Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagyon bejön ez az élénk szín + illeni fog az avatarodhoz. :R

[ Szerkesztve ]

(#2) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Fekete CPU hűtőhöz nem fekete VGA hűtő dukál? [link] vagy [link]

Harrrr!!!!

(#3) total90 válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


total90
veterán

Köszi... az avataros dolgot csak most vettem észre :DDD

(#2) Ndruu

Ööö, de :B Nem is tudtam, hogy van ilyen. A TR cuccai között nézelődtem, de nem találtam semmi feketét. A Xigmatek bejövős, utána kell nézni :K Köszi a tippeket :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem kicsit merész, de biztos jó lesz.

(#5) total90 válasza D1Rect (#4) üzenetére


total90
veterán

Meguntam, hogy a legtöbb PC a fekete szín köré épül. A fekete/naracs, fekete/kék, fekete/piros házak akármennyire is jók, jól kidolgozottak, valahogy nem tetszenek már. Most olyanba vágom a fejszém, ami messze van ezektől :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) #19617792


#19617792
törölt tag

A DVD-írót is majd zöldre kéne festeni, az tuti lenne. :DDD De ha már a tápot harisnyázod, ahhoz úgyis szét kell szedni a tápot, mi lenne ha a tápot is befestenéd zöldre?

(#7) total90 válasza #19617792 (#6) üzenetére


total90
veterán

DVD író fehér lesz, az előlap belül fehér... csak a keret lesz zöld. A tép festésen gondolkodtam, de még nem tudom. Azt mondom, hogy van rá esély :) Egyébként azon agyaltam először, hogy olyan dróthálót rakok rá, mint az ami ez előlapon van és azt festem zöldre. Mint pl. itt a tápon: [link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) caizzz válasza total90 (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

minek ODD? Amúgy zsír, bár nem az én világom. :)

marakujás kőbányai

(#9) #19617792 válasza total90 (#7) üzenetére


#19617792
törölt tag

Vááá, de komoly a linkelt gép. :Y

(#10) total90 válasza caizzz (#8) üzenetére


total90
veterán

Minek ODD? :U Mert kell :DDD Gondolkodtam külsőben... de az nem OK, így jobb lesz. Nekem szükséges.

Váltottál avatart? Elsőre nem is vettem észre először, hogy te vagy :))

(#9) EarL 007
Megnézted a többi gépet is, azok is hasonlók :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) D1Rect válasza total90 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

ODD?
Ugyan.... Én is remekül meg vagyok nélküle.

(#12) total90 válasza D1Rect (#11) üzenetére


total90
veterán

Na most összefogtatok ellenem? :DDD Egyébként valahogy nem tudom elképzelni a gépet egy DVD író nélkül. A kiírt cuccaimat, akkor hogyan nézegessem? :B Biztosan benne marad...
Egyébként ti a hardon tároltok mindent? Nincs olyan, amit kiírnátok, elraktároznátok? Nekem pl. van 15-20 DVD fénykép (meg még kb. 800 DVD más... :D )... és a mostani 400 GB-os hardom alig elég. Tervben van egy 1.5 terás, de előbb SSD-t akarok... szóval, addig DVD-re írom, amit archiválni akarok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) D1Rect válasza total90 (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

800 DVD? Azigen.
Minek? :U

(#14) total90 válasza D1Rect (#13) üzenetére


total90
veterán

Mi van rajtuk? Film, zene, képek, programok... Ha lenne egy 5TB-os hardom, akkor lehet rápakolnám és mellőzhetném egy időre az ODD-t :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) D1Rect válasza total90 (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Ebből mennyit használsz?

(#16) Cthulhu Dawn válasza total90 (#5) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ezzel én is így vagyok, épp ezért csinálgatom én a (végső, főleg) sárga-zöldből álló modomat ;] . Nem bírom már ezt a sok kék-fekete, piros-feketét.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17) #19617792 válasza D1Rect (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nálunk is "kell" a DVD-író, mert a házimozik csak DVD-t tudnak lejátszani, meg nincs itthon HTPC, meg NAS... :(

(#18) total90 válasza D1Rect (#15) üzenetére


total90
veterán

Mivel elég sokat filmezek (az utóbbi egy hónapban mondjuk nem), ezért sokszor megnézek régebbi filmeket is, amiket már láttam. Így van ez a zenékkel is és minden mással. Tehát gyakorlatilag mindet :)

(#16) Cthulhu Dawn
Na, majd lehet dobni egy írást ha kész :) Láttam a pc-style.hu-n a géped, elég jó... Modding szempontból sem eldobni való :)

(#17) EarL 007
Nálam is nélkülözhetetlen. Mondjuk csak az a rossz, hogy kb. évente kell cserélni, mert bedöglenek a sok használattól. Igaz, nem egy hatalmas összeg egy DVD író.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) #19617792 válasza total90 (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

Hát nálam szerencsére 2-3 évet kibír, én nem használnám, ha nem kéne bátyámnak, nővéremnek filmeket, zenéket kiírnom. Meg ha már ezeket kiírom, akkor a cuccaimat is kiírom.

(#20) total90 válasza #19617792 (#19) üzenetére


total90
veterán

Nálam is ez van, hogy nem csak saját részre írom a cuccokat, hanem másnak is. Tavaly sztem 2000 DVD megírt az íróm, de még bírja... csak már haldoklik. 2-3 DVD-t ha megírok egymás után, akkor pár óra pihenő kell neki :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) #19617792 válasza total90 (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

Milyen CD-író progit használsz? Mert azon is múlik. Nálam pl Nero 8 Micro mindig remekül dolgozik, de az InfraRecorder jópár lemezemet elrontotta.

(#22) total90 válasza #19617792 (#21) üzenetére


total90
veterán

Nero 9, előtte meg 8, előtte meg 7... mindig Nerom volt.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23) lipi67 válasza total90 (#7) üzenetére


lipi67
veterán

húú..Az csudaszép!!!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.