Hirdetés

2019. december 8., vasárnap

Gyorskeresés

(#18) rizso válasza Recon (#16) üzenetére

rizso
(addikt)

És sem kötekedésből válaszolgatok, csak hogy tisztázzuk a dolgokat :)
Pont, hogy nem érdemes kiemelni részleteket, mert úgy értelmetlen lenne a bekezdés. Egy Insane2 nyilván jobban fut high beállításokkal, míg mondjuk egy BF3 (cikkben valamiért MW3-at írtam, pedig azt még nem is próbáltam) vagy Crysis2 mediumon lesz az igazi.

De ha már apróságok kiragadásánál tartunk, akkor a következőképp is meg lehet tenni:

"Teljesítményre különösebb panaszunk nem lehet. Gondolom nem mondok sok újdonságot azzal, hogy a gép képes a legújabb játékok futtatására is medium-high grafikai beállításokkal, natív vagy esetleg 720p felbontáson. Játékok, melyekkel teszteltem: BF3, RAGE, NFS: The Run, Dirt3, Crysis2, Insane2. Egyikkel sem volt gondja, mindegyik nagyon szépen futott a már említett beállításokkal."

Bár talán ez sem teljesen jogos, mert bármelyiket futtatja high-ultra beállítások mellett is, csak kérdés mennyire élvezhető sebességgel...

Én ezzel befejezem a "vitázást", mindenki úgy értelmezi a leírtakat, ahogyan akarja :R

Duliee: olyan sokban nem marad el ám a DDR5-ös 96 shaderes GT555m-től. Persze nem szabad elfelejteni, hogy a GT540m továbbra is "csak" egy erős középkategóriás mobil vga, nem pedig egy highend cucc :)

[ Szerkesztve ]

Ha adós vagyok egy válasszal, kérlek írj rám még egyszer! Köszönöm! :) | Eladó új Dell Latitude 7390 és 7490 business laptopok https://goo.gl/NfiuUk, továbbá Dell Optiplex 3060 micro pc-k erős hardverrel :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.