Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Összeilletek, T9-et ne felejtsd el majd bekapcsolni rajta.

(#2) F34R


F34R
nagyúr

Sok sikert hozzá, de legalább az egyik Androidos telót hozzám vághatnád :D

(#3) Domxc


Domxc
senior tag

Fu, ha ide betevedne egy igazi grammar-nazi. :U

Eczke: Szoljunk! Elveznem. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#4) EczkE válasza Domxc (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Szóljunk Winnernek?

Asszem mindenféleképpen!

(#5) danih válasza Domxc (#3) üzenetére


danih
addikt

Én legfőképpen arra volnék kíváncsi, hogy honnan szedte azt, hogy az írásjelek előtt és után szóköz van.

(#6) Domxc


Domxc
senior tag

Na jo megcsinaltam, bar nem biztos, hogy jo.:

"Elég sok készülék megfordult már nálam az utolsó 3 hónapban ilyen telefonok voltak a tulajdonomban:
Defy, Galaxy S, Optimus 2x, Nexus S.

Defy: Strapabíró! Úgy gondoltam, hogy én nem tudok vigyázni a készülékeimre, ezért megvettem a Defy-t! El lehet vele lenni, a kamera nem olyan jó, sajnos a kijelző minősége sem a legjobb nem a méretével van baj, hanem a színei elég gyengék!

Galaxy S: Még mindig az egyik legjobb androidos készülék, mint árban, mint tudásban! Elég jó kis főzött ROM-ok vannak rá! Sajnos a vaku nincs rajta!

Optimus 2x: Nagyon jó hardverrel rendelkezik, de egyszerűen nincs rá egy olyan ROM amiben minden tökéletesen működne! A gyári romokról nem is beszélve! Pedig elég sok főzött romot kipróbáltam, de egyik sem az igazi.

Nexus S: Hardveraprón vásároltam a készüléket! Megérkezett nagyon tetszett éltem (???) a 4.0-át, a készülék kamerája nagyon rendben volt, a sebességel sem volt baj. Meglett a vaku, amit a Galaxy S-ből hiányoltam. A kijelzőben voltak pixelhibák és ezek nagyon zavartak! Utánaolvastam és nem csak nálam jött elő a pixelhibás kijelző.

Ezek után úgy döntöttem, hogy újra Apple készüléket fogok vásárolni!

-Stabil
-Gyors
-Elegáns

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy nincs rá 600 db főzött ROM meg ilyen dolgok. Legalább lehet használni nincs az, hogy hívnak és lefagy, vagy leakarsz fotózni gyorsan valamit és FC-zik a kamera app stb...

Aki meg olyanokat ír le, hogy zárt az IOS az még nem használt Apple készüléket! JB után Cydia és mehet minden, ja és nem illegális a Jailbreak!"

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#7) Z86


Z86
őstag

(#8) danih


danih
addikt

De legalább lehet használni nem az hogy hívnak és lefagy vagy leakarsz fotózni gyorsan valamit és FC-zik a kamera app stb...
Urban legend. Ugyanúgy fagy - az enyém (mint két másik kollegámé) főleg akkor, miután leraktam a hívást.

(#9) zH.


zH.
senior tag

korrekt, viszont annyi, hogy szerintem az iphoneban levo vaku eleg gyenge, egy sotet szobaban kepet csinalni jo, de pl. a k800i-ben tobbszor erosebb vaku volt. mondjuk latszik is a mereten, a kamera es video minosege viszont irrealisan jo. :)

just be

(#10) EczkE válasza zH. (#9) üzenetére


EczkE
addikt

A K800-ban xenon vaku volt, még szép, hogy erősebb a fénye. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#11) zH. válasza EczkE (#10) üzenetére


zH.
senior tag

jaja, viszont a merete is nagyobb volt egy csoppet. :D

just be

(#12) baluka26


baluka26
veterán

A topikban az a vicces, hogy az i4 kb 170k magyar forint függetlenül, a többi meg mind 100k alatti :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) zH. válasza baluka26 (#12) üzenetére


zH.
senior tag

hat lehet van olyan hulye, aki annyiert megveszi.

just be

(#14) #53246592 válasza Domxc (#6) üzenetére


#53246592
törölt tag

pár vessző még hiányzik :P

(#15) #53246592 válasza Domxc (#6) üzenetére


#53246592
törölt tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#16) Mr X


Mr X
veterán

Felraksz mindenféle főzött romot, és csodálkozol, hogy fagy. Gratula.

(#17) joey04


joey04
titán

JB után okosan pakolgass, mert kb hasonlóan instabil tud lenni, mint egy android :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) baluka26 válasza joey04 (#17) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt komolyan mondod?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19) keIdor válasza baluka26 (#12) üzenetére


keIdor
titán

Hol? 140k-ért van iPhone 4S 16GB méghozzá több bontatlan. (aprón) A sima 4-et nyáron vettem 90k-ért, elég érdekes. :U

baluka26: Persze. De igazából nem kell JB és kész. Sose kellett semmi, amit gyárilag nem tud.

