Hirdetés

2022. január 16., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) HuMarc

HuMarc
addikt

Te komolyan szinte csak telefonálásra magaddal hordod azt a nagy dögöt? :Y

(#2) Kolondrum válasza HuMarc (#1) üzenetére

Kolondrum
félisten

Én évekig hordtam magammal. Ezek után a telefon nekem 216g felett kezdődik. Itt sírtok jaj 150g jaj 180g. Hehe

(#3) baluka26 válasza Kolondrum (#2) üzenetére

baluka26
veterán

Optimus Black után Lumia800-am lett, 100 gramról 150 gram (nagyságrendileg), egy darabig fájt a kezem tőle :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#4) arkades

arkades
aktív tag

Két hete vettem egyet de olyan szép, (bordó :) ) hogy nincs szívem befogni napi használatra.
Így ez megy a gyűjteménybe, most egy barnát akarok venni, amit végre használhatnék.

Каждый дрочит как он хочет.

(#5) tom956ster válasza HuMarc (#1) üzenetére

tom956ster
aktív tag

Yes, így terveztem.

arkades:

Nekem Mokka van, szép állapotban. Anno én is így voltam a 8910-es Nokiámmal, megvettem és tán egy napot használtam, annyira féltem, hogy megkarcolódik... (az egy karcmentes gyűjtői modell volt, tőlem is egy gyűjtő vette át).

Azóta volt az utóbbi 3 telefonom, amihez úgy gondoltam, veszek egy Otterboxot, így nem kell féltenem :)
Sajna az E90-hez nem gyártott az Otter....

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#6) arkades válasza tom956ster (#5) üzenetére

arkades
aktív tag

Ez az, mokka a hivatalos neve, remélem találok egy elfogadható árút. Hát igen a 8910 is egy különleges darab.

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.