Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Úgy érzem egy kicsit túl naiv vagy...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) Tomajdon válasza Syl (#1) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Igen, sajnos ez az én bajom.. :((( De szerencsére válaszolt az illető, megtudtuk a tiltás okát, most ügyködünk a megoldáson.

(#3) Agrippa22 válasza Tomajdon (#2) üzenetére


Agrippa22
tag

Üdv,

A mai napon engem is ezzel fogadott a telefonom, szolgáltatóhoz be, ők se értették, azt mondták nemsokára aktiválva lesz. Azóta semmi. Mi lett a megoldás nálatok?

(#4) Tomajdon válasza Agrippa22 (#3) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Uhh, sajnálom, tudom milyen érzés. :( Mi több, mint 10 napja nem jutottunk dűlőre, akitől vettem nem akarja kifizetni, mert nem ő okozta a tartozást, aki meg okozta a tartozást annál ma voltunk, viszont az bujkál mert adócsaló (szomszédok ezt mondták)... Szóval én belenyúltam a sűrűjébe.. :((( Most próbáljuk még valahogy visszavetetni, ha nem, akkor lehet, hogy bepereljük, de lehet hogy eladom az egészet alkatrésznek.

(#5) alibaba78 válasza Tomajdon (#4) üzenetére


alibaba78
őstag

Beperelitek? Kik? Te? Neked mi kozod ahhoz, hogy az a bizonyos adocsalo 3. szemely kinek tartozik? Kivel allapodtal meg, konyorgom? Egyszer mar naiv voltal, ne legyel az megint! :(

(#6) Tomajdon válasza alibaba78 (#5) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Nem az adócsalót, hanem azt aki eladta nekem a telefont, ugyanis van egy adás-vételi szerződésünk, amire ráírta, hogy letiltás esetén visszavásárolja a telefont, annyiért, amennyiért én vettem. DE, mivel azt nem írta rá, hogy csak akkor veszi vissza, ha Ő miatta tiltják le, és most nem akarja visszaadni a pénzem, így lényegében átvert.

Tudom, hogy a bíróság le fogja sz..ni ezt a kis piti ügyet, és mivel jogi dolgokban sem vagyok otthon, ezért nem merek mondani semmit, de biztos van ilyen per, amiben megmutatom neki a papírt hogy le van írva, de nem teljesítette, és így nekem anyagi kárt okozott.

[ Szerkesztve ]

(#7) alibaba78 válasza Tomajdon (#6) üzenetére


alibaba78
őstag

Bocsanat, felreertheto volt.

"van egy adás-vételi szerződésünk, amire ráírta, hogy letiltás esetén visszavásárolja a telefont"

Pont. Alairta, te is alairtad. Tanuk is vannak rajta? Elso korben fenyegesd meg, hogy amennyiben nem teriti meg a karodat, akkor feljelentest teszel. Egyebirant mar most is felhivhatod a rendorseget, es csak informacio szintjen rakerdezhetsz, tudnak-e segiteni?! Ne aggodj, nem fognak kinevetni.

(#8) Tomajdon válasza alibaba78 (#7) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az ő barátnője, és az én édesapám ott voltak tanúnak. 10 napja már próbálkozunk "behajtani" rajta.. eddig sikertelenül. Nem rossz ötlet a feljelentés, csak attól félek, hogy akár évekig is elhúzódhat az ügy, nekem pedig mostanában kéne a pénz.. De ezt az informálódást lehet megpróbálom majd holnap. Köszi a segítséget. :)

(#9) alibaba78 válasza Tomajdon (#8) üzenetére


alibaba78
őstag

Teljesen mindegy, meddig huzodik az ugy. A lenyeg, hogy te visszakapd a penzed, es o talan megtanulja, hogy maskor allja a szavat. Egy kalappal!

(#10) Jeanne d'Arc

Durva ügy, nálam is van most egy tiltott ugyanezekkel a kiírásokkal. Én is idegbajt kaptam amikor megláttam..

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.