Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Szójjá' hozzá mer' érdeköl :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Népharag elkerülése érdekében biggyents egy diszkrét !!!!SPOILER!!!!! feliratot a címbe, mert lelőttél pár poént, én mondjuk láttam de van aki nem.

Hát az volt az elején, hogy megissza, elbomlik a forma, és beleesik a vízbe, ahol a DNS-ének egy része szintén felbomlik és mintha új kerülne a helyére és így lett az ember. De amúgy ajánlatos rákeresni a film topikban a film címére, hátha találsz választ kérdéseidre.

Amúgy végre egy alkotás ami nyilvánosan is kimondja hogy földönkívüliektől származunk. Mindig is furcsállottam, hogy miért az ember egyetlen faj, amely ennyivel intelligensebb a többi élőlénynél. Hol voltunk sokmillió évvel ezelőtt? Hát nem a Földön :U :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#3) total90 válasza Apollyon (#2) üzenetére


total90
veterán

Betettem... de gondolom mostanra aki akarta már megnézte :)

Hm... ez a DNS dolog, érthető dolog, nem is gondoltam rá. Benézek a filmes topikba is akkor már. Kösz.

Szerintem is vannak arcok "odaát" :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) total90


total90
veterán

Közben találtam egy egész jó leírást... [link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Akkor nem Prometheus? ;]

(#6) danih


danih
addikt

Szerintem ennek a szálnak nem lesz folytatása. Elmesélték, amit akartak, hogy honnan jött az Alien faj, illetve ki volt a Navigátor. Itt már szerintem nincs mesélni. Vagy mire gondolsz, elrepül a csajszi az alkotók bolygójára, kiengedi az alieneket, azok meg elszaporodnak ott? Ebben nincs dráma, és a Föld sincs veszélyben, szóval keveseket fog érdekelni :)

(#7) Cucuska2 válasza Apollyon (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

A Csillagkapuban sem a Föld az őshazája az emberiségnek. Egy fejlettebb létforma hozta létre, akik nagyon hasonlítottak a mai emberre.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ebben a történetben nem lesz Predátor, az egy másik franchise, csak csináltak közös dolgokat. Meg olyat is nyilatkoztak, hogy nem feltétlen az Alien univerzum, csak hasonló.

danih: a filmnek még 2 folytatása lesz. Itt írnak a második részről: [link]
Kell is valami, mert önmagában az első rész nem sok mindent zár le, pár szép nagy kérdőjellel végződik, olyan érzéssel h. kellene ide még egy órányi anyag legalább.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9) danih válasza CPT.Pirk (#8) üzenetére


danih
addikt

Köszi az infót!
Azért eléggé feltételes módban van a cikk, gondolom a stúdió még összegez majd, mennyit is hozott a film, és ennek fényében dönt.
Nekem amúgy kerek volt, ami kérdés nyitott maradt, az talán jó is hogy így marad... Te merre vitted volna?

(#10) CPT.Pirk válasza danih (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezt a filmet nem vittem volna tovább, akkor már túl hosszú lett volna egy epizód. Ellenben a 2. filmben én a lények motivációját taglalnám, valamint az ehhez kapcsolódó teremtő - teremtett viszonyt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) kmisi99


kmisi99
addikt

Az alien szörny nél mit értesz? Az 1. részben lévőt aki tojja a tojásokat vagy a 2. alien vs predator végén a durvább alien? Mert az predator+alien kukac kombinációja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.