már megtanítottam neki.
Plusz vannak különféle babajátékok direkt telefonokra. Amivel a gyerek eltud szórakozni. :D
Mondjuk ilyen körítésben elég hülyén néz ki, de a virtuális gombokat már simán képes nyomogatni. Van egy csomó képességfejlesztő játék is stb... a finom motorikus képessége fejlődhet ezáltal.

(#8) Иван válasza baluka26 (#5) üzenetére


Иван
őstag

Úgy nézek ki, mint aki unja? ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy Golfot küldhetnél haza! ;]

(#1) EczkE: A szám nem stimmel. :P

(#2) Иван: Ne! :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) Иван válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


Иван
őstag

Örüljetek neki. Legalább van valami biztos az életetekben ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#11) mrlt válasza EczkE (#6) üzenetére


mrlt
tag

Sőt, olyannyira jól csinálja hogy már egy ideje nézegetem a Blackberry telefonokat. :DDD

Go Pack Go!

(#12) Bjørgersson válasza mrlt (#11) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt lehet nem kellett volna elmondani. :O

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13) Иван válasza mrlt (#11) üzenetére


Иван
őstag

Epic win is epic.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) DEJVID


DEJVID
őstag

Most néztem wikin, 2008 óta gyártják a 6. generációt, de itthon én idén láttam először. Ilyen későn jön be, vagy nyitott szemmel kéne járnom? :)

(#15) total90 válasza DEJVID (#14) üzenetére


total90
veterán

Nyitott szem Padovan, nyitott szem :P

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#16) DEJVID válasza total90 (#15) üzenetére


DEJVID
őstag

Az is igaz, hogy a golfok sosem voltak a kedvenceim, nem figyelgetem őket túlzottan. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.