Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) föccer


föccer
nagyúr

A végrehajtás az ilyen, az nem köszön. Felételezik a végrehajtás kérőről a jóhiszeműséget. A volt feleségem teljesen jogtalanul kért rám végrehajtást gyerektartás miatt (ráadásul visszamenőlegesen egy olyan időszakra is amelyik időszakra már megkapta). Szó nélkól végrejhatják és a fellebbezésnek halasztó hatálya nincs. 120 oldalnyi dokumentációt nyújtottam be fellebbezvén, természetesen el lettem utasítva. Ezután a volt feleségem újabb végrehajtást kért rám (természetesen teljesen jogtanaul ismételten), amelyet a bíróság zokszó nélkül aláírt végrehajtásra. Mivel hibáztak ott, hogy ugyan azon jogcímre 2x nem kérhető végrejahtás, így miután gyakorlatilag perbe fogtam a fővárosi törvényszéket, (nagy kegyesen) hajlandóak visszavonni a második végrehjtást. Természetesen az első, szintén joglap nélküli végrehajtást nem tudtam megszüntetni, lévén azt csak a végrehajtó kérvényezheti. WTF? Tehát egy teljesen jogtanaul rám rót végrehajtás ellen nem tudok tenni törvényes keretek között? Nem.

Szóval végrehajtás = szívás, gyakorlatilag a végrehajtás kérő ellen nem tehet szemmit. Jogilag. A többi meg büntetendő.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.