Mr X: Miért? Az LG akkor fagy, ha nem nyúlsz bele. ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) baluka26 válasza keIdor (#19) üzenetére


baluka26
veterán

[link]

Nekem sem kell semmi, amit a droidos OB-m tud :P

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#21) joey04 válasza keIdor (#19) üzenetére


joey04
titán

hát én sbsettings nélkül nehezen lennék meg. i4-re kb 1 hónapig nem volt jb mikor vettem és hiányzott minden nap. Igaz, ezzel kb ki is fújt az előnye számomra. Van még talán 2 kisebb program, de azokat tudnám nélkülözni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) keIdor válasza baluka26 (#20) üzenetére


keIdor
titán

Látom van 270k-ért is. :U Ebből nekem az jön le, hogy sok üzlet hülye és nem akarják eladni a raktárban porosodó terméket. Na mindegy, tavasszal jó lesz nekem a 4S 130k-ért vagy olcsóbban. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Domxc válasza #53246592 (#14) üzenetére


Domxc
senior tag

Mostmar latom, csak siettem a Vapianoba. ;] :D

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#24) joey04 válasza keIdor (#22) üzenetére


joey04
titán

tavasszal jó lesz nekem a 4S
???
Megint iPhone-t veszel?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) baluka26 válasza keIdor (#22) üzenetére


baluka26
veterán

De a legolcsóbb is 150k.

Egyébként most T-nél ugyanabban a konstrukcióban, mint az OB 3GS lett volna. A kettő között nem volt nehéz dönteni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26) keIdor válasza joey04 (#24) üzenetére


keIdor
titán

Hát figyelj, Androidból volt: Galaxy S, Galaxy S II, Sensation, és pár napig Arc is, míg helyrehoztam haverét. Olcsóbbak, mint az iPhone, de olyanok is. Ha ránézel az adatlapra látod, megint van egy i4 itt. Nem véletlen. Lehet az Android-ot is használni, csak az összes jobb merül a szar optimalizálás és az óriás kijelző miatt. No meg a legtöbb játék egy vacak port. Ha már el akarom ütni az időt sokkal jobban érzem magam iOS-en, minőségibb appok miatt. Meg ez kibírja a nap végéig, az Android-osok 33%-al kb. rosszabbul teljesítettek.

Valamint arra is rá sikerült jönnöm, hogy sokkal fontosabb az egy kezes használat nekem. (öregszem biztos)
Autóban, tömegben, akárhol sokkal jobban kézre esik az iPhone, mivel még "telefon mérete" van és nem félek, hogy egy kezes használat mellett leejtem stb.
Úgyhogy jön a 4S majd tavasszal. Bár kíváncsi vagyok a Galaxy S III-ra is, de nem veszek már, értelmetlen, nem való nekem az Android, túl igénytelen.

Amit még vennék az a Lumia 800, csak a WP7 az már nekem is túl buta, zárt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) joey04 válasza keIdor (#26) üzenetére


joey04
titán

Ezekkel egyetértek, csak ugye a kis kijelző miatt adtad el az i4-et, ezért csodálkoztam elsőre, de így már értem. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) keIdor válasza joey04 (#27) üzenetére


keIdor
titán

Igen, csak aztán a tapasztalataim alapján rá kellett jönnöm, hogy fontosabb a normális fizikai méret, mint a hatalmas kijelző. Böngészni tényleg jobb, csak kezelni nehezebb.

Ami még zavar: Kijött az iOS5 tavaly októberben. Meg is kapta a 3GS és a 4 egyből.
Kijött a Mango ősz elején tavaly, meg is kapta minden készülék egyből.

Kijött lassan 3 hónapja az Android 4.0 és a Galaxy Nexus kivételével nincs semmire még. Kivétel a Nexus S, de azon is bugos azt mondják. Ez engem zavar és nem kérek ebből. Bár Samsung és HTC csúcsmodellekre van már, meg Galaxy S-re is nem hivatalos, ami használható, de akinek olcsóbb készüléke van az se biztos, hogy megkapja egyáltalán.
Szerk.: Mondjuk a Galaxy S III-at azért elfogadnám másodtelefonnak, ahogy most van a Sensation.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) zolikaDB


zolikaDB
veterán

De. A jailbreak ILLEGÁLIS!

(#30) keIdor válasza zolikaDB (#29) üzenetére


keIdor
titán

Elvileg már nem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) joey04 válasza keIdor (#28) üzenetére


joey04
titán

Androidból nekem is volt 4 darab (saját tulajdon 3, egyet meg én felügyeltem, kb több időt töltött nálam, mint a tulajnál :) ) és én is megtanultam, hogy csak pénzkidobás. Sokat buktam eladásnál. Nemrég majdnem beleugrottam egy Sensationbe (te tudod is), de aztán győzött a józan ész. Talán majd egy WP7. Az még tetszik, csak arra meg kevés program van meg azok közül, amiket iOS-en napi rendszerességgel használok. Szóval azzal még várok.

30: most olvastam szifonon, hogy lehet, hogy megint az lesz. de most valóban nem az.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Иван


Иван
őstag

Júj de örülök ! Annyira, hogy ide is rakok felkiáltójelet ! Mert csak szifonnal lehet telkózni !

