Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem rossz! Én is mostanság kezdtem nézegetni laptopot hogy majd a jövőben milyet kellene venni az egyetemre egy ilyesmi pont jó lenne.

(#7) Cobra.


Cobra.
őstag

Rendesen lement az ára, nem gondoltam volna, hogy ilyen hardvert lehet venni már 150e Ft körül.

(#8) drlovi


drlovi
aktív tag

jó kis teszt lett!

a vga mellé a gdr5 elkélne, nekem 5650m szintén gdr3 al ami eléggé folytja :-)

(#9) woofias válasza kmisi99 (#1) üzenetére


woofias
csendes tag

Nekem is egyetemre lesz :)

(#10) Speed


Speed
őstag

Nagyon jó lett a cikk, köszönjük szépen.
Nekem most nagyon kapóra jött pont a héten akarok egy ilyet venni, de nemsok mindent találtam róla a neten :R :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#11) Graphics válasza Kalandor (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor 2-3-4-5 delikvensek hozzászólásai már a múlté , pedig kíváncsi lettem volna rá :D

Nem rossz a masina, de a toshiba nem fogott meg sose igazán, olyan szürke eminens. Egyetemre jó :DDD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) endib


endib
tag

Jó kis masina :)

(#13) opeter87


opeter87
senior tag

Jó cikk és jó gép is ennyi pénzért.

Egy kérdés, ebbe hogy-hogy nem lehet váltani a két VGA között?
HD3000 szokott lenni minden SB-s i3/i5-ben, ebben akkor csak az AMD van?

(#14) Graphics válasza opeter87 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

EZ gyártó függő dolog, a HP pl foglalkozott azzal, hogy összehozza a váltást / sajnos nem olyan jól mint mondjuk az Nvidia Optimus megoldása , ahol nagyon durva üzemidőket lehet elérni /

Toshiba nem tudom hogy van ezzel, mert az a gond a switchable driverekkel, hogy mindig elmaradnak az aktuáls verzióktól mind iGPU mint pedig dGPU driver tekintetében

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Fecogame


Fecogame
veterán

Nem tudom hol láttátok 150e-ért, én 160e-nél olcsóbban nem találtam meg... :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) opeter87 válasza Graphics (#14) üzenetére


opeter87
senior tag

Igen nekem is HP van ProBook i5(HD3000)/AMD 6490M és ezért gondoltam, hogy itt is kéne lennie integrált VGA-nak.

Ezek szerint a Toshibánál nem foglalkoztak ezzel. (igaz akit az üzemidő érdekel gondolom megveszi AMD nélkül)

#17 Duliee
:C

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics válasza opeter87 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szintén ugyanez a gép nálam is :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) varydave


varydave
tag

Ennyi pénzért ilyen hardverrel tényleg jó vétel. :Y
A kis asztalim mellé én is szeretnék beújítani egy laptopot, volt is anno Toshibám (Satellite L30 sorozatból), de nálam a fényes felület sajnos kizáró ok.

Használd egészséggel! :)

(#19) KillHates válasza Kalandor (#6) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez van mikor az egyszeri ember farkára is lámpát akasztanak :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#20) nemethbalazs


nemethbalazs
tag

"Az ATI/AMD sosem volt híres a nagyon jó driverekről, de ennél a kártyánál nem tapasztaltam semmi problémát szerencsére."

Ezzel kötekednék, az utóbbi 10 évben hozza a rivális gyártó drivereinek minőségét.

Mindemellett jó teszt, gratulálok!

(#21) GIJoe válasza nemethbalazs (#20) üzenetére


GIJoe
addikt

Ennek az az oka hogy képtelenek rájönni a userek hogy bizony meg kell keresni az AMD mobility drivert, mert az AMD honlap, vagy a gyártó nem teszi elé a sült galambot... :U

(#22) feliks


feliks
senior tag

Nem közvetlenül a cikkhez tartozik, de ezen megakadtam..
Most komolyan, a Witcher 2 teljesítményigényesebb, mint a Crysis 2? :Y
Csak azért, mert nincs valami húdeúj és legizmosabb gépem(igaz asztali), 3éves, első generációs i5-750 meg egy 5770 van benne soksok rammal, mégis röhögve elviszi a kimaxolt Witcher2-t 1680x1050-ben..

