Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

Ennek ahhoz is köze lehetett, hogy ezzel egy időben jött meg a 300 forintos PC-s gamepass, amiben benne van a játék, és így elég sokan ráestek hirtelen, nem hiszem, hogy a lego kieg húzta be a népeket. :)

(#2) hombre[EU] válasza Norb79 (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szép szám, még akkor is, ha "majdnem free to play" játék.
Ebbōl látszik,hogy a NFS és az EA mekkora tömeget taszított el magától.
A Playgroundnak mindig lesz helye

Life, Uh, Finds A Way

(#3) oriic válasza Norb79 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem a LEGO dobta meg, az inkább csak infó, hogy most jött ki. Nyilván a Game Pass nagyon megdobta a játékosokat, de MS erről nem nyilatkozik sajnos, hogy mennyi a valós vásárló.

Az viszont tény, hogy jelenleg nincs ennél jobb árkád/félárkád autós versenyjáték a piacon. (Maximum csak próbálkozók, akik szerintem sose érik be ezt a szérát.)

(#4) .LnB
Nem sokat várok az idei NFS-től, főleg így hogy E3-at, vagyis az EA Play-t is kihagyták...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) .LnB válasza Norb79 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig sem volt olyan drága a Gamepass, hogy ezen múljon. Érdekes, hogy a helyszín még mindig nem a kedvencem, mégis a jelenlegi legjobb arcade autós játék.

Kíváncsi leszek a következő NFS-re, hogy az EA vajon észbe kap e és követi e majd ezt a formulát, vagy erőlteti tovább a sz*rjait. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Reméljük a 20 milliót is átlépi, mivel joggal nevezhető a legösszetettebb autósjátéknak amit valaha legyártottak. Szerintem akik ténylegesen megvették és nem GP vagy konzol mellé kapták azok száma jó ha az 1 millió átlépte szerény véleményem szerint.

(#6) Norb79 válasza .LnB (#4) üzenetére


Norb79
őstag

Idáig ilyen "félszürke zóna" volt az xboxos gémpassz, amivel amúgy elérhető egy tucatnyi játék pc-n is, most a pc-s gémpasszal szerintem sok bizonytalankodót bevonzottak.

(#7) Norb79 válasza oriic (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Én még bizonytalan vagyok, hogy a 3 vagy a 4 tetszik jobban, de igen, ez a széria egyeduralkodó a piacon annak ellenére, hogy van más próbálkozó, pl the crew1-2 is az általad is említett NFS-ek mellett.

(#8) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Szkeptikus voltam a LEGO-s DLC-vel kapcsolatban, de ahogy játszom vele, csak azt veszem észre, hogy telik az idő és a gép előtt ragadtam. :DD Imádom a mai napig, megérte beruházni az ultimate kiadásra anno belőle. :)

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Én is az olcsó gamepass-al toltam végig. :) Mondjuk FH3 sokkal jobban tetszett, mert itt túltolták az online részt...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Televan74


Televan74
nagyúr

Én kipróbáltam az akciós game pass keretében, de nekem nem tetszett, a FH3 jobban bejött az Ausztráliai időjárással és utakkal.Remélem a következő jobb helyszín lesz.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) CJ4567


CJ4567
veterán

Már csak a rankedet kéne kijavítani. :) Meg jó lenne, ha több játékos játszana PvP-t, de a jobb játékosok már vagy átmentek más játékra az elején, amikor még nem volt wallride ellen rendszer, nem volt egyedüli PvP, vagy az osztályra bontott riválisokra várnak, vagy a ranked rendszer miatt lett elegük.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#12) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Na ennek örömére jöhetne valami kis ajándék tőlük. :)

(#13) SwaZy1337 válasza Televan74 (#10) üzenetére


SwaZy1337
tag

Mondjuk egy frankó kis Tokió? :D

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#14) Imilenni


Imilenni
addikt

Jó lenne a játék, csak hogy az utóbbi időben képtelenség DualShock 4-el játszani vele, akkora késleltetés van benne (de csak ebben a játékban).
Szóval marad a 3 :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#15) szupermacs válasza .LnB (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Hát nem tetszettek a Speed cardok? :D

(#16) SyMbioTe válasza .LnB (#4) üzenetére

A Payback-el szerintem elindultak egy türhető irányba, nem aztmondom, hogy nagyon jó lett, de az 5 eurót amit adtam érte, annyit megért :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#17) A.tessz


A.tessz
senior tag

Legot mi is beszereztük első nap! Nem véletlen a népszerűsége, minden percét szeretem!

Jó kis játék!

(#18) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello

2 xbox one s , és egy PC vel toljuk együtt a FH4 -t /konvoj/ , mindenkinek van mikrofonja, ott van a felhasználónévnél a mikrofon jel, de nem halljuk egymást.
Beállítások, hang, ott rendben van
Mindegyik esetben xbox one kontrollerrel toljuk, és abba van bedugva a füles.
Mi lehet a hiba? Vagy mit nem csinálunk jól?

[ Szerkesztve ]

(#19) CJ4567 válasza lanszelot (#18) üzenetére


CJ4567
veterán

PC-n nem működik a voice chat valamiért.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.