Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dahneey


dahneey
tag

a harmadik még mehetett volna mellé szerintem

(#2) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Az elődjét is ímádtam..

[ Szerkesztve ]

(#3) infectedmann


infectedmann
őstag

"Megjelenés júliusban PSN-re és XBLA-ra." :W

XBLA -ra mikor anno még Xbox sem létezett mikor a játék megjelent. Köszönjük a fejlesztőknek, hogy szemen köpik a PC-s rajongókat.

[ Szerkesztve ]

(#4) waccamár


waccamár
senior tag

hát nemtudom, skate3 után megint az ilyen irreális trükkök... pedig imádtam, thps2 miatt (is) szerettem bele a gördeszkába, és kezdtem el én is gördeszkázni, de most már nem tudna lekötni ez a fajta játék...

(#5) bLaCkDoGoNe válasza infectedmann (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A PSN miatt miért nem hisztizel?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) vallas


vallas
senior tag

Azért a pc-ért kár, hiszen azon kezdett...

nagy kedvenc volt cel 333, 256 mega ram asus v3000 vga 4 mega rammal, ezzel toltam

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7) chosa91


chosa91
aktív tag

A gravitáció még mindig picit irreális, de a grafika és az új trükkök amiket belecsaltak újra meghozta a kedvem az előző részek kipróbálásához ;)

"Find something boring, and make it funny!"

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ez már megint valami új jelenség, nem retró, más!
(imperium galactica iOS-re; GTA 3 androidra; most ez...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) MorphBCS


MorphBCS
tag

Követelem PC-re! :DDD
Egyébként régen imádtam, és tényleg jöhetne PC-re, és a 3. rész is beleférhetettt volna...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#10) wolfman


wolfman
veterán

PCn kell!!!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Nekem még a 4. rész is tetszett nagyon, bár talán a 3-al toltuk a legtöbbet, igaz PC-n! Szép idők voltak azok :R

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#12) Pöttön


Pöttön
őstag

Húh ez mekkora game volt.
Emlékszem gyűjtöttünk a tesómmal egy 32 Megás Nvidia riva tnt 2-re hogy jól fusson :DDD
Mert az S3 trio-val csak fekete képernyő volt... :D

Azzal a kocsis pályával mennyit szenvedtem anno...
Azokat a szutyok csengőket mire levertem. :))
Régi szép idők.

Amúgy a 3 tényleg beleférhetett volna még a csomagba...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#13) superecneB


superecneB
őstag

Azért a fizika törvényeinek ellentmondó dolgokat 12 év alatt kijavíthatták volna, semmi fejlődést nem látok. Jó... Új köntösbe bújtatták, ugyan azt ugyan azokkal a hibákkal. Remek!

(#14) 8th


8th
addikt

PSX-en toltam bő egy évtizeddel ezelőtt. El sem tudom képzelni ezt a játékot billentyűzet/egér kombóval játszani. Vagy pl. ott a Mortal Kombat sorozat. Na azt játssza valaki billentyűzeten. Nekem az a véleményem, hogy felesleges kiadni PC-re. Egyrészt senki sem vásárolná meg mindenki lewarezolná innen-onnan másrészt rögtön menne a gyereksírás a szar irányítás miatt.

(#15) waccamár válasza 8th (#14) üzenetére


waccamár
senior tag

Billentyűzettel toltam a THPS-eket PC-n, csakúgy, mint sokan mások. Teljesen irányítható, én pl. azt nem tudtam volna elképzelni, hogy kontrollerrel nyomjam.
MK-t pedig numerikus billentyűzeten hihetetlen jó volt játszani, minden kézre állt :)
Megszokás kérdése az egész.

(#16) vallas válasza MorphBCS (#9) üzenetére


vallas
senior tag

Hát igen a 3 még beleférhetett volna, nekem is az a két kedvencem.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#17) 8th válasza waccamár (#15) üzenetére


8th
addikt

"MK-t pedig numerikus billentyűzeten hihetetlen jó volt játszani, minden kézre állt". Végül is poénnak nem volt rossz. 9db gombot kell aktívan használni a játék során, néha egyszerre többet is. Nem mond, hogy az kézre esik. :N

(#18) waccamár válasza 8th (#17) üzenetére


waccamár
senior tag

Hát mondjuk bőven fiatalabb voltam, kissebb kézzel :D de tényleg jó meccsek voltak, és akkor nekünk az volt az alap, azt sem tudtuk kb mi az a PS kontroller :)

(#19) haromegesz14 válasza 8th (#14) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

PC-re már akkoriban is lehetett gamepad-ot kötni, anno én is úgy játszottam.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#20) adalbert1 válasza 8th (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Pedig billentyűzettel is nagyon jó volt! Nekem az ujjam még ma is rááll a c-v-b-space-kurzornyilak kombinációra könnyedén, szerintem a PC-s változatnak nem volt nehéz az irányítása (lehet hogy csak megszokás). MK-nál pedig a a kurzornyilak feletti hatost használtuk mindig (mondjuk csak az 1-2-t játszottam pc-n), igaz az új rész jó volt kontrollerrel is Xboxon.
A második résszel annyit játszottam, hogy szebbnek találom az egyszerű grafikáját, mint az új résznek ez a videó alapján. Remélem ez megváltozik.

(#21) vallas válasza adalbert1 (#20) üzenetére


vallas
senior tag

nálam a thps így ment

z:ollie t:kick r:grind s:grab space:transfer a h, meg a j: ollie nollie váltás

meg a kurzor nyilak irányítani....

próbáltam xbox-n skate game demokat, de nem éreztem...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#22) baliii válasza waccamár (#4) üzenetére


baliii
senior tag

Pontosan ugyanígy vagyok ezzel, a 2-vel kezdtem a deszkás játékokat amikor kijött, és akkor kezdtem a a deszkázást is, de a skate sorozat kivégzése után nagyon furcsa, én vmikor feltettem a 2-t de gyorsan abba is hagytam... azért majd ki fogom próbálni! Szerintem egyébként bűn lett volna reálisabbá tenni, és a három tényleg belefért volna, az még jó volt!

[ Szerkesztve ]

(#23) MorphBCS válasza vallas (#21) üzenetére


MorphBCS
tag

Mi régen az összes cimbivel billentyűzeten játszottuk, és úgy fogtuk a billt, mint a kontrollert, a két szélénél, és könnyedén lehetett a W - A - S - D, Esc, és a Numpad 2-4-6-8 gombjaival játszani! Valahogy így :DDD

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#24) vallas válasza MorphBCS (#23) üzenetére


vallas
senior tag

:DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#25) Slade92 válasza vallas (#6) üzenetére


Slade92
aktív tag

A legelsö két rész nem is volt PC-re!

(#26) Slade92 válasza Slade92 (#25) üzenetére


Slade92
aktív tag

Bocs a 2. rész már volt PC-re de a legelsö csak konzolra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.