Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem vagy szerb, magyar vagy. Szerintem bunkóság idegennek tekinteni az alapjában magyar családokat, akiktől "elvették" az országukat. Ez bárkivel megtörténhetett volna, aki vidéken lakott a határhoz közel. Képzeljük el, hogy egyik nap még Magyarországhoz tartozol, aztán kijelentik, hogy ez a terület mostantól Romániáé vagy akármié, de nem magyar föld. Akkor onnantól fogva meg is szűnt létezni a magyarság, a nyelvet is elfelejtettük, csak mert pár s.fej politikus úgy döntött, hogy szétcsicskítja az egészet? Ugye hogy nem.

Ja amúgy én világéletemben budapesti voltam, szóval engem nem érint a dolog. De nem fair, ahogy lebonyolították az egészet. Egyes hülyék meg még asszisztálnak is hozzá, de nem érdemes ezzel foglalkozni, nincs semmi a homlokodra írva gondolom.

Másik téma: a helyedben én felvenném a német állampolgárságot. Ha már ott élsz, és a jövőben is ott akarsz élni, minek szenvedni a régmúlt dolgaival? Attól még magyar maradhatsz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.