Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Baszki, ez után a kiváló bemutató után én asszem egyszer sem nézem meg...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) Lauda válasza sztanozs (#1) üzenetére


Lauda
félisten

Én megnézném Jennifer Lawrence-t a strandon például.

:P :D

(#3) mickemoto


mickemoto
őstag

Hasznos leírás, így tudom hogy nem nézem meg.

(#4) total90 válasza sztanozs (#1) üzenetére


total90
veterán

Pedig egy próbát megér, lehet te másként látnád. Több arccal beszéltem már a filmről és elég sokan másként látják... de kicsit mindnekibe benne van, hogy nem egész a sztori.

(#2) Lauda

Amikor Bardem ékeli, akkor azért látszanak dolgok. Mondjuk Jenny nálam simán "foglak-duglak" kategória ;]

(#3) mickemoto

Jelenleg sok más film van moziba, de lehet adnék egy esélyt.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) mickemoto válasza total90 (#4) üzenetére


mickemoto
őstag

Lehet bármilyen ismert, neves színész egy filmben sajnos semmire nem garancia.Bárki bármit eljátszik és egy faxxságot is el lehet játszani jól de attól az még nem lesz
jó.
A történet alapján ez egy beteges agyrém.Kinek hiányzik ez , nem tudom?

[ Szerkesztve ]

(#6) total90 válasza mickemoto (#5) üzenetére


total90
veterán

Persze, a név nem garancia... de arra nálam elég volt, hogy becsalogasson a filmre.

A filmre meg lehet mondani, hogy beteges, sőt... :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) sztanozs válasza total90 (#4) üzenetére


sztanozs
veterán

Ne haragudj, de a párom már szült halott gyereket, tévében sem élvezném jobban, ha egy csecsemőt felfalnak. Valahogy ez a polgárpukkasztás csak a gyomor forgatására jó, és hogy azok is átérezzék ezeket a borzalmakat, akik személyesen ezt nem tudják átélni.

Szvsz a háborús övezetből menekülőknek sem a kedvence a háborús dráma, mint műfaj...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) total90 válasza sztanozs (#7) üzenetére


total90
veterán

Sajnálom a kicsit, 2 éve a bátyámékkal is megesett :(

Ennek ellenére ez egy film és a jelenet sor is valamit jelképez. Nem mondom, hogy ez a legjobb módja valamit kifejezni, de ilyen jelenetek után fognak a filmről beszélni.
Igazából, amit eddig hallottam, senki nem mondta, hogy jó vagy jobb egy átlagos filmnél, de beszédtéma a szokatlan, morbit és kaotikus jelenetek miatt.

Ami a háborút illeti... Vajdaságban születtem és a háborút megéltem, amikor a bombák rengették meg a házat. Ennek ellenére még is megnézek egy háborús filmet és tudom értékelni.
Semmilyen filmre nem tekintek úgy mint valóság, mert nem is az... kizárom a külvilágot, a saját dolgaim és a filmre koncentrálok, nem keresek átmeneteket azzal, ami velem történt/történik.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.