Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [total90:] Meglett!

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Nem rossz, de már most retkes. :(((

(#2) albert8


albert8
addikt

KB másfél hónapig fog kitartani :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#3) total90 válasza Xirtam (#1) üzenetére


total90
veterán

Alapból ilyen... ha megnézed a weboldalukat, akkor láthatod, hogy ez a dizájn része.

(#2) albert8

Gondolod?

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) föccer válasza total90 (#3) üzenetére


föccer
nagyúr

A designe része, hogy ilyen retkes? Akkor én is designe kocsival járok... :))

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ez női? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#6) 33as válasza DeltaPower (#5) üzenetére


33as
senior tag

Jahh..biztos! :DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#7) dízelracer válasza DeltaPower (#5) üzenetére


dízelracer
senior tag

:DD

(#8) total90 válasza föccer (#4) üzenetére


total90
veterán

Nézd meg, mindegyik modell ilyen. Nekem bejön.

(#5) DeltaPower

:N

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) Dany007 válasza total90 (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Szerintem ez elég szomorú :DDD
Mármint a gyártó részéről, hogy abból próbál "divatot" / design-t csinálni, hogy a cipő úgy néz ki, mintha retkes lenne...
Legközelebb meg majd három félbe lesz szakítva, vagy épp szarral bekent hatású lesz az orr része, mert az tök designos :D
Ezeket sose fogom megérteni...
De legalább már tudom, hogy a 2 éves cipőm immár designosnak mondható :)

Egyébként szerintem kifejezetten gáz (a gyártó részéről), ha már ránézésre is mocskosnak tűnik a cipő... Gondolj bele, bemész egy valamire való helyre ahol majd azt gondolják, hogy a cipődet se tudod megtörölni / tisztán tartani... Na ott aztán gondolom senki nem kezdene el magyarázkodni, hogy dehát ez ilyen :D

Nemtom, de nekem az nem jön be, ha veszek egy új terméket, akkor az már nullpercesen is úgy néz ki, mintha már egy éve használnám...

[ Szerkesztve ]

(#10) mephi666 válasza Dany007 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem van otthon egy 6-8éves kordbársony trapézgatyám, amin akkora lyukak vannak, mintha sörétessel lőtték volna szét :DDD jó az otthonra... elmondhatom, hogy enyém a dizájnterv :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) total90 válasza Dany007 (#9) üzenetére


total90
veterán

Ez is mint sok más, ízlés dolga... nekem bejön ez. Ami a 3 felé hasítást illeti, ezzel már megelőztek, mert van olyan is. Converse Star-ból van olyan Chuck Taylor Edition, ahol a magas szár szét van hasogatva. Olyan mint ha tényleg régi és rongyos lenne, de ott maga az a dizájn része. Mondjuk az nem jött be, így hirtelen viszont ilyesmit találtam. Na, amire gondolok az sokkal lestrapáltabbnak tűnik.
Egyébként én Converse Star maniás vagyok. Van egy ilyenem, ilyen, meg ilyen is. Én szeretem a nem annyira hétköznapi megjelenést cipők terén. De mondjuk gyere ki Németországba és menj el 1-1 nagyobb városba hétvégén és azt mondod, hogy az én cipőm semmiség :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) Dany007 válasza total90 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Én így is azt mondom. Amiket mutattál képen nekem nem tűnik túl kiemelkedőnek, hogy most szörnyülködnöm kéne. Teljesen normális cipők.
Persze ha rálóg a szárára a farmerod, vagy a nadrágod, akkor a kívülálló már csak annyit lát belőle, hogy van rajtad egy régi típusú tornacipő :P

Amúgy ez a széthasításos dolog tényleg csak poén volt, nem gondoltam volna, hogy már megcsinálták. Azért remélem aki ilyet vesz tisztában van vele, hogy ezt nem így gyártották le.. hanem utólag teszik tönkre, hogy ilyen hatást keltsen. Ahogy pl a koptatott farmerokat is gyártás után koptatópadon teszik olyanná amilyen. A lényeg azon van, hogy ezek után az ember egy szétbuzerált (jé ezt nem jelzi a helyesírás-ellenőrző :D ) terméket kap, ami már valamilyen szinten sérült. Ergo gyorsabban tönkre fog menni, könnyebben sérül. Mindezt persze gondolom jó boros áron kínálják.

