Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

A hipszter, újgazdag lány elindul világot látni, mert nem fekszik neki a suli meg a bicajos futárkodás? Ez elég gyenge sztorinak tűnik.

(#2) szente


szente
addikt

A játékban nem lelőtték (vagy öngyilkos lett?) az apját?

(#3) UnSkilleD válasza szupermacs (#1) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

hát igen, elég foss :W

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#4) Derrewyn válasza szupermacs (#1) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Ez a leírás alapján szinte egyben a rebootolt, 2013-as játékkal megegyező sztori lesz. Alapvetően nem volt rossz történet.

@Szente: Gyilkosság volt, öngyilkosságnak beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#5) Zoltn


Zoltn
senior tag

Nagyon jó színésznő Alicia Vikander, de marhára nem áll neki jól Lara szerepe a képekről.

"Music is your only friend. Until the end!"

(#6) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Úgy látom a frissen mosott haj érzése (TressFX) a filmben nem lesz bekapcsolva :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#7) szupermacs válasza Derrewyn (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

Egyik játék sztoriját sem ismerem, mert csak pár percig próbáltam mindet. De nekem ez nagyon gagyinak tűnik. Ezzel filmet eladni nehéz lesz, hacsak nem rajongó az ember.

(#8) PowerBuldog válasza szupermacs (#7) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az Angelina Jolie verziót meg csak a mellek adták el. Annál csak jobb ez. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) james001 válasza szupermacs (#7) üzenetére


james001
veterán

Így első ránézésre inkább egy rajongói filmnek tűnik ez mint egy normál moziba való filmnek.
Meg a játék jó volt de nem tudnám elképzelni azt egy filmben. Mondjuk ha tényleg mindent egy az egyben átvesznek a szamuráj hadseregre kíváncsi lennék hogy oldják meg a végén. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#10) szupermacs válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Dzsoli egyik filmjét sem szeretem, Pamela tejivója mindig jobban bejött. :DDD

(#9) james001: Csak reménykedem benne, hogy asszony nem akarja majd megnézni, mert én tuti nem élvezném, ha nem vagyok rajongó. :B

[ Szerkesztve ]

(#11) Derrewyn válasza james001 (#9) üzenetére


Derrewyn
senior tag

A leírás és a stáblista alapján eléggé úgy tűnik, hogy legalább nagy vonalakban átveszik sztorit. Van már Father Mathias és Roth.

(#12) gyáliSanyi válasza Derrewyn (#11) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Kicsit gizdácska lett a főszereplő.

Live poor, die ritch.

(#13) mad1 válasza gyáliSanyi (#12) üzenetére


mad1
veterán

Ahogy mulik az ido ugy mulik el a mellek nagysaga is :N

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) doooo válasza james001 (#9) üzenetére


doooo
veterán

"Így első ránézésre inkább egy rajongói filmnek tűnik ez mint egy normál moziba való filmnek."
Hát elég szar képek... túl egyhangúak... meg olyan üresek...

"Mondjuk ha tényleg mindent egy az egyben átvesznek a szamuráj hadseregre kíváncsi lennék hogy oldják meg a végén. :D"
Vajon hogyan oldanák meg? Költői kérdésnek tökéletes... :))

Nem tudom... nekem nem nagyon szimpatikus ez az egész dolog... A Crystal Dynamics Tomb Raider játékai jók voltak (az előző generációsok is), de ez semmit se jelent, szokás szerint. Az az érdekes, hogy átvesznek egy már meglévő sztorit. Majd az első trailer után meglátjuk mi a helyzet.

(#15) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nekem bejön.Tetszik.A színésznő sem rossz, nem véletlenül kapott oscart.Ha a film olyan frissnek hat majd, mint a megújult Tomb Raider játék, akkor nagy baj nem lesz.

(#16) Televan74


Televan74
nagyúr

Szebb,csinosabb Lara nem volt? Így nem biztos hogy meg fogom nézni! :N

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) Bird


Bird
addikt

Már most arany málna gyanús alkotásnak tűnik. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) james001 válasza doooo (#14) üzenetére


james001
veterán

"Vajon hogyan oldanák meg?" Szídzsíájjj ;]
De én amúgy úgy értettem hogy egy egész több százas szamuráj hadsereget kinyír egyedül egy ilyen kis törékeny kislányka? Játékban ez még "oké" volt mert hát játék,de egy filmben ezt nehezen képzelem el.
Meg egyébként ha már ennyire rajongói alkotásra mennek akkor nem értem miért nem Camilla Luddington játssza Larát,ő volt ugye a játékban is a hangja/mocap-je Larának.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd meglátjuk. Ez alapján még bármi lehet. (Bár Warner film, szóval...jóra nem számítanék) Remélem QTE lesz a moziban is benne valamilyen módon. ;]

(#18) james001 Azért nem Camilla mert ismeretlen név. Könnyen süllyedne úgy B kategóriás filmé az előítéletek nyomására.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Pont egy nyeszlett 150 centis csajt kellett berakni larának

