Hirdetés

2020. január 17., péntek

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Hát ez is komoly játék lesz úgy érzem...

Live-Die-Respawn

(#2) Mister_X válasza oriic (#1) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Simán. Ha 70% fölött lesz, megveszem.

@Zsoccc: cseles, cseles, nem tudok már belenyúlni, nehogy megleshessem a beágyazás tagjeit ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#3) Vistaboy válasza Mister_X (#2) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Nem Zsoccc, hanem én tettem ki, a beágyazáshoz - szerkesztőfelülethez - admin jogok kellenek, tehát te nem tudnád megcsinálni, de azért tessék:

<p><iframe frameborder="0" height="360" scrolling="no" src="http://widgets.ign.com/video/embed/content.html?url=http://www.ign.com/videos/2012/12/14/tomb-raider-guide-to-survival" width="615"></iframe></p>

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) oriic válasza Mister_X (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ha kérdezted volna mondtam volna. :D

Alapból minden hírhez csak egy videó linket teszek, mert kikerülés előtt Zsoccc vagy Vistaboy átnézi a cuccot, és beágyazza a videókat. :)

Live-Die-Respawn

(#5) Mister_X válasza Vistaboy (#3) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Benéztem, te nem voltál benne az impresszumban :B De akkor ezentúl én is csak linkelgetek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#6) Chepany

Chepany
(őstag)

Nagyon tartalmas videó, ennek ütnie KELL márciusban!

(#7) janitor01

janitor01
(tag)

Tegye fel a kezét akinek az uncharted ugrik be a videót nézve:)

Mondjuk a legjobbtól lopni nem szégyen!

(#8) Mister_X válasza janitor01 (#7) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Az Uncharted alapból a férfi Tomb Raider :P

(#9) Kvelstadt

Kvelstadt
(veterán)

van ebbe minden. splineter, assassin, uncharted meg stb de kitérdekel. ez valami mocskos jó lesz!
de am hagyjuk már ezt az unchartedezést. az vajon honnan merített?...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt roszkor!"

(#10) CYPRIAN

CYPRIAN
(tag)

Nagyon jónak tűnik!

(#11) Dominó85

Dominó85
(veterán)

Bejövős. Várom a március 5-öt. :K

* Péter - 06302461862 *

(#12) Gude

Gude
(senior tag)

Ez lesz az a játék amiért a Bf3-at kicsit félre teszem :)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#13) nrgia

nrgia
(őstag)

Engem meggyőzött ! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#14) CYPRIAN válasza Gude (#12) üzenetére

CYPRIAN
(tag)

Addig még bőven van időd. :)

(#15) Gude válasza CYPRIAN (#14) üzenetére

Gude
(senior tag)

Így van :)De csak addig teszem le még végig nem viszem utána vissza :)

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#16) kNG

kNG
(aktív tag)

"SHHHH-IITTTTTTT"

Quake Champions nickname: DiCE6 | Audio-Technica AD700X, Sennheiser GSP 300, FiiO e10k Olympus 2

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.