Ja és majdnem elfelejtettem !

Szevasztok !

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#33) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom hany eves vagy, de minden keszuleknel lehetnek hiba. A kezem alatt levo Macbook pro egy uj darab , mivel 4szer vittuk vissza gariztatni , mig vegul adtak egy ujat.
Egyebkent valoszinuleg en is iphonera valtok a nyaron egy Desirerol. Iszonat keves a mostani telomban a ram, folyton hisztizik , hogy nincs eleg szabad memoria, mikozben van boven kulso mem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) joey04 válasza tildy (#33) üzenetére


joey04
titán

itt egyedül a pixelhiba az, ami hibára utalt. Az összehasonlítás érzésem szerint arra vonatkozik, hogy ha optimális esetet veszünk, és mind a 2 készülék működőképes, akkor az iPhone-t stabilabbnak, gyorsabbnak stb-nek tartja. Természetesen egy memóriahiba miatt fagyogató, vagy érintőképernyő hibás iPhone-t sokkal sz*rabb használni, mint akár egy totál bugos LG-t. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) tommjee válasza baluka26 (#12) üzenetére


tommjee
senior tag

Használtan vásárolom a készülék 90k-ért független !

@Иван

Ennyi unatkozol ?-.-'

@(#16) Mr X

A gyári romok azok még rosszabbak sajnos .

[ Szerkesztve ]

(#36) Иван válasza tommjee (#35) üzenetére


Иван
őstag

Igen, ennyire ! Zavar vagy irigyled ? Na mindegy !

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#37) EczkE válasza Иван (#36) üzenetére


EczkE
addikt

Szevasz!

Asszem mindenféleképpen!

(#38) zolikaDB válasza keIdor (#30) üzenetére


zolikaDB
veterán

De. Itthon az. A kolleganak ki kell utaznia az USA-ba, h ne szegjen torvenyt. [link]
Lenyeg, h ne pofazzunk ujonckent baromsagot.

(#39) zH. válasza zolikaDB (#38) üzenetére


zH.
senior tag

szerinted erdekel valakit, hogy legalis, vagy sem?

just be

(#40) baluka26 válasza zH. (#39) üzenetére


baluka26
veterán

Én kérek elnézést! :Y

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#41) zH. válasza baluka26 (#40) üzenetére


zH.
senior tag

hm?

just be

(#42) baluka26 válasza zH. (#41) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintm elég sok mindenkit érdekel, hogy legális-e vagy sem. Én legalábbis igyekszem nem megsérteni a jogszabályokat. Aztán lehet bennem van a hiba.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#43) zH. válasza baluka26 (#42) üzenetére


zH.
senior tag

szerintem meg korulbelul senkit sem erdekel. volt legalis is, most epp illegalis, engem nem erdekel fentebb minek itelik. onmagaban a jailbreakel amugy sem sertek senkit, ne szabjak mar meg ki mit csinal a telefonjaval, ha mar megvette. mondjuk engem alapbol nem tudnak meghatni az ilyen letoltes=lopas stilusu okositasok. talan majd ha nem lehuzni akarnak es normalis aron adjak a cuccokat. na, de ezt csak igy offba.

[ Szerkesztve ]

just be

(#44) Domxc válasza baluka26 (#42) üzenetére


Domxc
senior tag

Annyi embert erdekel, mint amennyit manapsag a warezzel kapcsolatos intezkedesek? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#45) kali válasza baluka26 (#42) üzenetére


kali
legenda

+1 :K

(#46) baluka26 válasza zH. (#43) üzenetére


baluka26
veterán

ne szabjak mar meg ki mit csinal a telefonjaval
Ha ez ilyen fontos igény, miért nem Droid? :))
Domxc: Az emberek nagy része szinte csak audiovizuális tartalmat tölt le. Az meg saját célra nem illegális.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#47) Mr X válasza baluka26 (#46) üzenetére


Mr X
veterán

Mert a droid fagy, merül, lassú, akad. :DDD

(#48) zH. válasza baluka26 (#46) üzenetére


zH.
senior tag

mondom, hogy nem erdekel, hogy epp legalisnak vagy illagalisnak minosul -e. plusz halkan megjegyzem fel eve van meg, 1200 kep, 80 video, plusz rengeteg letorolt (2-3x ennyi), volt mar fent legalabb 120 app, hetekig nem kapcsolom ki, alkalmazasokbol sosem lepek ki (tehat olyan 10-15 mindig fut), volt mar telepakolva teljesen es ugyanolyan gyors, mint amikor megvettem. tobbek kozott ezert. plusz nehezen talalok olyan androidos telefont, ami tetszik kulsore. wp7-esek ellenben van sok szep.

[ Szerkesztve ]

just be

(#49) baluka26 válasza zH. (#48) üzenetére


baluka26
veterán

Sajnálom, hogy így gondolod. (mármint az első mondatod)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#50) Mr X válasza baluka26 (#49) üzenetére


Mr X
veterán

Mondjuk ebben egyetértek vele. A rootolás sem legális itthon, mégis sokan csináljuk.

(Bár a rootolás legálisságáról megoszlanak a vélemények.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.