Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Azt hittem jön mobilra is...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) oriic válasza Polllen (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem volt róla szó.

Live-Die-Respawn

(#3) AxBattler válasza oriic (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Irónia, oriic. Irónia. :U :P

Egyébként terveztem beszerezni a D3-at, de inkább megvárom emezt...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#4) oriic válasza AxBattler (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó leesett közben, csak nem tudtam már szerkeszteni. :P

Live-Die-Respawn

(#5) savior


savior
őstag

Már azt is tudni, hogy f2p lesz.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#6) AxBattler válasza savior (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Hagyjátok abba... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#7) Polllen válasza AxBattler (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezt kemény magos Diablosoknak ne mond, mert azt hiszik áprilisi tréfa...

Amúgy ha még nem játszottál a D3-mal, akkor érdemes beszerezni. Nem találtam még olyan játékot, ami ennyire lekötött volna.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) AxBattler válasza Polllen (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Starter-t toltam végig, annyira nem pörögtem rá... talán majd PS4-re.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#9) menpee válasza AxBattler (#3) üzenetére


menpee
aktív tag

Grim Dawn-t csak ajánlani tudom ARPG vonalon, mindent megadott amit a D3-ból hányoltam és többet :)

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#10) AxBattler válasza menpee (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Néztem róla videókat, meg review-ket, de nem nyűgözött le... akkor már inkább a Van Helsing trilógia.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#11) menpee válasza AxBattler (#10) üzenetére


menpee
aktív tag

A Van Helsing-ek is jók, de azokat összehasonlítani mélységben és lehetőségekben egy Grim Dawn-nal olyan, mintha egy x+1-ik Need For Speed jönne szembe egy Assetto Corsa-val.
Tehát a tanácsom az lenne, hogy mindhárom címmel játssz, éljen az ARPG kultúra :D

[ Szerkesztve ]

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#12) Cathulhu válasza AxBattler (#3) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ha eddig nem vett ra semmi, most se eroltesd. Engem rabeszeltek, eletem egyik legunalmasabb 1.5 oraja volt amit osszesen a D3-al toltottem. Probald ki a PoE-t, az sem tokeletes de az legalabb ingyen van.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.