Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

"az összes olyan alternatív hiba a felhasználó pénztárcáját terheli, amely hátrányosan befolyásolja az akkumulátor cseréjét"

Itt konkrétan milyen alternatív hibákra gondoljak? Illetve mi van, ha a gép még garanciális? Akkor csak nem kell külön fizetni.

Nem vagyok érintett, csak érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#2) Anaren91 válasza #72042496 (#1) üzenetére


Anaren91
senior tag

Az Apple annyit fizet, hogy kicseréli az aksit. Ha te egy százas szöggel odarögzítetted pl az aksit a géphez akkor nyilván az extra órákat radverik.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#3) dhrbikes válasza #72042496 (#1) üzenetére


dhrbikes
csendes tag

Pl hiányzó csavarok pótlása
ha beázott akkor nem cserélik az akkut sem
fizikai sérülés a készülékházon

(a kicserélt alkatrészeket vissza kell küldeni az apple-nek, ha azon garanciavesztést okozó behatás van, akkor rászámláznák a szervizre.)

Szóval van amikor a gép állapota alapján nem jogosult a cserére, vagy csak más alkatrész egyidejű cseréjével. Ez minden hasonló minőségi program esetén így van.

(#4) joey04


joey04
titán

korrekt :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) balaaazs válasza joey04 (#4) üzenetére


balaaazs
senior tag

Az a része tényleg az, hogy válallják ezt 5 évig. De ez a megkötés nagyon általános, a gyakorlat dönti majd el, mennyire kezelik ezt éerzékenyen.

¯\_(ツ)_/¯

(#6) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Ez milyen cím már? Azért megy tönkre, mert nincsen rajta taccsbár? Amin van, az pedig bírja a végtelenségig?
Vagy csak én nem értem...

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#7) Peter Kiss válasza LamerGyuri (#6) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Te nem érted.

(#8) ripla


ripla
őstag

Nem túl jó belépő ez, főleg nem egy ilyen cégtől.

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol válasza LamerGyuri (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Ne aggódj, az első szériás touch barsoknak meg a billentyűzete gyári hibás.

(#10) Matada2.3 válasza ripla (#8) üzenetére


Matada2.3
veterán

A régebbi Pro szériában is volt probléma (lejött a kijelzőről a védőréteg és homályos lett), de belátták és azt is cserélik garancia után is. EZ a minimum.

Finn the human

(#11) balaaazs válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


balaaazs
senior tag

Persze, cserélgetik meg kezelik ezeket a problémákat, de ha most kiadnék 500e pluszt (és akkor direkt alámondtam) egy gépre, akkor nagyon dühítő lenne, ha szervizbe kéne vele rohangálnom, még ha "ingyen" is van, ami kamu, mert megy vele az időm, energiám, kedvem....

¯\_(ツ)_/¯

(#12) -Faceless- válasza balaaazs (#11) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez jó vicc egyébként amikor halomszámra hullanak el az első generációs butterfly billentyűzetek, amiket házzal együtt cserélnek, a 2015-ös Macbook 12-eseknek az egy szál töltő portja hullik el, és ez a kettő csak a leggyakrabban előfordulóak amiket nem hajlandóak vissza hívni.

(#13) balaaazs válasza -Faceless- (#12) üzenetére


balaaazs
senior tag

Ok, ezt nem tudtam, akkor javítok, még ezeket sem kezelik normálisan :R

De nagyjából mindegy is, amíg megveszik, nincsenek rákényszerülve.

¯\_(ツ)_/¯

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Amugy is egy hulladek. 3 kattogo fos utan engedtem el a dolgot, majd talan a kovetkezo...

(#15) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

Már a kezdetektől fogva is volt probléma minden szériával. A legrosszabb ,hogy már értelmes tervezésnél látni lehetett volna ezeket, vagy pedig ugyan azt a hiba belekerült a későbbibe is:

[link]

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#16) TBMC válasza Matada2.3 (#10) üzenetére


TBMC
addikt

ez a problem sajnos még most is fennáll.
mert elég közel van egymáshoz a bill + kijelző.
ha "tiszta" kézzel nyúl a géphez az ember akkor nincs baj + ha letakarítja hetente egyszer.
mivel az izzadság savas, így meg tudja marni a kijelzőn található fényes réteget. (staingate néven ismert probléma)

hemaka: 2017től már jók a billek. a 2016 kuka széria volt.

markbellus.hu 

(#17) MCGaiwer válasza TBMC (#16) üzenetére


MCGaiwer
addikt

persze, jók a billek.. éppen csak bele van szegecselve a házba, így nem cserélhető, csak ha szó szerint kitéped, majd az újat menetvágó csavarral megpróbálod rögzíteni. Egy szaros billentyűzet miatt dobhatnád ki az egész gépet 2 év után.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.