Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Belelendült az Intel a driver írásba.
Nem olyan rosszak ezek az IGP-k. Most már az AMD is villanthatna valamit végre a Ryzen APU oldalról.

(#2) envagyok


envagyok
veterán

"A meghajtó javított egy régóta húzódó problémát, így a Battlefield 1 alatt mostantól nem fognak akadozni az átvezetővideók"

WTF???
A BF1 mióta fut igp-n?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3) ddaydome válasza BenceShearer (#1) üzenetére


ddaydome
senior tag

Hello. Biztosan fognak csak szerintem màr elég kemény feladat belezsùfolni azonos fizikai méret mellett még egy igp-t s. Nekem A8-7600 van és le a kalappal az APU előtt. Elégedett vagyok vele, Kb. 1,5 éves az APU.

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#4) Fred23 válasza envagyok (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azt pont nem próbáltam, de gondolom, hogy a fut szó erős eufemizmus, illetve ugye nem csak a gyakori IGP-k voltak felsorolva, hanem például az Iris Pro Graphics 580 is. A Rise of the Tomb Raider-t viszont próbáltam HD 530-cal, és valóban "fut": 800x600-ban megyeget 25-30 fps körül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Garrick válasza Fred23 (#4) üzenetére


Garrick
csendes tag

Nem értem a problémát. Az igazi gamer 800x600-ban nyomatja a CS... Tomb Raidert. ;]

(#6) ribizly válasza envagyok (#2) üzenetére


ribizly
veterán

A resolution scaling feature-t anno pont egy a10-es AMD-vel promózták a BF4-nél és ki lehetett csikarni stabil 30+ fps-t medium beállítások mellett asszem 720p-ben. De youtube-on tuti fent van a video. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szuper, a driver felkészült a játékokra - és a hardver? ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) nkmedve válasza envagyok (#2) üzenetére


nkmedve
őstag

Mostmár legalább az átvezető videók szépen fognak menni, még ha a játék nem is ;]

(#9) Chp


Chp
őstag

Nem egészen passzol a kérdés ide, de szerintetek ki tudok maxolni egy 610-es IGP-vel szerelt G4560-nal egy F.E.A.R-t 1080p-ben? :DDD A G3258 kissé köhögősen futtatta. :B

[ Szerkesztve ]

(#10) solfilo válasza ddaydome (#3) üzenetére


solfilo
veterán

A8-7600-ban 6 CU van, a csúcs Ravenben lesz 11 belőle, memóriasávszél gond is enyhül, gondolom az órajelek is nőnek, szóval érezhető előrelépés lesz szerintem. :)

mod: off, most nézem, ez kék topik. :B

(#9) Chepany: G3258-ban 10 EU van, G4560-ban 12 EU. Hogy mennyire skálázódik az Intel IGP az EU-k számával, azt nem tudom. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#11) Chp válasza solfilo (#10) üzenetére


Chp
őstag

Már ez is nagy segítség volt, amit köszönök szépen!

(#12) mcs válasza Chp (#9) üzenetére


mcs
veterán

A FEAR ősrégi játék, ami a textúrázásra és sávszélességre jobban támaszkodik, mint a shaderekre, ezért a 610 igp-vel is gyengélkedni fog. ;)
Ezért tartom viccesnek, amikor például 9600GThez hasonlítják az Intel igp-t, holott ilyen régi játékokban köszönőviszonyban sincs egymással a kettő.

[ Szerkesztve ]

(#13) Chp válasza mcs (#12) üzenetére


Chp
őstag

Köszönöm a részletes választ! :R Sajnos a platformcsere dVGA része csak a jövő hónapban jön össze, nyilván a majdani 1050 Ti szebben fog muzsikálni. :K

(#14) janpier


janpier
tag

Kíváncsian várom.
Legyen igaz amit itt írnak, mert nagyon bele éltem magam... :)

[ Szerkesztve ]

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#16) etejedu


etejedu
őstag

Én nem használom az igp-t akkor is érdemes letölteni és telepíteni?
Rising Storm 2: Vietnam miatt érdekes csak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.