[Be Happy]

(#23) nepszter1


nepszter1
addikt

Pont ilyet tervezek magamnak , nyár végére már meglesz hátha megy lejjebb egy kicsit az ára még.

(#24) troller válasza feliks (#22) üzenetére


troller
senior tag

Alapból a Crysis 2 jóval kevésbé gépigényes, mint az első része volt. (Witcher2-őt nem próbáltam, ahhoz nem tudom viszonyítani). Procid minimum olyan erős,mint ami a laptopban van, az 5770 meg jóval erősebb mint a 7670M.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#25) woofias válasza feliks (#22) üzenetére


woofias
csendes tag

A crysis 2 maximum beállítással is játszható volt persze akadásokkal, a witcher 2 viszont maxon diafelvételnek is lassú volt :DDD

(#26) nepszter1 válasza woofias (#25) üzenetére


nepszter1
addikt

A bf3 -ban mondjuk 1280/1024 low grafon mennyi fps volt átlag ?

(#27) woofias válasza nepszter1 (#26) üzenetére


woofias
csendes tag

Közben került bele egy ssd, így újra lett húzva a rendszer, de felrakom a bf3-mat és lemérem :)

(#28) feliks válasza woofias (#25) üzenetére


feliks
senior tag

Én úgy tudtam, hogy napjaink egyik leggépizzasztóbb játéka a La Noire.. Na az még low-on sem nagyon futott nálam..
Érdekes, és meglepő, mert nekem nem tűnt olyan hűdebrutálnak a Witcher2 grafikája, meg azért az 5770 nem egy tólzottan erősnek számító vga manapság már..

[Be Happy]

(#29) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

a witcher tényleg gépigényes, de ha a crysis 2-t minden patchel játszod, akkor dx11-ben, maxon a crysis erőforrásigényesebb. viszont a witcherben is van egy übersampling nevű grafikai opció, ami mosottá teszi a textúrákat és ráadásul még irdatlan erőforrás igénye is van, mindenki ajánlja a kikapcsolását, azt levéve azért nem fut olyan rosszul.

(#30) woofias válasza nepszter1 (#26) üzenetére


woofias
csendes tag

1280-nál 42, 1024-nél 43, persze közrejátszik, hogy nem tudtam kétszer pont ugyanúgy végigcsinálni az adott szakaszt.

(#31) BlueAthlon válasza woofias (#30) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

Szia

-Dual graphics aktív-e, vagy biosból disztkrét VGA-ra van rakva ( teszjeidből az utóbbi sejlik ki nekem )?
-Meg tudnád-e nézni, hogy a 7670M gyári 600/900-as órajelét mennyivel lehet emelni ?
( Igen, lehet tuningolni mértékkel, bírja a hűtése a moderált emelést...nem fog leégni, stb... )
-750/1000-et bírja-e stabilan?

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#32) woofias válasza BlueAthlon (#31) üzenetére


woofias
csendes tag

Ennél a modellnél nem elérhető az integrált videokátya, biosból sem, és az órajelek is le vannak zárva (nem rögzítve, állítani lehet, csak maxra vannak húzva a csúszkák), legalábbis én nem találtam olyan programot, ami engedélyezte volna a további emelést.

(#33) BlueAthlon válasza woofias (#32) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

Sem a sapphire trixx legújabb verziója, sem a MSI Afterburner ( "enable unofficial overclocking = 1" beállítással ) nem tudott vele mit kezdeni ?

[ Szerkesztve ]

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#34) nepszter1


nepszter1
addikt

Diablo 3 hogy futna a gépen szerintetek ?

(#35) woofias válasza nepszter1 (#34) üzenetére


woofias
csendes tag

Tesztvideók alapján med-high beállításokkal lehet folyamatosan játszani vele ezzel a videokártyán, processzor annyira nem játszik közre, mert úgy is vga limit van.

