Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Nyíjjá meg...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Aztabüdösmindehinnyéjét, jajj uram maga musthave érzést hozott bennem létre.
Amúgy is nagy Adidas őrült lettem, jelenleg egy hófehér Superstart koptatok, de egy ilyen NEKEM is kell!
Mennyibe került?:)
Használd egészséggel! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#3) total90 válasza mexicanraven (#2) üzenetére


total90
veterán

Superstar nekem is van, fekete fehér csíkokkal, fordítva és még fehér piros csíkokkal :K
Egyébként köszi...
99,90€ volt.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) baluka26 válasza total90 (#3) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem Superstarból van Luke Skywalkeres is :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#5) total90 válasza baluka26 (#4) üzenetére


total90
veterán

Az de jó, most néztem ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Bár én ezt már stílusomnál fogva nem tudnám hordani, de nagyon tetszik. A táska külön piros pont, ilyet (vagy hasonlót) viszont fogok venni, ha találok. Egyszer volt egy kuponos emailben, de lemaradtam róla, azóta bánom.

Szép fogás :)

[ Szerkesztve ]

(#7) total90 válasza DeFranco (#6) üzenetére


total90
veterán

Ha budapesti vagy esetleg és segít, akkor meg tudom mondani nyáron hol vettem a táskát.
Ami a cipőt illeti, most elég sok magasszárúm van, de ez tetszik legjobban mind közül :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Nagyon retrós.

Anno általánosban (80-as évek) akinek Adidas cucca volt az szinte félistennek számított.

Amikor '87-ben megnyílt az első Adidas bolt Pesten a Váci utca 24-ben óriási sor kígyózott előtte.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Édesanyámnak is tetszik! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#10) beefjeez


beefjeez
senior tag

Hát én ilyen fényes műanyag cipőt nem vennék fel, de legalább jól nézki :)
Én jobb szeretem az Emerica, Converse, Etnies, stb. hasított bőr cipőket

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Jól néz ki, tetszik, de nem az én stílusom. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Иван


Иван
őstag

Asztronauta cipő :P

Nekem eddig tornacipő/Converse volt a kedvencem, de az arculatváltásom miatt most egy bőr félcipőt vettem (miután a régi tönkrement most február környékén), amolyan fél-elegánsat.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Aztakurva, ez kell.
Az a baj, hogy elvinné a múltheti keresetem. :D

(#14) Thome


Thome
addikt

Csak az én ízlésvilágomnak nem jön be? :F
Szeretem ezt a stílust (emelt szárú), de ez szerintem rettentően ronda, de ezt ne bántásnak tessék venni!

Ez valahogy jobban megfog: LINK

(#15) mexicanraven válasza Thome (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

A baj az, hogy észrevételeim alapján a tetszés mindig is szubjektív lesz ami teljesen korrekt, de a minőség nem.
És ami az utóbbit illeti abban az Adidas az erősebb.

when the sun shines, we'll shine together

(#16) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Nem trollkodni akarok, jónak tűnik a cipő, az én ízlésvilágomnak nem jött be, nekem ez az etalon, a cipők cipője:

Hasonló, csak bőr. Tökéletes, kényelmes, nagyon szeretem, végre az első cipő amiben nem rohad szét a lábam (pedig aztán Adidastól kezdve Pumán át sok mindenem volt már :D)

(#18) mexicanraven: Javítva!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#17) DeFranco válasza Neil Watts (#16) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem ez életem legjobb cipője. Három gramm az egész, olyan a kiképzése, mintha a felhőkön járnál, estére sem érzi meg a lábad egy kicsit sem, hogy álltál vagy mentél rajta, és már negyedik éve van a lábamon.

Azóta megvettem a második párat is, már nem gyártják, de fél év keresgélés árán sikerült még egyet szereznem... igazi svájci minőség.

