Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Avengers még elment, de Amerika kapitány olyan gagyi és minősíthetetlen lett, hogy szenvedtem rajta. Nekem volt ciki a film. És itt most nem arról van szó, hogy akciófilm és blablabla, mert pl a Vasemberek rohadt jók lettek, de az még a maga kategóriájában is szánalmas. A karakter sablonos, a sztori nagyon buta, a színész nulla.

Szerintem.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) EczkE válasza Иван (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Popcorn mozi, ez nem épp a karakter ábrázolásról és fejlődésről szól. :D Ezeket ilyennek kell elfogadni, nem ilyeneken bosszankodni. :N

Szerintem.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Иван válasza EczkE (#2) üzenetére


Иван
őstag

De még ebben a kategóriában is gyenge volt. NEmár, hogy minden szar filmre ráhúzzuk a "popkorn" jelzőt és akkor fel van mentve a vétkei alól.

A Vasemberek tisztes popkorn filmek igen. A színész is jó volt, igényes volt. Amerikai kapitány nem. Egy kalap...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4) EczkE válasza Иван (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Én az ilyen filmekre nem kritikusi szemmel ülök le. :D Csak, hogy kikapcsolódjak, arra meg elég volt.

Nekem.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Иван válasza EczkE (#4) üzenetére


Иван
őstag

Én se, de azért vannak elvárásaim. Ilyen "megmentem a világot az amerikai zászlóval a hátamon" szerű filmeknél nem magas a léc, de amerika kapitány bebukta.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.