(#36) HPAA


HPAA
őstag

Mivel egy AMD kártyával van dolgunk, így elesünk az integrált VGA alacsony fogyasztásától

:U

az i5 ből meg kilopták a HD3000 -t ?
vagy nem átváltható valamiért ?

szerk.
most olvastam vissza , látom másnak is feltünt ez , de szerintem megoldható

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#37) fgth


fgth
tag

jo a teszt es a gep is!

Waterloo ... BlackBerry base White Passport

(#38) Graphics válasza HPAA (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor oldható meg, ha a Toshiba megírja hozzá a driver-t mint pl a HP, szerintem máshogy nem járható a dolog.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) BlueAthlon válasza Graphics (#38) üzenetére


BlueAthlon
senior tag

Elég lenne, ha a biosban engedélyeznék switchable graphics-t.

Ebben az esetben hivatalos drivert is adniuk kellene hozzá.... de aki egy kicsit is up-to-date akar lenni ezen a téren, az úgyis Leshcat oldaláról szerzi be a drivert.

Bár, gondolom ez is Insyde-EFI biosra vagy társaira épül... Aki egy kicsit is utánanéz, megvannak a megfelelő fórumok, ahol feloldják az összes rejtett opciót a menüben és 95%, hogy ott lesz köztük a grafikus mód váltása is.

[ Szerkesztve ]

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#40) Armagedown


Armagedown
őstag

jó kis gép ez :)

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#41) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Mirrors Edge egy hatalmas játék :DD

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#42) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Én is ilyen notit akarok venni! :K

(#43) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Tehát akkor nem zavaró, az sem, hogy jobboldalra került a "hűtőrács"?
Egyébiránt mennyire melegszik, mondjuk MaxPayne3-full graf(DX11, High) mellett?

Tekmen

(#44) woofias válasza Tekmen (#43) üzenetére


woofias
csendes tag

Eddig még egyszer sem volt vele probléma, pedig most már elég sok helyen és helyzetben használtam. Jelenleg körülbelül 10 centire a rácstól már nyugodtan ott lehet hagyni bármit.
77°C így ebben a forróságban, gondolom, ha nem lenne ilyen meleg, akkor a gép sem melegedni ennyire :D

(#45) Tekmen válasza woofias (#44) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Köszi a választ, mostmár 100% hogy augusztus végétől ilyen gépem lesz.

Jó kis bemutató lett! :C

Tekmen

(#46) Tekmen válasza woofias (#44) üzenetére


Tekmen
aktív tag

1 dolgot elfelejtettem még... Ugye az F1-F12 gombokat nem úgy kell megnyomni, Fn+F1 hanem csak simán F1

(azért kérdezem, mert egyes DELL gépeknél volt úgy, hogy az F1-F12 gombokat, ha megnyomtad, akkor először a funkciógombként lehetett használni és pl. az F5öt úgy tudtad előhozni, hogy FN+F5)

Tekmen

(#47) csepeli3 válasza Tekmen (#45) üzenetére


csepeli3
csendes tag

Nekem is ez hozta meg döntésemet :D Bár én már augusztus elején lestoppolok 1et, kitudja hogy mi lesz itt az árakkal... D: bár mehet még lejjebb (l850-13Q lesz a kiszemeltem. :DDD)

(#48) woofias válasza Tekmen (#46) üzenetére


woofias
csendes tag

Átállítható kedved szerint, ugyanúgy, mint a delleknél :K , alapbeállítás szerint f gombokként működnek.

[ Szerkesztve ]

(#49) Tekmen


Tekmen
aktív tag

"Ennél a típusnál egy nagy fényerejű, LED háttérvilágítású, 15"-os Toshiba TruBrite HD TFT-kijelzővel van dolgunk..."
Nem 15,6"-et akartál írni? ;]

Tekmen

(#50) XDModesty válasza woofias (#48) üzenetére


XDModesty
aktív tag

És hogy lehet átállítani? Mert nekem kényelmesebb lenne ha rögtön funkcióbillként működnének Fn nyomkodás nélkül. :)

Az integrált vidkártyát sehogy se lehet engedélyezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.