(úgy látom a kommentek is arról szólnak, hogy nem kapnak már második párat, pedig nagyon akarnak :D )

[ Szerkesztve ]

(#18) mexicanraven válasza Neil Watts (#16) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem jó a linked!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#19) Иван válasza DeFranco (#17) üzenetére


Иван
őstag

Tényleg szép cipő. :K Nekem is mostanában bejönnek ezek a fél-elegánsak.

Most magas szárút vettem, nem fűzős, hanem a bokáján van cipzár és ennyi. Dísze nincs, az orra meg ilyen gömbölyített csúcsos. Majd lehet én is lövök róla képet.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) Thome válasza mexicanraven (#15) üzenetére


Thome
addikt

Nem lennék abban biztos hogy strapabíróbb. (Speciel a Suprát nem tudom lehet szarabb, de az Osiris biztosan tartós cucc, szóval akkor vegyük az Osirist támpontnak)

Az ízlés meg embertől függ, csak mindenkinek tetszett és nem értettem hogy velem van-e a gond. :DDD

(#21) EczkE válasza Thome (#14) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem azért nem tetszik amit linkeltél mert hátul a szára alacsonyabb és olyan kosaras cipő feelingje van ami nekem pl nem tetszik. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#22) mexicanraven válasza Thome (#20) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nyugodtan vehetjük az Osirist támpontnak, nekem abból legalább 5 pár van/volt, a családban plusz 3! :DDD Az tényleg jól bírja!:)
Suprám is van, egy Vaider, de pocsék a minősége, 30-40k-t nem ér meg tuti. Hamar szétkopik, megreped, szakad, és tramplisodik. Annyit mondok, hogy idén direkt azt vittem magammal fesztiválozni és inni. (és ez nem csak nálam meglévő eset)
Adidasom nekem a második párom van, de elégedett vagyok, ez testvéri/családi ajánlásra történt, és tényleg igaz, hogy a felső kategóriás termékeik minőségiek.

when the sun shines, we'll shine together

(#23) 7600 GS


7600 GS
addikt

Csak az Adidas! :D Abból is a Superstar.

(#24) Thome válasza EczkE (#21) üzenetére


Thome
addikt

Hát igen, kinek mi, mondjuk nekem is sima hátújjú' van. :)

Akkor esetleg ez, s ez már Osiris.

De igazándiból nekem a sima sneakerek az eseteim, sportoláshoz pedig az ilyesmi.

(#22) mexicanraven: Akkor való igaz, kutyultam a Suprát és Osirist, hogy melyik is a jó, de akkor helyben vagyunk! S nem kell bemutatni az Osiris minőségét. :K Adidassal összevetve milyennek érzed? :)

[ Szerkesztve ]

(#25) GabN73


GabN73
addikt

Nem bőr? Bocs, ez nem is cipő :P

(#26) mexicanraven válasza Thome (#24) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Most egy Superstarom van, Osirisből utoljára egy Rhyme Remix volt, más kategória a kettő, de annyit elmondhatok, hogy az Adidas varrott talpa elég bizalomgerjesztő (a másik márka ragasztott talpával sem volt gondom), és tényleg kényelmes.
Meg kell említenem azt is, hogy talán ez több ruhához is jól megy, lehet az csöves kialakítású vagy laza nadrág, a fehér meg szintén jó (bár ehhez a márkának és típusnak nincs köze).
Tény mindkettő jó, az Osirisben a jobb, hogy enyhébb teleken is hordható.
Lesz még Osirisem az tuti, de a következő egy Space Drive lesz!;)
Ami még eszembe jutott, hogy a jó minőség az Adidas terén részemről csakis a magasabb árkategóriájú márkaboltjaikban is kapható termékeikre vonatkozik. Low end fullfull akciós és decihmnannos három csíkos cipők kíméljenek! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#27) lapa


lapa
veterán

hát bocs, ilyesmit utoljára a nyuszi mcfly-on láttam a visszaajövőben. és már akkor se volt valami hűde legújabb tavaszi milánó.

