Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Csak net kell, minden letölthető. Nem is értem, hogy valaki még néz tv-t? :)

(#2) Tóniszomszéd válasza ncc1701 (#1) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

Például aki nem akar még egy számítógépet bekapcsolva tartani, ha filmet néz, rádiót hallgat.
Egyébként ez az egész cirkusz akkor is megvan, ha upc netet használsz. Csak azt már évekkel ezelőtt kidobtam, mivel a net eredendően miattam van a lakásban. A tévét meg a párom használja elsősorban, miatta kell.
Kielégítő a válasz?

(#3) icemad válasza Tóniszomszéd (#2) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tvre tudsz kötni raspberry pit, arra teszel Kodit, arra meg Movieshark.xyz kiegészítőt, hozzá magyar iptv listát és kész. Én tudok nézni 360 tv csatornát, és az összes filmet, sorozatot, amit csak legyártottak. És csak net kell hozzá...

Szerk. : ráadásul működik bármilyen Windows, Linux vagy android rendszeren, telefonon, tableten, okos tvn.

[ Szerkesztve ]

(#4) Tóniszomszéd válasza icemad (#3) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

És ennek mi köze ahhoz, hogy a upc hozzáállása és szolgáltatásának színvonala, finoman szólva megkérdőjelezhető? ;)

Arról nem beszélve, hogy tévére nem pocsékolnám a sávszélességemet.

(#5) icemad válasza Tóniszomszéd (#4) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hogy nem kötelező upc től elhozni a sok felesleges kacatot, ilyen olyan beltérit, set top boxot, stb.

30 megabites net meg elég a tvnek plussz az egyéb eszközöknek.

[ Szerkesztve ]

(#6) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Te ennyitől "felrobbansz az idegtől"? :DDDDDDDDD
Ideggyenge.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Én aztán kib@szott hisztis tudok lenni, de 10+ éve maximálisan elégedett vagyok a UPC-vel.
Nekem pár perc alatt mindig sikerült elérni az ügyfélszolgálatot, ha bajom volt max 2 napon belül itt volt a szerelő.

(#8) Tóniszomszéd válasza D1Rect (#7) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

Nem a hibabejelentő menüpontról beszélek. :)

(#9) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Még az első internetcsomagom UPC-s volt, 1Mbit le, 256kbit fel. Akkor ez volt a legkedvezőbb árú a környéken, és bíztam a szolgáltató "nevében". Soha olyan pocsék kiszolgálást nem kaptam az akkor azért magasnak számító havidíjért, pedig a mobilszolgáltatók ebben erős konkurenciát jelentettek az utóbbi években. A végén már a sebesség meg a ping sem érdekelt, csak működjön egy email erejéig. Amikor bekötötték a Digit, egy megváltás volt. Azóta fizetek ugyanannyit a netért (igaz új előfizetőknek drágult), közben a sebesség papíron négyszeresére, gyakorlatilag ötszörösére nőtt. És nem kamu 1000/1 Mbit csomagjaik vannak, hanem valóban használható, értelmes feltöltési sebességgel. Hétközben Gbit/Gbit-es netet használok Valve szerverekre 5-ös pinggel, de az otthoni "leglassabb" Digi sem érződik visszalépésnek a hétvégén. Kétszer volt gond, mind a két alkalommal az utcát kiszolgáló switch tápja behalt bizonyos terhelés fölött, amit elég nehéz volt beazonosítani mert csak akkor jelentkezett ha kb. mindenki egyszerre netezett, de nagyon korrektül álltak hozzá és egy nap alatt megoldódott.

Ezt csak azért írtam le, mert így is lehet üzletet vinni, és gondolom nem veszteséggel. Tévém meg telefonom nincs, azokról nem tudok nyilatkozni egyik szolgáltatónál sem.

ui.: nem fizetett hirdetést olvashattak :))

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#10) D1Rect válasza Tóniszomszéd (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem ilyen tapasztalatom van.

(#11) Tóniszomszéd válasza D1Rect (#10) üzenetére


Tóniszomszéd
csendes tag

:)
Bár nem teljesen értem az analóg-IÁ-t. ;)

(#12) alkatraz3000 válasza icemad (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Így ingyenesen hozzaferek 360 tv csatornához? Beleértve az összes lényeges magyart?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#13) icemad válasza alkatraz3000 (#12) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elméletileg igen. Gyakorlatilag fizetsz a netért és az áramhasználatért.
Mik a lényeges magyar csatornák?
Keress rá a kodi magyar tartalmakra itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#14) alkatraz3000 válasza icemad (#13) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Rtl, discovery, rtl2, néha tv2 stb stb.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) icemad válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez mind van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16) Tálydi


Tálydi
senior tag

Érdekes, gyanítom a telefonos ügyfélszolgálatnál lehet lekváros a dolog. Én több mint 10 év alatt nem tapasztaltam semmilyen kellemetlenséget UPC fronton, pedig volt számtalan modem és stb csere is, ezekre az alkalmakra rugalmasan tudtunk időpontokat egyeztetni, sőt volt olyan eset amikor a szerelő egy új elosztót is beszerelt a régi helyett valamint új kábelt is húzott be kérés és térítésmentesen. Lassan egy éve használom a mobilhálózatukat, az első néhány hónapban voltak ideiglenes szünetek de azóta kitűnő stabil és gyors, akárcsak az internet, aminek a sebességét kb 2 évente megduplázzák szerződés újrakötéskor, de volt már példa olyanra is, hogy 6k ft-tal kevesebbért kötöttem új szerződést kedvezőbb feltételekkel. Hozzá kell tenni, hogy ezen esetek java részében személyesen igyekeztem intézni a dolgokat, lehet ebben volta nyitja a dolognak, nem mellesleg meglepően udvariasak voltak és emberként kezeltek. Szóval, lehet nem a szolgáltatás csapnivaló, csak a helyi kirendeltségük szarik bele, hogy mit szeretnél, személyes találkozóval lehet eredményesebb leszel.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#17) Tomasz72


Tomasz72
tag

Nekem a Direct-al semmi bajom nem volt.
Kértem, hozták, amikor nem kellett leadtam a beltérit és a kártyát, aztán kalap-kabát.
De a slusszpoén, a mostohagyerekük, a 29-es körzet...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#18) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nekem anno Telekommal voltak ilyen gondjaim (10 évig). Csodás ADSL.

Aztán UPC Direct 2 évig hibamentesen, most 1 éve 240/20 + Gold TV + HD szintén hibamentes és mindig full sávszél. Az egyetlen negatívum hogy a havidíj 11.800 pénz.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#19) peter9228 válasza ncc1701 (#1) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nekem pl. azért van TV és telefon UPC-nél, mert külön a net 6.000 lett volna, így együtt meg 4.500. De be sincsenek kötve, még TV készülékem sincs. :)

(#20) ncc1701 válasza Tóniszomszéd (#2) üzenetére


ncc1701
veterán

Hdmi bemenetre raspberry pi + média szerver. Sambáról meg tud filmet nyomatni. A legjobb.

(#21) icemad válasza ncc1701 (#20) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Samba már egy kicsit retro... :DDD Azzal nem nagyon lehet tévézni, meg a cuccokat is le kell tölteni hozzá... Szerintem felejtős.

(#22) ncc1701 válasza icemad (#21) üzenetére


ncc1701
veterán

Linuxos letöltő szerverem úgyis fut, 4x3T lemezzel. De lehet nfs, vagy ssh is akár, csak samba a windowsos kliensek miatt úgyis van rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.