Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Atyaég mit művelnek ezek azzal a szegény lánnyal :) Egyből látszik, hogy nem olyanok lesznek mint az eddigiek (bár azokat is szerettem). Lara abszolut nem gi jane és nincs a helyzet magaslatán. Ez alapján a kis videó alapján nagyon nagyon jónak ígérkezik.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#2) AS


AS
félisten

Nice::)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Életszerűbbségre törekednek, az tetszik. De az az esés az elején?! ..
Olyan földetérés után normál esetben belső vérzései vannak az embernek.
Ilyenfajata hülye túlzásokkal könnyen elcsaphatják a dolgok komolyságát.
.

(#4) adamssss


adamssss
veterán

Ez amolyan WTF... :) De még jó is lehet.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez igencsak jónak tűnik... para, hogy engem még mindig lenyűgöznek az újgenerációs játékok? :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Mans20


Mans20
addikt

Ez mi?barbi a pokolban?mintha egy átvezető videó lett volna,meg ugyan az a menet mint az előzőkbe,minden kéznél lesz,de lehet majd jó lesz.

(#7) Fecniii


Fecniii
tag

Tetszetős! Eddig egyetlen TR-rel sem játszottam, de ezt tuti ki fogom próbálni!

(#8) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Ez várós!

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#9) Góliát


Góliát
senior tag

Szép és jó is, de kiváncsi leszek az irányíthatóságra is.
Eddig istenkirálynő :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez lesz a Square és a Crystal Dynamics totális önfelszopása. Jó lesz azoknak akik szeretnek nőket szenvedni látni. Nyög is mellé, tiszta élvezet lesz kínozni a kis bájos testét. A collector's -hoz adnak majd egy szakadt véres művaginát is.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Archanon


Archanon
őstag

Még hogy lakatlan sziget! :Y Must have! Bár vannak benne érdekes dolgok... Ahhoz azért kell fizikum, hogy valaki nem tudom mennyi idő fejjel lefelé lógás, egy jó nagy totális hátraesés egy fémrúdba vagy mibe, majd 3 perces vérzés után is jó 3 métereseket ugrál majdnem zsinórban egymás után. Biztos rendesen az egekben volt az adrenalin. :DDD

Ettől függetlenül még lehet jó játék, nekem nagyon izgalmasnak tűnik.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#12) Góliát válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


Góliát
senior tag

ÓÓÓÓÓ YeAhHHHHHHH! :DDD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#13) kenwood3


kenwood3
őstag

Az eddigi részeket mindegyiket toltam ezt se fogom kihagyni ! A videó alapján baromi jó lesz :) Kár , hogy ilyen sokára jön :(

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#14) zuchy


zuchy
őstag

Jó ez, tettszik hogy így ki van szolgáltatva mindennek, jók a hangok, hogy beszél közben, nem csak az animációk alatt. Sokkal emberibb, nekem tettszik. Pici horroros irányt is éreztem benne. Van még idejük, ha nem cseszik el ez alatt, akkor jó lesz. :K

PC-STYLE.hu

(#15) Findzs


Findzs
addikt

nem rossz :K
egy bajom volt a videó nézése közben:
idegesített a nőci sikongatása

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#16) Sonja


Sonja
veterán

A videó alapján ennek nem sok köze lesz a Tomb Raider névhez. Sajnos. Ez így, ebben a formában nagyon nem tetszik. :( :U Na nem a játék, mert az nem tudni, hogy milyen lesz.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#17) keIdor


keIdor
titán

Nekem nagyon tetszik, nem sok hasonlo jatek van. Kar hogy meg fel ev, tolhatjak is meg...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) nemethati válasza Archanon (#11) üzenetére


nemethati
senior tag

Na ja, tisztára mint a valóságban :DDD
De ha belegondolsz, inkább ez mint a túlzott realisztikusság, ki akar 50x visszatölteni egy nehezebb pályarészt?
Ezt leszámítva kib@szott jónak tűnik! :C

(#19) Kyohei


Kyohei
csendes tag

Larából mostmár ízig-vérig igazi, valóságos nőt csináltak. Két percere nem tudja befogni a lepénylesőjét :D

(#20) DigitXT válasza Kyohei (#19) üzenetére


DigitXT
félisten

Két percere nem tudja befogni a lepénylesőjét :D
Na igen, ez az ami engem is zavar a dologban...

(#21) DeFranco


DeFranco
nagyúr

#3 + #10 +1

Nem tetszik a játékmenet. Egyrészt szerintem ennek a fele a hőn szeretett cutscene volt, másrészt meg nem áll össze az egész.

Survival horrornak nagyon-nagyon kevés, és azt ne is Larával akarjanak eladni, mert az lesz az utolsó szög a franchise koporsójában.

Akció/kaland játéknak viszont túl horrorisztikus, egyszerűen nem akarom végignézni egy fiatal lány élve belezését. Nem kell atomnőt csinálni Larából, rendben van, de ez így sántít.

Egy esélye van még a játéknak, ha valami brilliáns sztorivezetéssel megoldják, hogy a játék első 20%-ában (szvsz. 10% is elég) a videón látott rettegő Laracica lesz a főhős, és ahogy haladunk előre, lesz egyre inkább tökösebb, magabiztosabb, erősebb, és a végén megkapjuk kb. a régi Larát. Úgy el tudom viselni, de ha végig egy picsa sikongatását kell hallgatnom, miközben arra kellene állni a cerkának, hogy ő most retteg, akkor még a sávszélt sem foglalom le a demóval, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#22) csoli31


csoli31
aktív tag

Olyan nőből, aki még a legtöbb férfit is maga mögé utasítja (kitartás, és tűrőképesség terén), csináltak egy visítozva rinyáló, nyögdécselős kis csitrit (olyan az egész, mintha egy szexfilm lenne). Alig várom, hogy megvehessem a játékot... :(

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#23) wednesday


wednesday
őstag

Már nem olyan "sebezhetetlen" Lara? :F

Sajnos pont, most tették azzá, remélem a játék nagy részébe nem ez lesz. Azzal, hogy fájdalmasan nyögdécsel (ami elég zavaró) csak ezzel ellensúlyozzák a szuperman képességeit?
A régi részekbe egy ilyen esés instant halál volt, de ez se elég mert 1 karóra zuhan. Aztán mint valami terminátor kihúzza a karót magából, -1 vese, hatalmas nyílt seb, 95%-os fertőzés esélye, oda se neki. :D
Azzal, hogy a bőrfelszíne mocskos, véres és hangosan nyög még nem tették sebezhetővé. Csak annyit bizonyít, hogy élő szövet a belső fémvázon.

(#24) bmakszim


bmakszim
senior tag

Szerintem meg rohadt jó, alig várom a megjelenést! Akinek problémája, hogy sokat sikítozik, meg nem annyira tökös, az vonatkoztasson el a korábbi részektől, kezelje úgy, hogy ez nem is Lara és máris jó lesz! Amúgy tényleg 2012 vége a megjelenés? Egy trailerben ezt láttam.

(#25) Onderon


Onderon
senior tag

no sokat nem kell majd gondolkodni itt sem úgy látom, ellenben a grafika szép, a hölgy viszont egy kicsit túl sokat nyög. sebaj a 12 éveseknek lesz mire ágaskodjon a lompos!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.