Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icezozo


icezozo
addikt

atyaúristen volt olyan számológépem :D
( nem mostanság volt )

http://qwankido.hu/

(#2) KillHates válasza icezozo (#1) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az most mit érhet! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3) Benzoldog


Benzoldog
tag

Köszönjük a részletes cikket! :R
Nagyon érdekes volt végigolvasni egészen a kezdetektől a cég történetét és fontos állomásait.

(#4) ronroli


ronroli
tag

Jó olyan cégről olvasni, amelyiknek van némi múltja.
:C

(#5) C$abi


C$abi
aktív tag

Szép márkatörténet!
Majd minden ez utáni PH! blogot is ilyennel kezdjétek! :)

[ Szerkesztve ]

(#6) blaca83


blaca83
őstag

De jó kis cikk, köszönöm! :C :R

Szerettem a Toshiba termékeket.... laptopból is volt pár darab amikkel nagyon meg voltam elégedve és a jelenlegi TV-m is az. ;]

Kár,hogy kivonultak MO.-ról. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#7) Benzoldog válasza blaca83 (#6) üzenetére


Benzoldog
tag

Nekem is van egy Toshiba laptopom (7 éves) és mind a mai napig hibátlanul teszi a dolgát, nagyon jó kis gép. Szomorúan olvasom, hogy kivonultak Magyarországról (ezt nem is tudtam), pedig mindig nagyra tartottam a japán technikát, köztük a Toshiba termékeit is.

(#8) blaca83 válasza Benzoldog (#7) üzenetére


blaca83
őstag

Nem tudom hogy teljes, mindenre kiterjedő-e a dolog, de ha jól olvastam akkor sajnos igen. :(((
1-2 éve nem is Lehet Toshiba TV-t kapni itthon, pedig a Media Markt-ban és a Tesco-ban is és sok webshopban is forgalmazták.

Már egy TV-szervizes emberrel beszéltem a dologról és azt mondta, hogy a "hátrahagyott modellek" garanciális javítását még 2 évig kötelesek megcsinálni, de eredeti pótalkatrészeket csak külföldről tudnak rendelni.

Remélem egyszer visszatérnek MO.-ra! ;]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#9) Benzoldog válasza blaca83 (#8) üzenetére


Benzoldog
tag

Én esetleg arra tudok gondolni, hogy TV-s fronton talán nem adtak el annyi terméket, amennyi megérte volna nekik, mert laptopok területén még mindig nagyon sikeresek eladásban.

(#10) blaca83 válasza Benzoldog (#9) üzenetére


blaca83
őstag

Valószínűleg igazad van. :K Pedig sokkal jobb TV-i vannak szerintem, mint az itthon teljesen elterjedt Samsung-nak. :DDD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#11) Benzoldog válasza blaca83 (#10) üzenetére


Benzoldog
tag

Nahát, a Samsungok-ból már túlkínálat van! :DD

(#12) blaca83 válasza Benzoldog (#11) üzenetére


blaca83
őstag

Az......., pedig színekben és panelben szerintem nem olyan jók már mint régen. :(

Egy jó Sharp-ot vagy Toshit szívesebben vennék bármikor mint "Samu"-t. :))

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13) Benzoldog válasza blaca83 (#12) üzenetére


Benzoldog
tag

Én is így vagyok vele, hogy a Japán gyártókat részesítem inkább előnyben.
Nekem volt egy Sharp LCD tv-m de az sajnos pár év után panelhiba miatt tönkrement. Azt már Kínában gyártották, viszont van egy Pana videókamerám, amit Japánban gyártották és mind a mai napig kiválóan működik.
Én tudom, hogy ma már szinte mindent Kínában gyártanak, de biztos vagyok benne, hogy jobbak minőségben, amiket még Japánban készítenek, a Toshibánál is gondolom ez a helyzet. :)

(#14) tibaimp válasza Benzoldog (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ma már amit nem Kínában gyártanak, az a hamisítvány.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A Portégé sorozat notebookjai nagyon ütősek voltak régen, majd megvesztem egyért, de persze túl drága volt nekem. Jó szögletes design, lehet az idő szépíti, de szinte ultrabook szintű vastagság jellemezte. A későbbiek már nem voltak olyan jók sajnos, a mostani olcsóbb modellek meg hát nem egyszer felejtősek.

Fantasztikus miket gyártottak már a modern elektronikai korban a 70-es és 80-as években, ezekel a szoci blokk még csak felvenni sem tudta a versenyt technológiában.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16) Evil Snowman válasza blaca83 (#8) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kicsit frissítsd az információidat, lehet újra Toshiba TV-két kapni itthon. ;)
Euronics-al kötöttek kizárólagos szerződést. :K
http://www.euronics.hu/tv_audio_video/televizio/led_televizio-m166/oldal=1/rendezes=nev/irany=csokkeno

(#17) blaca83 válasza Evil Snowman (#16) üzenetére


blaca83
őstag

THX az infót! :R

Utánaolvasok a dolognak és örülök neki, ha visszatértek. :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#18) Evil Snowman válasza blaca83 (#17) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nincs mit. :K Én is most tervezem lecserélni a Samumat egy Toshkóra. :K

(#19) blaca83 válasza Evil Snowman (#18) üzenetére


blaca83
őstag

Hajrá! :C

Amikor Én vettem az enyémet akkor ez volt az egyik csúcsmodell: Toshiba 42ZV635D

Azóta is ezt nyüstölöm és nagyon meg vagyok vele elégedve. A 3D-re nem váltottam, mert azt csak moziba nézem évente 2-3-szor, de ha most állnék vásárlás előtt biztosan találnék valami pöpec modellt magamnak. ;] :P

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.