Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

Gyorskeresés

(#1) Kendek

Kendek
(nagyúr)

Igen, hát nekem is P990i-m van és az a fránya RAM ami mindig elfogy...

<-ƘƘ->

(#2) Rossi

Rossi
(őstag)

Nem jelennek meg a képek. :U

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#3) Hobbbyt

Hobbbyt
(őstag)

Kösz az írást ;)
Nekem egy N82 elődje volt a P990i Nagyon Imádtam azt a ketyerét.. deh baromi lassú volt.. és lényegében ezért kellett uj gazdit találni neki..Ha pl 128mb ram lett volna benne meg egy 332Mhz-s proci akkor még most is az alpulna a zsebemben.. és örömmel böngésznk rajta meg minden mást..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem. |.. sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s6e ..| Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore, QuadCore...

(#4) spedyboy

spedyboy
(senior tag)

ÉN MONDTAM NEKED!
hogy p1i-t vegyél:D látom sikerült:)
Jo használatot hozá! :K

a p990i meg nálam isa ram hiány miatt adta be a kulcsot...
kár...

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#5) Njördli

Njördli
(tag)

Bevallom amikor a címet elolvastam, és a cikkre kattintottam, meg sem fordult a fejemben h P1i lesz benne, annyian szapulják szerencsétlen telefont :) .Hálistennek azért nagyon jó kis cucc, jó látni hogy újfent van valaki akinek örömet okoz :)) .

(#6) Cerebellum

Cerebellum
(őstag)

Tökéletes telefon a cím, ehhez képest csak egy márkát látok, ráadásul azt, amit. Véleményem szerint erős szűklátókörűségre vall.

A harmonika nem hangszer. A harmonika egy életforma.

(#7) Gál István válasza Njördli (#5) üzenetére

Gál István
(senior tag)

...volt ott N95 is, de az tényleg nem mondható tökéletesnek.

Nekem is P1i van és túlzás nélkül mondhatom hogy el vagyok ájulva tőle! Korrekt sebesség, testreszabhatóság, és az anyaghasználatban... "rongyá veri az N95öt"

Egy telefonra cserélném el :) Xperia :)

...na jó talán egy Touch Diamondra is :))

Király teló!

[ Szerkesztve ]

(#8) bandiras2

bandiras2
(senior tag)

Ayanami Rei mi? :DDD
Mindig is szerettem az Ericssonokat. Első telóm a GH688 volt, azóta tart ez a szerelem. Mondjuk rútul elhagytam a márkát egy csábos Motorola tehén A925 miatt, de nem bántam meg. Csak még mindig szeretnék egy Ericssont. de két telefon nem kell.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#9) eldiablo válasza Cerebellum (#6) üzenetére

eldiablo
(addikt)

Ovasd el jobban. ;)

http://hwbot.org/user/northsys/

(#10) fiATHaLON válasza Cerebellum (#6) üzenetére

fiATHaLON
(senior tag)

Van ott egy kérdőjel is, valamint nem titkoltan szubjektíven
írja a meglátásait.
Ez szerintem inkább egyéni igényekhez passzolás,
semmint szűklátókörűség...

(#11) Njördli válasza Gál István (#7) üzenetére

Njördli
(tag)

Detto az egyetlen alternatíva nálam is az Xperia lenne :DDD . Szerencsére már abban a korban vagyok, amikor van már kontroll a "szerelemből költenék feleslegesen százezret egy telefonra"-érzés felett :)) , szerintem nincs olyan jelentős funkció, amit a P1 nem tud, és nem tudnék élni nélküle, úgyhogy majd talán egyszer...

(#12) JoeYi

JoeYi
(őstag)

ez a xperia tényleg ütősnek tűnik. Talán az első jószág, amit jó szívvel vennék k750 után. Meglátjuk hozzá férek-e egyhez élőben, hátha meggyőz annyira, hogy n95-öt nyugdíjazza :)

(#13) marcias válasza Cerebellum (#6) üzenetére

marcias
(őstag)

De cselesen (újságírósan :DDD ) ott a kérdőjel a végén, szóval nem köthetsz bele :) Ha a cím az lenne, hogy "Samsung Omnia?" és az első mondat az, hogy "Nem, P1i." akkor sem köthetnél bele. Ez már csak ilyen. :)

Steam: marcias88

(#14) T0rnad0

T0rnad0
(őstag)

Na én sem gondoltam volna, hogy P1i lesz a vége :DDD . Használni huzamosabb ideig még nem volt szerencsém, de külsőre és minőségben magasabb mércét üt meg, mint a P990i, az biztos... :K

P30 Pro + UAG PLASMA

(#15) Gál István válasza Njördli (#11) üzenetére

Gál István
(senior tag)

Igen, de tudod olvasgatom hogy milyen lesz az Xperia, és én sem akarok rákölteni százat, de attól tartok, ha egyszer meglátom csak 100k körül, muszály lesz megvennem...

[ Szerkesztve ]

(#16) fiATHaLON válasza Gál István (#15) üzenetére

fiATHaLON
(senior tag)

...muszáj

(#17) Gál István válasza fiATHaLON (#16) üzenetére

Gál István
(senior tag)

...muszály is! :)

(#18) Saint_

Saint_
(nagyúr)

tetszett az irás nagyon

I humbly and respectfully decline™

(#19) Mákos7észta válasza Gál István (#17) üzenetére

Mákos7észta
(aktív tag)

arra értette, hogy a muszáj, az muszáj, pontos j- vel :)

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#20) Bluegene válasza Mákos7észta (#19) üzenetére

Bluegene
(addikt)

[link] :DDD

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#21) 990 válasza Bluegene (#20) üzenetére

990
(tag)

Márpedig az muszáj... :DDD

(#22) rawe válasza Cerebellum (#6) üzenetére

rawe
(tag)

nem mindenkinek jön be a nokia menü!
nekem is p990i van és mindig is pXXX párti voltam volt egy g600 as samsungom is de csak a kamerája volt jobb az élet képes telefontol messze van.
Én is akarok valami telot, mert márt rég megvan a p990 és lassan cserére szorul.
De én azért megvárom az X1 et mert nekem nagyon tetszik meg a p1 bill e nem fog meg nagyon nem tudom nektek hogy jött be a p990 után.

(#23) Gergello

Gergello
(őstag)

nge rulz :K

(#24) t|-|om!

t|-|om!
(addikt)

Kijavítottam pár apróbb helyesírási hibát, kérlek egy kicsit tagold jobban a tartalmat a könnyebb olvasás érdekében...

(#25) eldiablo válasza t|-|om! (#24) üzenetére

eldiablo
(addikt)

Köszönöm.
Legközelebb jobban igyekszem. :R

http://hwbot.org/user/northsys/

(#26) bt infó válasza Gál István (#7) üzenetére

bt infó
(tag)

szerintem a 8 gigás verzió egy kicsit erősebb zenébe és kamerába is

A pecsét helye

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.