Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

cool:C
remélem sokan élnek a lehetőséggel. én csak dicsérni tudom a játékot.. (PC-n)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Bár nem szeretem a Dio klónokat (a Dio-t sem :D), de 1200 MS pont az nem egy nagy összeg, ha tényleg jó a játék. Majd lehet ránézek a trialra :K

Köszi a cikket pzstm, írjál többet is :C

Sectumsempra - For Enemies

(#3) pzstm válasza Morden24 (#2) üzenetére


pzstm
titán

:R

Igyekszem. Minden véleményt szívesen fogadok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nagyon jó kis játék, minden korosztálynak ajánlott. Én PC-n újra előveszem az biztos.

Xbox: kapeti

(#5) - = Zk = - válasza pzstm (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor +1 javaslat Morden24 fórumtárs véleménye mellett:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) 7


7
addikt

Irányítás tekintetében milyen? PC-n megjelenés után nem sokkal végigjátszottam (pont belefértem az 5 órás achievementbe -- kicsit el is szomorított, hogy csak ennyi volt), de kontrollerrel fogalmam sincs, mennyire könnyű a kezelése. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) pzstm válasza 7 (#6) üzenetére


pzstm
titán

Teljesen jól meg lett oldva, és kiválóan testreszabható. Ezáltal mindenkinek nagyon kényelmes lehet. Irányításra nem lehet panasz abszolút.

Legközelebb igyekszem kicsit jobban kitérni az irányításra, hisz most csak egy mondat erejéig említettem meg :B
"Piros pont jár érte, hogy az egyes képességeinket mi mondjuk meg, hogy melyik gombra rakjuk (legalábbis nekem ez nagyon tetszett)."

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.