Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iday


iday
aktív tag

Htc U11, U11+ ?
Nem bejövős?

3dfx & AMD & ATI forever! http://iday.hu

(#2) total90 válasza iday (#1) üzenetére


total90
veterán

Hmm... erren nem is gondoltam. Végül is nem rossz a plus verzió :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) AllTheBest válasza total90 (#2) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ha tényleg meg akarod tapasztalni, hogy milyen az android valójában, akkor olyan telefont kell választani amelyikhez a legkevésbé értek hozzá az androidhoz, szóval a Razer az egy nagyon jó választás lenne(ha be lehet majd nálunk is szerezni) és az OnePlus 5t is nagyon jó választás lenne szerintem

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem azért lassu a képek betöltése mert sd kártyán vannak?
Amúgy cégesnek használom a note8-cat és csak szuperlatívuszokban tudok beszelni róla. S6 és S7E is lassult 5 hét után, de itt semmi.

(#5) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

A mate 10 pro 6gb ramos amúgy.

(#6) Syl


Syl
nagyúr

>Huawei Mate 10 Pro tetszik még, de miért csak 4 GB RAM???

Mert a hüvely szoftvere egy kalap "olyan" emoji :((( Ész nélkül optimalizál. Hiába viszed fel az appot a "fehér listára", hiába kapcsolsz ki minden optimalizáló funkciót, a rendszer egy idő után bezárja a háttérben futó programokat. Az utolsó négyet, ötöt (ahogy a multitask képernyőn sorban állnak) meghagyja, a többit szó nélkül zárja. A 4 giga ram mellett a rendszer igyekszik folyton 2,5 körül tartani a szabad memóriát. Egyszerűen megőrjít! Egyik hétvégén nem piszkáltam a telefont, csak feküdt az asztalon, ment a számítógépen a web.whatsapp és se szó, se beszéd, a mocsok bezárta a telefonon a whatsappot (több már háttérben futó programmal együtt). Nem érdekelte, hogy én használom a háttérben. Úgy volt vele, hogy már órák óta nem hoztam előtérbe, tehát bezárja. És ezzel persze megszakadt a kapcsolat a telefon és a számítógép között. Chatelés közben, persze.
Soha többet nem kell telefon, amihez köze volt a huaweinek! :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#7) ADAM1337 válasza Syl (#6) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mondjuk ez spec igaz, elég durva a ram kezelése. :K

(#8) total90 válasza AllTheBest (#3) üzenetére


total90
veterán

Németországban élek, itt rendelhető probléma nélkül.
A Stock Android miatt is került a górcső alá a Rezer Phone meg a One Plus 5T. Hezitálás még azért van, mert semmi mélyebb teszt nem jött még ki. YouTubeon vannak már tesztek, de nem érzem részletesnek...

(#4) Kasya

Nem, nincs is benne SD kártya. Havernak van Not 8, ő is elégedett vele nagyon.

(#5) ADAM1337

Ezt benéztem, tényleg. Köszi az infót :R

(#6) Syl

WTF ez most komoly? Nem is lehet ezt kikapcsolni? Ha nem, akkor a Huawei azonnal kilőve. Nekem ne kapcsolgassa ki a rendszer az alkalmazásokat. Én tipikusan az vagyok, aki soha nem kapcsolom ki őket.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) ADAM1337 válasza total90 (#8) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Esetleg annyi, hogy a visszavitt mate 10 pro után mivel nem tudtak adni, most egy oneplus 3-mat használok.
Ideiglenesre vettem és erősen elgondolkodtam, hogy ez fog maradni. (És árban is elég jó, a mate 10 pro 250 körül vettem, ezt meg 80-ért garanciával)
Nagyon jó a gyári oxygenos ram kezelése.

Esetleg Oneplus 5 vagy 5t ? (Ezen is gondolkodok, de abban nincs OIS, csak software-es egyedül ez ami fura nekem, meg irodában én rendszerint szövet egérpadon pihentetem, és a hátsó ujjlenyomat olvasó nekem negatívum)

[ Szerkesztve ]

(#10) AllTheBest válasza total90 (#8) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát igen, ez a gond, hogy bár a razer egész jó termékeket csinál, de telefont még nem láttunk tőlük... Mondjuk Nemrég felvásárolták a NexBit céget, akik a Nextbit Robint csinálták ami egy egész jól eltalált telefon volt, nem is kérdéses, hogy annak a dizájnjából elég sok átkerült az új Razer telefonba.
Nekem anno volt OnePlus One-om, remek telefon volt, most elkapott a gépszíj engem is az 5t miatt, lehet nemsokára megint lesz OnePlus nálam...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#11) Syl válasza total90 (#8) üzenetére


Syl
nagyúr

>WTF ez most komoly?

Sajnos igen.

>Nem is lehet ezt kikapcsolni?

Persze, van kikapcsolója, meg "whitelist", csakhogy a rendszer nagy ívben sz*rik az egészre! Kilövi a háttérben futó programokat ha bele gebedsz, akkor is :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) szaszyka


szaszyka
senior tag

Motorola Z2 force? Régebben a Motorola is szinte stock androidot használt.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#13) total90 válasza ADAM1337 (#9) üzenetére


total90
veterán

Ismerősi körben van 3T és 5 is és azok egész pofásak, meg a stock Android nekem bejön. Egyedül pl. az 5-nél a kijelző nem volt annyira szép mint a mostani Galaxynál.