és nem a ii-re gondolok, asszem a iii-ban is valami ilyesmivel csapat, de nem találtam hirtelen.

(#28) BalaNce87


BalaNce87
addikt

A cipővel nem is lenne gáz, de ez a magas szár csattos cucc borzasztó/elrontja, igaz hosszú nadrágnál nem látszik, csak vannak a menők akik betűrik a nadrágot a cipőbe amit be se kötnek, a nyelve kicsapva, tudom hogy ez a divat, de ettől még idétlen.

[ Szerkesztve ]

(#29) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Huu, de ronda! ;] Minden esetre, akinek ez tetszik, és megengedheti, az hordjon ilyet...
Én maradok az alacsony szárú sportcipőknél, bár most őszre egy ilyet vettem (vászongatyához) ...
Amúgy tudom ajánlani még a Tisza cipőket is, mivel strapabíróak, és nagyon kényelmesek! :K

Szerk: Ohh, kösz!

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#30) EczkE válasza nincsisbéla (#29) üzenetére


EczkE
addikt

[link]

üdv, winner

Asszem mindenféleképpen!

(#31) total90 válasza banhammer (#8) üzenetére


total90
veterán

Amúgy is divat mosta retró... de én csak azért választottam, mert tetszett, ennyi.

(#9) mexicanraven

Üdv. anyudnak ;]

(#10) beefjeez

Okés, ne vedd :P Egyébként a fémhálós rész kivételével kívül bőr, nem műanyag.

(#12) Иван

Készülök az űrbe :)

(#13) aero.

Eladod a veséd :DDD

(#14) Thome

Szubjektív, hogy kinek jön be, kinek nem... szerintem jobb is, hogy az emberek nem egyformák.
Amit linkeltél az nekem is kosaras érzést adja és az meg nem jön be.

(#16) core2

Olyan is van... bőrben is (feketében és barnában). Tulajdonképpen nekem is az inkább a stílusom, csak ez most baromira megtetszett :K

(#27) lapa

Kit hívsz nyuszinak??? :DDD

(#28) BalaNce87

Kinek mi idétlen is mi "menő". Nekem bejön az az ízlésvilág, nem azért vettem meg, mert menő :N

(#29) nincsisbéla

Fred Perry jó választás :K Mondjuk más stílus, de nyáron jobb az olyan, az tény. Nekem ilyen van: [link]

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) mexicanraven válasza total90 (#31) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tegnap mondta, hogy egy ilyen "kenyelmes sportcipot" vehetnek majd neki!:D
Mellesleg miota meglattam a bejegyzest ez a sztar nalam, telefonon is hatterkep, ha minden osszejon az elso kinti fizumbol egy ilyet veszek!:D

when the sun shines, we'll shine together

(#33) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sosem venném föl, és sosem fog tetszeni. :D

Amit DeFranco linkelt, az a bőrcipő azonban nem rossz. :) Ízlések és pofonok, persze, de mindig kirázott a hideg a műanyag (vagy műanyag hatású) cipőktől.

(Most egy egyszerű kis biker csizmát hordok télen-nyáron úgy 5 éve, amikor elmegyek itthonról, ilyesmit, semmi extra. Sajnos anno 40-ért vettük, és annyiért nem mindig kap minőséget az ember ebben a kategóriában, így a talpát rendre vissza kell ragasztani, szétjönnek a bőr rétegek.

Ez meg a hétköznapi viselet. :D)

[ Szerkesztve ]

(#34) total90 válasza mexicanraven (#32) üzenetére


total90
veterán

... mikor tervezed egyébként a külföldre menést?