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#21) KaitouP


KaitouP
veterán

Béka segge alatt kategória. Nem vagyok egy Schwarzenegger én se, de azért Lara egy izmosabb, masszívabb csaj, itt a hölgyike meg az ellentétje. Jolie sokkal jobban megfelelt, kár hogy szar sztorit írtak annak a két filmnek. De ahogy az új játékok is, így ez is egy kacat lesz szerintem(!).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22) james001 válasza .LnB (#19) üzenetére


james001
veterán

Szerintem ez a csaj se olyan baromira ismert név,legalábbis ha engem megkérdeznének mondjak egy filmet tőle csak az Ex Machina jutna eszembe.
Amúgy QTE mellé remélem a sikongatós nyögős hang is belekerül minden 2. percben ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#23) szupermacs válasza james001 (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Lehetőséget kell adni a fiatal színészeknek is. Nem játszhatja Larát is a jó öreg Brúsz Vilisz. ;]

(#24) deja vu


deja vu
addikt

Jó csaj, de nagyon vékonyka. Hízni gyúrni kellene ehhez a szerephez.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Jöhet! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lara, egy hús-vér csöcsös. AV, hát nem éppen az. Inkább tudom elképzelni egy leszbikus jelentben, mint egyedül császkálni, ugrálni a csapdák között, kinyírva a rossz arcokat. Ettől még lehet jó...

(#27) Gainka


Gainka
őstag

Szerintem sem illik neki a szerep...

(#28) Croft-21


Croft-21
őstag

Valahogy nem szimpi ez a csaj. :(((

(#29) Hopkins95 válasza Televan74 (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én sem értem, hogy pl. miért nem Camilla Luddingtont választották. Ő valahogy annyira szimpatikus nekem :)

(#27) Gainka
(#28) Croft-21

Dettó!

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) KaitouP válasza Hopkins95 (#29) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meg Alison Carroll -t látnám szívesen Lara -ként (tyí, de "szerelmes" voltam anno belé :DDD), bár ő inkább tornász, mint színész tehetség.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#31) Hopkins95 válasza KaitouP (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Not bad! :C :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#32) KaitouP válasza Hopkins95 (#31) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugye? :D Anno az Underworld c. TR részben működött közre, illetve volt Lara arca, avagy húsvér megtestesítője.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#33) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez most csalódásnak néz ki nekem; meg fogom azért nézni a filmet, de nem várok sokat! Nem színésznőre, hanem egy szuper fizikumú, elfogadható kinézetű sportolóra lett volna szükség szerintem alap színészi képességekkel.

(#34) Hopkins95 válasza KaitouP (#32) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, utánanéztem, aztán megnéztem egy videót róla youtubon is.

Egyébként most így megjött a kedvem egy Tomb Raider Underworld végigjátszás megnézéséhez is. :D

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) Fred23 válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


Fred23
nagyúr

Minek végigjátszást nézni? Inkább tedd fel, megéri!

(#36) Hopkins95 válasza Fred23 (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Lehet felteszem, csak nem biztos, hogy végig tudom vinni. Nekem az új Tomb Raiderben is volt 1-2 sírkamra, ahol meg kellett néznem youtubon, hogy csinálták mások.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Simán jöhet, várós nagyon! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#38) KaitouP válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, játssz vele inkább! :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#39) doooo válasza Hopkins95 (#36) üzenetére


doooo
veterán

Múlt héten vittem végig az Underworld-öt... nem mondod, kell néha gondolkodni benne, de ez a szép a dologban. Ha meg kell némi segítség, akkor is jobb neked megtapasztalnod a játékot, mint végignézni videón... Legyen az bármelyik játék.

(#40) james001 válasza Hopkins95 (#36) üzenetére


james001
veterán

Az Underworld az egyik legjobb TR (szerintem),mindenképp játssz vele :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Imadom a kiscsajt

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#42) Ronam válasza james001 (#22) üzenetére


Ronam
addikt

The Man from U.N.C.L.E., legutobbi Bourne, Az etelmuvesz, nekem ezek ugrottak be tole. Mondjuk Az etelmuveszben nem volt tul sok szerepe :). En imadom a csajszit, szerintem jo szineszno, es gyonyoru!

[ Szerkesztve ]

(#43) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#33) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Akkor nezd meg a nemezist ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#44) bozont válasza Ronam (#42) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem is. De így a képek alapján nekem sem passzol mint Lara Croft. Én is valami sportosabb kinézetű színésznőt vártam. De majd meglátjuk milyen lesz mozgás közben.

(#45) Hopkins95 válasza doooo (#39) üzenetére


Hopkins95
addikt

Fred 23
(#38) GhostPetya
(#40) james001

Na ha ennyien mondjátok hogy jó, akkor a húsvéti szünetben tényleg kipróbálom. :) Végülis kiváncsi is vagyok rá, mert a 2013-ast végigvittem, majd ahhoz tudom hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#46) carl18


carl18
addikt

A képen látható csajjal akarják ez kivitelezni? :D Mert én nem láttok benne fantáziát! Akkor már inkább Summer Glau hosszú barna fürtjeit nézném mint ezt. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#47) #77646080


#77646080
törölt tag

Megérkezett az első rövid előzetes a 2018. márciusában várható filmhez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.