Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) nemlehet


nemlehet
őstag

Ezt én is tudom javasolni. Én gépészmérnök Bsc diplomával rendelkezek, de nem találtam olyan állást ami tetszett úgyhogy pontosan ezt csináltam. Mivel "kocka" vagyok ezért nagyon kevés dolgot kellett megtanulni és ahhoz képest meg jól fizet. TCS, GE folyamatosan toboroz és csak angol tudással is elég szép pénzt lehet keresni. Ha esetleg még tudsz németül akkor meg KSH átlag 2x-ét vagy még jobban.
Ráadásul ez rendes, bejelentett munka, nincs feketézés, nincs sunyi túlóráztatás meg trükközés a munkaidőddel.

Persze nem egy álom napi 30 hívást felkapkodni, de ha megtanulod elengedni akkor totál ki lehet kapcsolni közben és fenmaradó időben meg dolgozni az álomkarrieren.Az egyik legjobb barátom is így csinál filmes sulit, és bár még nem tudott 100%-ban váltani, de meg tudta finanszírozni és el tudta végezni a tanfolyamot, leforgatta a vizsgafilmet és mostmár kb az 5. videóklippes munkát csinálja szóval úgy néz ki hamarosan tud váltani teljesen.

Ha meg megtetszik az SD akkor az se rossz terület ám. Én is mentem tovább másik céghez L2-re, nincsenek már közvetlen hívások, csak IoT networkinggel foglalkozok és tökre szeretem. Arról nem is szólva, hogy iszonyat nagyot ugrott a fizum, majdnem annyit keresek mint az egyetemi haverok akik mérnökként dolgoznak, csak kevesebb melóval és kisebb felelősséggel.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.