(#33) Crystalheart

Na, ez a csizma az, amit soha nem vennék fel :DDD Persze tényleg ízlés dolga, mindenki azt veszi, ami neki tetszik és ez így a jó.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#35) Иван válasza total90 (#31) üzenetére


Иван
őstag

Nem kell az űrbe menni. Hisz' köztudott, hogy a Holdraszállást megrendezték ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#36) BalaNce87 válasza total90 (#31) üzenetére


BalaNce87
addikt

Konkrétan a hosszú nadrág és ilyen cipő kombóra gondoltam, ami idétlen, a cipő még nem vészes, csak a magas szárt sose tudtam mire vélni.

(#37) mexicanraven válasza total90 (#34) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Most megyek angliaba honap vegen!:)
Mellesleg most kaptam az infot, arrafele a fenti Adidas csuka 22k!:O

when the sun shines, we'll shine together

(#38) mexicanraven válasza total90 (#34) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Dupla sry!:)

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#39) csƵ


csƵ
őstag

Tizenéves suhancként biztos felvenném, de felnőtt fejjel tuti nem.

(#40) 7600 GS


7600 GS
addikt

Egy ilyen csuka nagyon hülyén nézne ki egy bermuda gatyóval? Nem volt még hosszúszárú cipőm, ezért kérdem.

(#41) nincsisbéla válasza 7600 GS (#40) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ezt neked kell eldöntened...
Szerintem igen!

Mentalita'

(#42) Thome válasza 7600 GS (#40) üzenetére


Thome
addikt

Lehet frankó lenne, bár a nadrágtól is függ hogy milyen (minta, meddig ér le).

(#43) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem szeretem az ilyen cipőket ebbe a színbe nem is igazán tetszik de mikor megláttam a feketét hát az valami eszméletlen.

(#44) Dany007


Dany007
veterán

Kúl! De csak nekem tűnik oldschcool-nak? :)

(#45) DeFranco válasza Dany007 (#44) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, ez az, de így igazán kúl. Nekem nagyon bejön... 100% nyolcvanas évek.

#46: ez a divat...

[ Szerkesztve ]

(#46) Dany007 válasza DeFranco (#45) üzenetére


Dany007
veterán

Akkor jó, már azt hittem ez a divat manapság : o

(#47) Crystalheart válasza Dany007 (#46) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Olyan Denver the last Dinosaur-os a színvilága :DDD

(#34) total90: Ami azt illeti, ma már én is gyakorlatiasabb vagyok, és inkább a vaskarika nélküli változatot venném, sokkal könnyebb boxolni, annak a karikának meg csak dekorációs célja van. De tetszik, hogy a lapított orr miatt ha a nadrág rálóg, elegáns cipőnek tűnik, majd amikor lazán kiteszem előre keresztbe a lábam, kivillan a szára is... ;]

Nekem illik a fizimiskámhoz. Most képzeld el az avatáromat olyan cipőben, mint az az Adidas. Ugye, hogy béna volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#48) Dany007 válasza DeFranco (#45) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, ahogy írtad is, ez a 80-as évek divatja... Magyarul már ~ 20-30 éve kiment a divatból! :)
Attól még tetszhet valakinek.

(#49) total90 válasza Иван (#35) üzenetére


total90
veterán

De én leszek az első ember majd :DDD

(#36) BalaNce87

Ez is szubjektív dolog, kinek mi tetszik...

(#37) mexicanraven

Merre pontosan? Amúgy sok sikert ;)

(#39) csƵ

Én meg huszonéves (26) suhancként hordom :P

(#40) 7600 GS

Attól függ milyen a nadrág... nézhet jól is ki :K

(#43) kmisi99

Volt olyan is az üzletben, de ez jobban tetszik nekem. Minden esetre a fekete is bitang jó :K

(#44) Dany007

Engem nem zavar :N

(#47) Crystalheart

Persze, öltözékhez is kell igazítani.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#50) mexicanraven válasza total90 (#49) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Slough, a Temze menten fekszik.
Koszonom szepen, remeljuk osszejon!:)

when the sun shines, we'll shine together

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.