Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

up

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) mrbig25 válasza total90 (#1) üzenetére


mrbig25
őstag

Jó-jó ez a LL ház...csak éppen nem mATX :) Ettől függetlenül sok sikert hozzá.

Aerocool DS nemgyerebe'?

...

(#3) total90 válasza mrbig25 (#2) üzenetére


total90
veterán

Ok, sima ATX, de kicsi es az szempont.
AC DS mint a Xigmatek belsoleg. Kulsoleg nagyon bejon, de milyen a minoseg? Arrol tudsz valamit?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) mrbig25 válasza total90 (#3) üzenetére


mrbig25
őstag

Külsőleg állítólag olyasmi anyaggal van bevonva, mint a Bitfenix Prodigy/Phenom, szóval ilyen finom, selymes tapintása van.
0,8mm vastag acéllemezből készül. Ekkora méretben ennek stabilnak kellene lennie.
Írtad, hogy Bitfenix házat már szereltél, azok ha jól tudom 0,9-1mm vastag lemezből vannak.

Ettől konkrétabbat sajnos nem tudok.

Viszont volt már LL házam és jelenleg is egy alumínium Cubitek házat használok, szóval tudom hogy igazából ez a királyság minőség terén :)
Úgyhogy ha tetszik az LL és hajlandó vagy annyit áldozni a házra, akkor maradj is annál. Így biztos nem fogsz csalódni.

...

(#5) total90 válasza mrbig25 (#4) üzenetére


total90
veterán

A mostani hazam is LL, szoval tudom, hogy anyagminosegben a LL elegge ott van.
Bitfenix hazat batran ajanlon mindenkinek, csak itt meg par dolog szol ez mellett. Az ar meg... nem cserlgetem fel evente/evente, szoval legyen rendes.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Én próbáltam kb 2 éve egy PC-A55-öt külsőre és anyagminőségre űber volt, nagyon tetszett, de abban a házban értelmes VGA-val elférni és nem fűteni mint az állat nem lehet.
Iszonyat tré a hűtése ezeknek az elsőtápos csodáknak, mondjuk az A55-ben a táp el is volt forgatva 90 fokkal.

(#7) total90 válasza Fr3eWar (#6) üzenetére


total90
veterán

Az enyemben nem lesz kulon VGA, mert a Haswell prociban a HD4200 eleg... vagy ha nem, valami passziv kartya... szoval nagy hely es hutes sem nagyon kell, hogy kiemelkedo legyen.
Egyebkent... az A51A-ban a tap nem felfele all es elorol van ventinek hely, hogy befujjon levegot. Ez mas kialakitas mint az A55, ahogy nezem. Na, de majd meglatjuk :K Minden esetre respect, hogy jelezted, hogy hasonlo hazzal volt gondod.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.