Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bigrock


bigrock
addikt

Nekem ezekből a renderképekből nagyon gyanús, hogy kishazánkba Exynos-sal fog érkezni…! :DDD

(#2) klaya86


klaya86
senior tag

Szerintem a forma rendben van. De hogy még mindig 25w a töltési sebesség.... Hihetetlen.

(#3) sfefe válasza klaya86 (#2) üzenetére


sfefe
őstag

Szerintem a forma okebb így mint ami volt de jó lenne vami szimetrikus újra... Középre a kamerát pl....ahogy az s10 és s10e-n van...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#4) Curtain válasza bigrock (#1) üzenetére


Curtain
senior tag

Esélyes az exynos. Mondjuk én s22+ tulajként örülnék ha így lenne. Talán jobban foglalkoznának az amd gpu optimalizálásával a fejlesztők ha minnél több mobilban lenne.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#5) k-adi válasza bigrock (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

valakiknek azt is el kell sózni..

(#6) BusinessGuy válasza Curtain (#4) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Sokan még mondig azt nem értitek ahogy sokáig én se értettem, hogy itt nem csak az exynos a probléma hanem az hogy ezek a samuk az USA változathoz képest kvázi minden téren gyengébbek talán az akkuidő amiben nem. S21 ultra tulajként a tököm tele van vele hogy nincs térerőm vagy baromi kevés van sokszor a belváros közepén. Miért? Mert míg az USA verzióban a qualcomm AI támogatott stuffja van ami a világ egyik legjobbja addig az exy mellé világszara samsung hardver van berakva.Ugyan ez a kamera noha nincs nagy különbség mégis az általános felhasználásvan az usa verzióba rakott kameraegység jobb képeket lő.
Megfogadtam hogy nem váltok többé samsungra amíg az európai verzió gyakorlatilag a samsung saját gyártású fosaival van kitömve gyengébb szinte minden téren az usa verziónál és mindemellé még drágább is...
Sokra megyünk veke ha az AMD villantana, attól még maximum a teljesìtmény különbség az egyetlen ami megoldódba....

(#7) noezmegmi válasza BusinessGuy (#6) üzenetére


noezmegmi
tag

Nagyon sokan panaszkodnak az akkumulátorok hibáira, nekem is már cserélték félévesen.
Kamera gyári 10.-es verzióval nagyon szép képek lettek és a frissítéseknek köszönhetően ezek egyre rosszabbak, nem is merem említeni az éjszakai képeket amik eleinte csodásak voltak. https://photos.app.goo.gl/JwQ4mXMRY1a97VMD8
S20FE G780G

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.