Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó gép, én is szemeztem egy ilyennel, de inkább MacBook Pro lett végül. DreamColor kijelzősbe lenne jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) tom956ster válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Ahogy mondod, de mivel ez már csak second hand, így azt veheted meg amit épp adnak, illetve nekem nem cél a DC, fölös plusz lenne kiadásban. A Mac-el szemeztem egy időben, de sajna a tervező szoftver csak win-en megy, és egy álat gép kell allá.. :((( ez meg olyan féle, illetve az lesz, ha fullon lesz...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#3) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Grat a géphez!

Jó cuccok ezek a business-WS gépek, sokszor elkacérkodok a gondolattal hogy venni kéne egy ilyesmit használtan. :D Egy 4/8-as i7 QM-el (talán van ilyen az első generációból) és erősebb MXM-es VGA-val (GTX 660M vagy más, mittomén, nem értek a lovakhoz) meg plusz 8-16 giga RAM-mal elég erős és időtálló gép lehetne kihozni belőle, és kb. bármire elég lenne az ereje.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.