Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

És ebben mi a többszereplős?! Az hogy a multi mód-bol vannak képek, vagy az hogy több külünböző autó van a videóban?! :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) oriic válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne tolem kerdezd, hivatalosan adtak meg igy, a trailer cimeben is benne van.

Live-Die-Respawn

(#3) akangels válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


akangels
tag

+1

(#4) Sub-ZeRo válasza oriic (#2) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem azért, hogy titeket húzzalak, csak ilyenkor olyasmit várok, hogy nagy nevek játszanak vele multi módban, vagy ilyesmi. De ha ők így adták meg, akkor okés. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szvsz. A multiplayer szo jelentene, hogy többszereplős, ergo lesz multi benne, ennyi.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) Shodan


Shodan
addikt

Ez már hányadik video?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7) ígyvanferi válasza Shodan (#6) üzenetére


ígyvanferi
addikt

57.

(#8) myckie2


myckie2
őstag

Valamiért mindig ugyan azokat az autókat látom a videókban... Ennyire kevés lenne?

(#9) Raysen623


Raysen623
addikt

Kell!!! :DD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#10) kovsol


kovsol
titán

Lehetne valami rendes gameplay videó is, mert ezekből semmit nem tudunk meg magáról a játékról.

May the Force be with you!

(#11) B.Á.L.!.N.T válasza myckie2 (#8) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Igen, nincs benne olyan hú de sok autó. De úgy tudom,hogy a jövőben dlc-k kíséretében bővülni fog.

(#12) slayer006 válasza B.Á.L.!.N.T (#11) üzenetére


slayer006
addikt

eddig 73
Build 829 (15/10/14)

Ehhez jön havonta egy ingyenes autó (igéret szerint)
Moddolhatóságról eddig keveset tudni.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#13) Csapoati válasza kovsol (#10) üzenetére


Csapoati
nagyúr

youtube.com :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) RECSKA válasza slayer006 (#12) üzenetére


RECSKA
veterán

950 felett jar a build... :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#15) BiP válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


BiP
nagyúr

Óriási +1.
Multiplayer trailer =/= többszereplős előzetes.
Mármint szebben is le lehet fordítani.

Mindig is tetszett ez a játék (már amennyit a videókból láttam), főleg az, hogy szimulátor, mégis gyönyörű a grafikája. Meg hogy különös hangsúlyt fektetnek az időjárás megjelenítésére.
De most a vízfelverődés nagyon furán néz ki, elég B kategóriás.
De ezt betudom annak, hogy a videó a multiból van, itt kevésbé szempont.
(nem kötekedésképp, szép, mint mindig, csak a sok-sok videó után már nehéz új véleményt megfogalmazni, és ez az egyetlen, ami most valamiért épp szemet szúrt)

[ Szerkesztve ]

(#16) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Én egy korábbi verzióval játszottam. A 829-es buildel. Abban még elég fura az MI. Mert ha pl 15-20 felé állítom a gépi ellenfelek számát, akkor nekiállnak vonatozni, meg a féktávokon egymásnak mennek, lökik (öklelik) fel a másikat. Tiszta roncsderbi. A legújabb verziókban jobb már a mesterséges intelligencia?

Intel Core i3-2120, 4 GB DDR3, AMD HD 7770 (lehet a gép gyenge???)

(#17) RECSKA válasza Mikeee89 (#16) üzenetére


RECSKA
veterán

az a gép nagyon gyenge...

FullHD mellett a project cars gond nélkül letérdelteti az i5-ön meg a GTX680-am...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18) macy válasza Mikeee89 (#16) üzenetére


macy
addikt

Jobb.

(#19) Mikeee89 válasza RECSKA (#17) üzenetére


Mikeee89
senior tag

én hd readybe játszok, mediumon elég jól fut. konkrétan arra voltam kíváncsi, hogy a gép teljesítménye miatt rosszabb lehet-e a mesterséges intelligencia.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.