Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tudi13


tudi13
aktív tag

"Az Anno 1800 zárt bétaja április 12-től április 14-ig tart, a végső változat alig két nappal a teszt után, április 16-án érkezik."

A címben nyílt van. Most akkor melyik? :)

(#2) oriic válasza tudi13 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyílt természetesen.

Live-Die-Respawn

(#3) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

énmég a zártat próbáltam, nem csalódtam benne... (Anno sorozatban nem is csalódtam még... :DD )
így instant buy lett belőle :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Ma erre ránézek, már régen játszottam ilyen játékkal. Mindig csak az akció kaland meg az rpg van terítéken. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) duvi


duvi
nagyúr

Már játszható a béta :K

(#6) #21346560


#21346560
törölt tag

steam, origin, uplay…. van még valami hasonló malware? :U

(#7) Executioner válasza #21346560 (#6) üzenetére


Executioner
tag

Van még egy pár, de hogyan is kapcsolódik ez a topik témájához?

Exec

(#8) duvi válasza #21346560 (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

:F

(#9) - = Zk = - válasza #21346560 (#6) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem mind a 3 fent van, mégsem fenyegeti a gépemet... miből tudod, hogy melver progi?!...komolyan kérdezem... mert valami alapja csak van, ha már...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) etejedu


etejedu
őstag

Nekem nem inditja el,már tegnap óta valami mplat.dll hibára hivatkozva! Természetesen a javaslat alapján újratelepítettem, de ugyanaz a hiba!

[ Szerkesztve ]

(#11) etejedu válasza etejedu (#10) üzenetére


etejedu
őstag

Ja hogy N-es Windowsom van, akkor lehet letölteni a Media Feature Pack-et!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.