Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szerintem ússz az árral, kár várni, az új platform úgy is drága mindig.
Az a kombináció amiről utolsó soraidban írtál, kezd emberi áron lenni, és kellően erős!:)
Annó én is nagy gamer akartam lenni, egy húzott e5200-at+4560-et(gddr3)+2GB DDR2-őt váltott egy Phenom X4 (945 azt hiszem) + 4650 és 4670 crossfire-ben 4GB DDR3-mas, 1600Mhz-es RAM társaságában, nem volt túlon-túl izmos ez sem, de azért lehetett vele játszogatni, plusz terveztem egy nagyobb VGA beszerzését.
Addig halogattam, hogy rájöttem nem kell ekkora gép. Vettem egy 1155-ös lapot egy G620-al és ez alig eszik, szép kis micro-atx-es kuckóban van, alapon viszi a full HD-t. Ami a játékot illeti egy PS3-mat tervezek majd venni, az én igényeimet lefedi! :)
Remélem nem voltam túl off.

when the sun shines, we'll shine together

(#2) TomLion válasza mexicanraven (#1) üzenetére


TomLion
tag

Karácsonykor nincs off :)

A baj az, hogy a 3570k és egy GTX670 hiába kezd olcsóbb lenni, de még a csere is kb 60-80k lenne (alaplap+cpu+vga), ami nem kevés, és nem tudom, megéri-e majd, mert pillanatnyilag úgy fest, nem.

[ Szerkesztve ]

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#3) gbors


gbors
nagyúr

a kérdésedre csak akkor lehet korrekt választ adni, ha leírod, mit szeretnél, miben kevés a mostani CPU-VGA kombó. de ha nincs gond, és csak az újdonság ereje érdekel, akkor érdemes mind a platformot, mind a VGA-t lecserélni :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4) aAron_ válasza TomLion (#2) üzenetére


aAron_
őstag

nekem most egy phenom II-m van és egy gtx 460-am. én is sokat gondolkodtam, hogy mi legyen a következő upgrade, de végül arra jutottam, hogy most már megvárom az új generációt, leginkább azért mert abban reménykedem, hogy az új haswell processzorok jobban tunningolhatók lesznek.

What is your ikigai?

(#5) TomLion válasza gbors (#3) üzenetére


TomLion
tag

Leginkább a gariidő lejárta miatt lenne esedékes a csere , de a jelegi árak mellett lehet inkáb kockáztatok. Menni egyenlőre megy minden, max az AA-t kikapcsolom egy ket hisztisebb játékban.

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#6) TomLion válasza aAron_ (#4) üzenetére


TomLion
tag

Igen, szerintem en is addig hajtom őket, ameddig csak lehet.

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#7) gbors válasza TomLion (#5) üzenetére


gbors
nagyúr

ez az egyik lehetőség, vagy cseréld le egy 660-ra, az minimális áldozat árban.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.