Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Gondolom jutalék jár

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Látom a német T-nél is hasonlóan gondolkoznak. Itt meg ugye megváltoztatták a díjcsomagokat (drágább lett a net), de csak azért, mert januárban csökken az internet ÁFÁ-ja, ami az áfa csökkenés után kb. ugyanannyi lesz, mint előtte. Én az utolsó pillanatba vettem 10GB-os netet, tehát jól jártam.

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Oké, megnyugodtam. Ezek szerint a telekom a világon mindenhol ilyen, nem csak kis hazánkban... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) BeastMode válasza Syl (#3) üzenetére


BeastMode
őstag

:D
Amúgy itthon is volt ilyen, hogy a neten kinéztem egy csomagváltást, utána mivel arra volt dolgom éppen, bementem hozzájuk személyesen, ott meg szó szerint hülyének néztek, hogy mit akarok😒
Természetesen miután hazaértem, gépről egyből megcsináltam, utána visszamentem és megmutattam, hogy mit is akartam😎

(#5) Syl válasza BeastMode (#4) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem ez azért van, mert az online akciókat nem adják az ügyintézők tudására. Vagy továbbadják, csak az ügyintézőnek ilyenkor fontosabb a fosbúk nyomkodása...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) BeastMode válasza Syl (#5) üzenetére


BeastMode
őstag

Hát, vannak ott ugye továbbképzések, de minek...

(#7) total90 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


total90
veterán

Ha így is van, a pofátlanságnak van határa :U

(#2) Tamás88

Ismerős USA-ból is hasonlókat, de inkább rosszabbakat mesél, szóval ez szerintem maga a Telekom.

(#5) Syl

Nem küldik őket továbbképzésre, csak ha akarnak és kb. senki nem akar.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Syl


Syl
nagyúr

Nem továbbképzésre gondoltam, hanem egyszerű tájékoztatásra, ahol elmondják az eladóknak az új akciókat.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9) total90 válasza Syl (#8) üzenetére


total90
veterán

Egyik haver csaja dolgozott ott és mondta, hogy mindig kb. 1 hónappal előre megkapták, hogy milyen változások vagy akciók lesznek. A nagy többsége át sem nézte a katalógust...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Lehet hogy a szolgáltatás igénybevétele miatt van ez...
neten olcsóbb
De én azt se értem, hogy ha neten el lehet intézni, akkor a telekomos hogy tud drágábbat beállítani a rendszerben?

Egyébként én már itthon is csak akkor megyek boltba, ha meg akarom nézni a telefont (és kártya függetlent venni máshol) vagy végszükség esetén pl SIM kártya

egyébként meg szép lassan kezdődik a rohadás, még a fényévekkel is vannak és lesznek is előbbre mint mi, már a németek is érzik, hogy ez a Németország már nem az, mint ami volt 10-20-30 éve, és nem a technikai anyagi fejlődésre gondolok

(#11) Syl válasza total90 (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Erre írtam, hogy az eladónak fontosabb a fosbúk nyomkodása, minthogy tájékozódjon a cégük/üzletük akcióiról.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) Stanlee


Stanlee
őstag

Amit lehet szolgaltatast megprobalom a leheto legkevesebb emberi interakcioval neten keresztul intezni.

Koztudott, hogy a legtobb telko ceg boltja valamilyen alvallalkozo tulajdonaban van, ok a jutalekban erdekeltek. Tehat ha van is lehetoseg egy adott akcio igenybevetelere, akkor is valami mast adnak, ami nekik jo.

Sajat tapasztalat, hogy egyik telko ceg sem intezi normalisan az ugyeit, tehat addig jo, amig az embernek nincs veluk bajuk, mert utana kezdodik az idorablo utanajaras.

Cegnel mindenkinek mas kondiciokkal van elofizetese, eppen ami akkor volt, amikor jott a kollega. Van aki par honappal elottem kezdett, neki meg csak 2 Gbyte adatkerete van es nincs laptophoz simkartya, nekem 6 Gbyte amin ket kartya osztozik.

Ps: a BNetzA most piszkalta meg az OnStream-et, hogy nem netsemleges szolgaltatas, 2018 marciusig valtoztatni kell rajta.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#13) janeszgol válasza Stanlee (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Oké, csak akkor utána meg megy teleírni a netet az ember, hogy becsapták, mert nem azt kapta, meg nem annyiért, mint amit tervezett/reklámoztak. Mondjuk a "lejár az előfizu és már megyek is máshoz" szöveget már skippeli a szemem, mert úgy sem igaz. Úgy is bedobnak valamit, amiért maradni fog az ember.
Szóval ezt a jutalékrendszert át kéne gondolni.

Arról meg le kéne szokni, hogy az új előfizetők kedvezményeit a meglévőkön verik le.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Klaus Duran válasza total90 (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nincs. Profit a lényeg.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#16) total90 válasza Stanlee (#12) üzenetére


total90
veterán

A StreamOn-os cuccot olvastam, de szerintem nem sok változtatás lesz benne... el nem vehetik, mert, akkor rohadt sokan ott fognak kopogtatni a T-nél :K

(#14) Aweriot

Nem teljesen, T-től nem nagyon van rosszabb ilyen téren. Pl. amikor O2-nél voltam, ott amikor ment volna az automatikus hosszíbbítás felhívtak és mondták, hogy változott a tarifa, olcsóbb lett és azt kapcsolják be nekem.

Haver Vodánál szintén hosszabított és az új kondíciókat kapta gond nélkül... szóval szerintem javarészt csak a telekom akarja szétszívatni az embert.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.