Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Már megjelenéskor se volt egy nagy szám, de mára már egyenesen kínzóeszköz. Persze elbohockodni jó vele. :)

(#2) quailstorm válasza Kasya (#1) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Meglepően pörgős pedig, nekem Duos nélkül van a sima.
Nincs benne még FPU se, de integerben erős meg tán a háttértára jobb mint az SGS i9000, pedig játékban az az 1 magos csúcs
viszont általános élményben KitKattel már elég nyögős volt, ICS még pörgött

én 2000-ért vettem, Telekom Demo volt, szinte használatlan
apámnak jó volt mikor elhalt az alaplap Y550-ben, több volt a semminél

(#3) Tomikaa. válasza quailstorm (#2) üzenetére


Tomikaa.
tag

Android 4.0? Nem is tudtam, hogy azzal jött ki. Szívesen kipróbálnám vele, ha a kétkártyásra is elérhető. Hogyan lehetne rárakni? Mi már KitKattel vettük.

Elvileg nincs erre KitKatnél régebbi. Az egykártyás ICS ROM-ja vajon rámenne? Dual SIM képesség nem kell, úgyis tartalék.

[ Szerkesztve ]

(#4) quailstorm válasza Tomikaa. (#3) üzenetére


quailstorm
nagyúr

i9000-ről van szó, kontextusváltás történt a mondat közepén.
Erre a Spreadtrumra biztos nem készült semmi más, csak KitKat ROM.

(#5) Tomikaa. válasza quailstorm (#4) üzenetére


Tomikaa.
tag

Bocsi, ezt jól benéztem. :DD Akkor marad a KitKat.

Azért nem biztos, hogy egy flagshiphez kéne ezt a fost hasonlítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#6) quailstorm válasza Tomikaa. (#5) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Van köztük 4 év. Akkor volt a legdinamikusabb fejlődés az okostelefonok piacán kb, mint a 90-es évek vége PC-ben.
Most is így van, hogy egy belépő Celeron simán hozza a volt Core2 ász szintjét. Szóval az időbeli távolság miatt reális. És én csak az appok közti váltásról, app megnyitási időről, play áruházból telepítés idejéről beszéltem.
Nyilván SGS-en elmegy a GoF2 fullHD, felvesz és lejátszik 720p MP4-et, nagyobb Amoled, stb stb...

(#7) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Pár hónap pihenő után elő kellett venni a fiókból a kicsikét (nincs másik tartalék okostelefonunk), mert muterom Navon D504-e (az se sokkal jobb ennél, régóta tervezek róla tesztet) a töltést hol felveszi, hol nem (inkább nem), és a kijelző se remekel, így megy gariba. Hétvégén voltunk kirándulni, ott kipróbáltam a(z ajándék) mobilnet megosztást WiFin, 3 óra alatt csutkára merítette, de szerencsére van autós töltőnk. Nemrég kíváncsiságból kipróbáltam rajta régi Instagram verziókat (hátha az én telóm is megadja magát), de nem működtek (bejelentkezés után kiléptek), a mostanit meg inkább nem erőszakolom rá erre az egymagos őskövületre. Szerencsére az akkori Google appok még működnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.