Én amúgy sportcipő (álá Steve Jobs) vagy bőrcipő, esetleg félcipő párti vagyok. Majd később neked is megváltozik az ízlésed! :P

(#13) total90 válasza mephi666 (#10) üzenetére


total90
veterán

Már pedig divat szerintem. Ha nem is kordbársonyt, hanem farmert vettem legutóbb, de az is épp ilyen lestrapált dizájn.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#14) Dany007 válasza total90 (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Esküszöm most dobtam ki egy hasonló farmeremet, mert a jobb zsebe alatt a lakáskulcsom kicsiszolta az anyagot és jóformán kilyukadt egy 3-4cm-es részen :D
Akkor lehet, hogy kár volt? Inkább adtam volna el, mi? :D

(#15) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Kövezz meg, de szerintem ritka ocsmány! ;]

Mentalita'

(#16) total90 válasza Dany007 (#12) üzenetére


total90
veterán

Az, hogy ki mit lát nem különösebben zavar, míg én jól érzem magam benne.

A széthasítós dolog meg abszolút nem poén, egész termékpaletták vannak olyan stílusban. Nadrágtól kezdve, ing, póló, amit akarsz.

Egyébként nekem is van sport cipőm, Adidas StarII, Adidas Kareem, Nike Mercurial II, de van komolyabb cipőm is, amit pl. öltönyhöz lehet felvenni... csak mostanában más stílus is tetszik. Egyébként meg 26 vagyok, annyira nagy ízlésváltozáson nem hiszem, hogy átmegyek már.

(#14) Dany007

Na ja :DDD

(#15) nincsisbéla

Senki sem egyforma.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) GrandeP


GrandeP
őstag

Ez női?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18) akom válasza GrandeP (#17) üzenetére


akom
senior tag

Jó hogy női, csak meg kell nézni!
Lehet én is veszek egyet a barátnőmnek.

[ Szerkesztve ]

(#19) Ramius válasza akom (#18) üzenetére


Ramius
őstag

Nincs is barátnőd, neked kell, valld csak be. ;] :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#20) GrandeP


GrandeP
őstag

Káming áut? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#21) akom válasza Ramius (#19) üzenetére


akom
senior tag

Minek kéne nekem női cipő ? :U

(#22) Ramius válasza akom (#21) üzenetére


Ramius
őstag

Azt nem tudom. Megtetszett neked is... :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#23) akom válasza Ramius (#22) üzenetére


akom
senior tag

Tetszik, de ne nézz már melegnek, ilyen cipőt egy férfi sose vesz fel... :(((

(#24) Ramius válasza akom (#23) üzenetére


Ramius
őstag

Igazad lehet... :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#25) mephi666 válasza total90 (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

lol, ez lestrapált? :DDD enyémen a legkisebb lyuk is nagyobb ennél... jóformán akkora lyuk van mindkét térdénél, hogy a szárának legalább felét kiteszi :) plusz még hátul a combomnál is kikopott/kilyukadt rendesen... itthonra jó ez ellenni a lakásban

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) 33as válasza akom (#23) üzenetére


33as
senior tag

Miért lenne meleg aki ilyen frankó lábbelit vesz fel? :W

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#27) akom válasza 33as (#26) üzenetére


akom
senior tag

Jó, akkor metrosexuális...

(#28) GrandeP válasza akom (#27) üzenetére


GrandeP
őstag

:F

Már máshogy hívják a homokosokat? :F

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hasznald egeszseggel :)

(#30) Ice!?


Ice!?
őstag

menőő :)

(#31) total90 válasza akom (#23) üzenetére


total90
veterán

Pedig felvesz (nagyon is sokan) és nem női... és még metroszexuális sem vagyok.

(#29) DeFranco & (#30) Ice!?

Köszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) akom válasza total90 (#31) üzenetére


akom
senior tag

Lehet más körökben mozgok, de ilyen cipőt még hím egyeden nem láttam. :U

(#33) albert8 válasza akom (#32) üzenetére


albert8
addikt

Ez ma a divat, nem kell követni és kész
ahogyan én sem teszem :))

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#34) total90 válasza akom (#32) üzenetére


total90
veterán

Én meg nőn nem... de ja, más a divat itt és más ott. Mindenhol más szerintem és követni sem kell. Én sem teszem minden téren, viszont vannak dolgok amik tetszenek.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35) Chaser válasza total90 (#11) üzenetére


Chaser
titán

"Converse Star-ból van olyan Chuck Taylor Edition, ahol a magas szár szét van hasogatva." Nem Chuck Norris edition? :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) total90 válasza Chaser (#35) üzenetére


total90
veterán

Lehet ő csinálta :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#37) stangli


stangli
senior tag

Ez nekem valahogy nem jött át. Akárhogy nézem, koszos is, és olyan semmilyen formájú... vagy csak öreg vagyok ehhez a new age divathoz :DDD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [total90:] Meglett!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.