Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) total90 válasza x_o_n (#8) üzenetére


total90
veterán

En amikor kijottem varosi lakasban laktam (baratnom nagybacsija neven ment, mi csak oda voltunk bejelentve... nagybacsi meg 35 eve itt van...), aztan amikor kinottuk a lakast elkezdtunk keresgelni.
Talaltunk parat, elmentunk megnezni es ott azonnal megcsinaltuk a papirokat. Ergo szerintem az annyira nem jatszik, hogy magyar vagy-e vagy mas nemzetisegu. Amire itt figyelmeztettek, hogy adj magadra ilyen esetben (ergo oltony nem art), meg kicsit ramenosnek kell lenni... En pl mondtam, hogy van tobb lakas is, ami jatszik (persze nem volt ;] ). Hatarozott vagy, kinezel valahogy (ezt arra ertem, hogy ne munkas rhaba menj), ezek sokat segitenek.

Az a lakas Bogenhausenben volt, vagy is Arabellapark. Mondhatni az egyik, ha nem a legjobb kornyek, ami a kozponthoz kozel esik. 76 m2 melegen 1400-1500 euro volt :K Szoval nem olcso jo helyen lakni.
Amikor kijelentkeztunk 3 nap alatt mar meg volt a masik berlo :Y

Most sajat lakas projekt megy. Ez korant sem volt annyira egyszeru, sot... de vegul sikerult. Volt 2 lakas, egy Vajdasagban, amit eladtam meg egy Budan, amit szeinten eladtam. Mindkettot orokoltem...
A lenyeg, hogy ez a 2 lakas arat invesztaltam bele egy itteni sajat lakasba es meg erre jon a banki reszlet. Igy viszont (4 szoba)107 m2-ert fizetek havi kicsivel tobb mint 1000-et, de ezt magamnak fizetem.
A lenyeg az egeszben, hogy aki itt sajat lakast akar, az nem lesz olcso mulatsag. Ha nem lette volna a 2 masik lakas, amit el tudok adni, akkor nem vallaltam volna be ezt a temat. Ehhez viszont jott meg, hogy most nagyon jok a torlesztesi opciok hazra/lakasra. 10 evre en 1,09%-ot fiezetek, a 10 evtol meg amit hoz az adott szituacio. Na de 53 evesen mar nem kell tovabb torlesztenem :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.