(#10) AllTheBest

Olvastam róla, de ez akkor sem visz rá arra, hogy azonnal megvegyem. Kell 1-2 teszt amit nem egy nap alatt készítettek, mert nem akarok zsákbamacskát. Az ilyen 1 napos tesztek után eléggé istenítik minden porcikáját... de várok vele. Mondjuk ha black fridayon bejön valami nagy akció, akkor azért tuti rácuppanok :DDD Habár vannak hírek, hogy a Note 8 olyan 600 euró körül lesz egy kis ideig... azt bevállalnám :B

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#14) total90 válasza szaszyka (#12) üzenetére


total90
veterán

Ez nem jön be, igazából soha nem jöttek be a Motok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) ADAM1337 válasza total90 (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát én átmenetinek vettem ezt a oneplus3-mat, mert elegem lett és mondom akkor poénból veszek egyet.
De már kezdem elég szépen belakni, és nekem is a gyári közeli droid tetszik, a note8-at próbáltam, de pl az egy lapát, valahol ez a mate10pro méret a határ eset nekem, kézben az s8 volt a legkényelmesebb.

(#16) Eastman


Eastman
őstag

(...)

Voltmár? [link] Nálam már ettől begyorsult a teló. És biztosan van még két-három ilyen trükk...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#17) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

U11+ vagy Pixel 2XL

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

5T vagy note 8

ui.: ittakary kéri vissza a zavatárját. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Nem váltanék. Majd S9+ -ra esetleg :)

(#20) darthsith


darthsith
tag

Xiaomi Mi Mix 2 256GB?

Snapdragon 835 2.45GHz Octa Core 6GB RAM 256GB ROM, 5.99 inch, 2160 x 1080

€619.96

[ Szerkesztve ]

http://sandinaploja.blogspot.com/

(#21) prolad


prolad
őstag

Nehéz előrelépni s8+ról, az őszi csúcsmodellek vagy nem lettek olyan jók, vagy besültek.
Note 8: több RAM, jobb kamera meg a pen, de eléggé megkérik az árát és az akksi is kisebb
V30: megjelent már 2 hónapja, de még mindig alig lehet kapni, a kijelző is problémás
Pixel XL 2: talán még ez lenne a legjobb, de annyi probléma van vele, hogy csak nyomott áron venném
Huawei mate 10/10 pro: ha az EMUI tetszik, akkor még jó is lehet, a pro hozza amit kell, cserébe megkérik az árát, a sima 10nél csúnya elöl az olvasó, egyiknél sincs vezetéknélküli töltés
Oneplus 5t: csak a kötelezőt frissítették, de így is elég jó, az ára is korrekt lesz, viszont annyira friss, hogy várni kell pár hetet az esetleges hibákra
Mix 2: előző Mixhez képest nem igazán előrelépés, támogatása valószínűleg minimális lesz (ha a sima mixből indulok ki)
Essential phone: a problémái és az apró mérete ellenére nagyon tetszik, már az ára is teljesen jó, sajnos USA only
Meg ugye ott az új iPhone, de az itt nem játszik.
Szerintem várd meg a tavaszt meg az s845-ös új szériákat, ha nem sürgős a váltás.

(#22) Kasya válasza prolad (#21) üzenetére


Kasya
nagyúr

Felesleges megvarnia, amint irtad is, minden keszuleknek vannak negativjai.

(#23) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az s7 edge-emnél is észrevettem, hogy pár hónapja lomhább, mint újkorában volt - pedig pont ugyanazokat a programokat használom. Semmi extra, a sima chrome is lassabban indul, mint régen.

Egy majd 600EUR-ért vett másfél éves telefont nem vagyok hajlandó hoppra kidobni, sztem rootolom és keresek rá egy normálisabb FW-t. A 7-es android nem hozott megváltást, valszleg nálam is elfogyhatott a 4GB RAM - ami azért elég meredek, asztali gépnél is elég ennyi alapfeladatokra...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) F34R


F34R
nagyúr

Note 8

(#25) Kasya válasza t72killer (#23) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ajanlom a SuperMan rom-ot. Szvsz a legjobb, amivel nem csorbul az eredeti rendszer sem.

Note 8 eseten is most 1 GB szabad memoriat ir. S7E eseten 570 MB korul mozgott. A rendszer szepen kihasznalja a szabad ramot...

[ Szerkesztve ]

(#26) t72killer válasza Kasya (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi, megnézem:R. Nekem most újraindítás után 1.8giga szabad, majd megnézem mit csinál ha akadozós kedve lesz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#27) total90 válasza ADAM1337 (#15) üzenetére


total90
veterán

Ma kipróbáltam az 5T-t és nem gyere be :( Az S8+-hoz képest a kijelző sokkal rosszabb, cserébe nagyon gyors... pláne az ujjlenyomatolvasó, de maga a rendszer is.

Note 8 nekem nem lapát, alig nagyobb a mostaninál.

(#16) Eastman

Köszi, ezt kipróbálom.

(#17) Klaus Duran

A HTC-t keresem még, hogy megfodossam, Pixel nem.

(#18) D1Rect

Mi van az avatarral?

(#19) DiamondBack

Március?

(#20) darthsith

A kínai gyártókból eddig csak a Huawei az, amibe bízom...

(#21) prolad

V30-at itt kapni, de nem de nem jön be, haver vett...

Egyelőre oda jutottam, hogy ha végre kézbe vehetek egy Razert, akkor majd eldöntöm... ha nem, akkor Note 8.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

LG ? Szóba sem került valamiért. Ellenszenv?

Note is samu. Csodát ne várj.

[ Szerkesztve ]

(#29) total90 válasza bandigyerek (#28) üzenetére


total90
veterán

Nincs ellenszenv, csak nálam az LG olyan semleges gyártó. Sem negatív, sem pozitív, de kb. akkor vennék tőlük valamit, ha valami nagyot durrantanának. A mostani készülékeikkel ez nem történt meg...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.