Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) karcsii


karcsii
csendes tag

Én a listával nem vagyon értek egyet ! Szerintem a gameboy kellet 10# rakni , mondom szerintem . :) De lehet hogy más máshogy gondolja ezt .

http://n-gage.hupont.hu minden ami mobil ! Ha van kedved kukancs be! A kockaság fél egészség.......

(#2) gYaLo


gYaLo
őstag

Tetszik ez az összeállítás :DD
Van GameBoy-om, PS1 em volt, PS2-öm van, de hétfőn lesz PSP-m ;)
Sztem azért az X-BOX vmelyik tagja befért volna, de legjobban a PSP-t hiányolom :B :U
Lehet h túlságosan elfogult vagyok :P

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#3) #49155328


#49155328
törölt tag

Anno nekem a SNES nyújtotta azt az élvezetes kikapcsolódást, amit a PC a "jó" grafikája ellenére soha sem fog utolérni !

(#4) #49155328 válasza gYaLo (#2) üzenetére


#49155328
törölt tag

XBOX :F Ezt te sem gondoltad komolyan ! :D

(#5) drizzt1666


drizzt1666
tag

Szerintem a Dreamcast-t túlságosan lehúzták. Az Atarit raktam volna a sor végére. Lehet hogy az elsők között volt az iparban, de kevés élvezetes játék volt rajta. A Dreamcast a maga idejében megelőzte a korát hardveresen. Kár hogy nem volt eléggé istápolva játékokkal. Szebb grafikája volt mint a ps1-nek és lehetett online is játszani. Azért ez nem semmi :R

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#6) mad1


mad1
veterán

Az eladasi statisztika nem ezt tukrozi.Akkor a gameboy lenne az elso.

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) Sirandrish válasza karcsii (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát a gameboy egy korszakalkotó kütyü volt..korában hihetetlen nagy sikerrel és millió nagyon jó játékkal..plussz ugye hordozható volt..szóval a GB max jobb helyen lehetne de hátrébb semmiképp:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) copin


copin
őstag

Hol a videó? :F

(#9) Sirandrish válasza copin (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ott az írás altt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) copin válasza Sirandrish (#9) üzenetére


copin
őstag

Nem tölt be. :( Bár most a Sleipnir biztonságos böngetésre van kihegyezve, de chrome-al se jön be.

(#11) Quiksilver válasza copin (#10) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Nekem Mozilla Firefox-al bejön....

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#12) BMW-M6power válasza mad1 (#6) üzenetére


BMW-M6power
tag

Nálam az első 2 helyen a PS(3) és a PC van. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a többi nekem nem volt túl meggyőző :F

Galaxy S10+

(#13) Sirandrish válasza BMW-M6power (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

a PC az valóban jófajta konzol ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) copin válasza Sirandrish (#13) üzenetére


copin
őstag

Nem a méret a lényeg. Na mindegy.
Nálam:
1. SNES
2. MD
3. DS
4. PS2
Az összes többi ötödik. :DDD Nekem a GB sajnos kimaradt, bár ha nagyon akarnék, akkor átmehetnék a szomszédhoz, nála van egy. :-)

(#15) hommeros


hommeros
őstag

Én mintha ezt vagy ilyesmit láttam volna már régebben is.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#16) #49155328 válasza BMW-M6power (#12) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nem is baj, jobb ha megmarad a tudatodban hogy a PC a legjobb konzol ! :D :W

(#17) littlelion21


littlelion21
addikt

Nekem sem jön be a video... :F
A Saturn-t megemlítik?

(#18) mad1 válasza littlelion21 (#17) üzenetére


mad1
veterán

Nem ,csak a dc-t.

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

SNES az első nálam is, gyerekkorom egyik meghatározó gépe. Legfaszább játékaim rá:
- Mario
- Mechwarrior
- Doom :-)
- Parodius

GameBoy is korszakalkotó gépecske volt, csak drága volt "etetni" (mondjuk ez igaz volt a SNES-re is, de ott legalább tudtam osztálytársakkal/rokonnal kazettákat csereberélni). Volt még régi nintendóm, és Atarival is nyomtam (talán faternál valahol meg is van), de utóbbiak nem gyakoroltak rám annyira nagy hatást. Ha több jó játék is kijönne rá, talán a Wii-be is beruháznék...

Üdv

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#20) blazsey2


blazsey2
senior tag

Playstation1 THE BEST.FINAL FANTASY7.PARASITE EVE,GRAN TURISMO,RESIDENT EVIL,METAL GEAR SOLID.Zseniális gép és játékok!Nálam az összes gép csak utánna jön.

[ Szerkesztve ]

PSN ID:blazseydr

(#21) #49155328 válasza blazsey2 (#20) üzenetére


#49155328
törölt tag

Azt hiszem ha lesz egy kis időm tartok egy kis retro gémelést.
Igaz PS2 de viszi a PS1-es lemezeket. :)

(#22) chungee


chungee
addikt

Hmmm... elég gyanús ez. Túl sok a nintendo termék :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.