Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Izgalmas elkövetkező 10 évünk lesz. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) #72042496 válasza Televan74 (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, annyi idő alatt már lehet, hogy megjelenik valami a felsoroltakból. :D

(#3) SunMount3r válasza #72042496 (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

És még +10 évet számolj rá a javító patch-ekre... :D :U

(#4) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Az Edgerunners kellemese pozitív csalódás volt.A sorozat után el is gondolkodtam,hogy beszerzem a játékot karácsonykor.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#5) melega


melega
őstag

Na a Cyberpunktól nem voltam elájulva, de a witcher széria a kedvencem tehát tuti vétel lesz ha megjelenik az új trilógia első része.

(#6) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sajnos már nem vagyok tini, kicsit aggódom, hogy lemaradok az új Witcher trilógia végéről. Bár lehet, hogy amiatt kéne, hogy az elsőt sem érjük meg.

Szerintem ez még sok-sok évig hír lesz időnként a játékok világából.

(#7) k-adi


k-adi
nagyúr

Nemrég az ubisoft jelentett be vagy 3 AC részt :D érdekes lesz ha rákapnak a stúdiók az ilyen tömeges bejelentésekre

Amúgy már bejelentettek egy Witcher játékot nem? Vagy a Polaris ez?

(#8) oriic válasza k-adi (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Polaris kódnév, amely nem csak az új The Witcher játékot takarja, hanem egyből egy nagy költségvetésű trilógiát kapunk majd, jelenleg az előkészületi fázisnál tartanak." Tehát lényegében az új trilógiát jelenti.

Live-Die-Respawn

(#9) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Én bármit elhiszek a CDPR-nek mióta aranylemezről hívták vissza a CP2077-et. :DDD

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én jelenleg úgy vagyok vele, hogy kegyetlenül örülnék egy új Witcher trilógiának, ami legalább olyan színvonalú lesz, mint az előző... de...

...még emlékszem, mennyire vártam ugyanígy anno. a Cyberpunk 2077-et is, aztán amikor kijött, talán ha fél órát játszottam vele, azóta el sem volt indítva... már az sem érdekel, ha azóta kijavították, egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi, pedig szeretem a Cyberpunk témát, de akkora volt a csalódás, hogy részemről soha többé nem akarok játszani vele.

A CD Projekt RED-nek egyetlen esélye van, hogy visszaállítsák a renoméjukat: egy olyan Witcher trilógia, ami méltó az előzőnek a nevét viselni. Mert ha ez is csalódás lesz, akkor vége... ahogy a Blizzardnál a Diablo IV, úgy a CD Projektnél az új Witcher lesz az, ami meghatározza, veszek-e még több játékot tőlük, vagy sem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) DanielLong


DanielLong
senior tag

Szerintem az új Witcher már semmiképp sem lesz olyan meghatározó játék, mint az eredeti. Ha csak másolják a régit, akkor mindenki húzza majd a száját, hogy miért kell még egy bőrt lehúzni erről. Viszont gondolom a CP baklövés után a studió szeretne ráállni a biztos bevétel útjára, így akkor majd évente ki tudnak adni egy újabb játékot. Legyen inkább 5 évente egy új Witcher epizód és mellette próbálkozzanak eredeti ötletekkel.

(#12) flexxx2


flexxx2
őstag

Amúgy kinek hogy tetszett a Witcher harcrendszere?
Szerintem egy kissé "kaszabolos" lett a fizikai része, a varázslatok/potionok meg olyan akarunk is varázsolni meg nem is, ha értitek amit mondok.

(#13) k-adi válasza DanielLong (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, a CP nagy pofáraesés lett sajna, így most remélhetőleg duplán odafigyelnek és jó lesz, a start is.

én csak abban reménykedem hogy a polaris Ciri kalandjai lesznek, jó sok OP képességgel :D

(#14) Szakiii válasza flexxx2 (#12) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyetértek teljesen, valahogy sose jött át a mozgás se, mindig kicsit túlfutott a karakterem. Megjelent a horizon zero dawn és azt éreztem hogy valahogy így kellett volna ott is. Sokkal sokkal kezelhetőbb ott. Mellé teljesen egyetértek abban hogy maga a karakter fejlesztés részen nagyon kevés hangsúly volt. Szóval van bőven min javítani.

(#15) k-adi válasza Szakiii (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

w3 az 2015ös, a HZD meg 2017es

ha meg mondjuk jövőre jön a w4 akkor az 2023, azaz 8 év minimum... biztos lesz fejlődés mozgásban és harcban is

(#16) prolad


prolad
őstag

Remélem ráfekszenek a bugokra is, Cyberpunkot egy hónapja játszottam végig, még mindig tele volt buggal. Meg látszott rajta, hogy még nincs meg az a tapasztalat open world játékok terén, ami ehhez a címhez kellett volna (pl sokféle jármű kezelése, lőfegyverek, rendőrség implementációja, stb.). Plusz az egész fejldődési rendszert nem sikerült kiegyensúlyozni, az elején szenvedsz (főleg mert random helyekre beraktak sokkal magasabb szintű ellenfeleket), aztán hirtelen elpusztíthatatlan leszel, 10 az 1 ellen is. Talán majd legközelebb.

(#17) melega válasza k-adi (#13) üzenetére


melega
őstag

Állítólag 6 éven belül meg fog jellenni a Witcher trilógiaq első része, ha ps 5 re lesz tuti levásárlom egy leértékelkés után.

A From software játékai mellett a kedvenceim a witcher játékok.

Soha nem csalódta bennük, és imádom a középkori dark fantasyt.

(#18) Neurotoxin válasza antikomcsi (#6) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én még a Wild Hunt Nextgen (Currentgen :DDD ) patchét várom. Egyszer kipóbáltam, de bőven van mindig mivel játszani, hogy annyira égető lenne és időm sincs olyan hűde sok.

Kicsit bizakodok, hogy Unreal 5 engine-en megy az új Witcher fejlesztése (talán majd jobban haladnak vele, mint Redengine-en), bár engem jobban érdekel a Cyberpunk világa.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#19) Plazmacucci válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Plazmacucci
félisten

lol, te még fórumozol? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#20) Vistaboy válasza Plazmacucci (#19) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mi ebben a meglepő? :) :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) Plazmacucci válasza Vistaboy (#20) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezer éve nem láttalak kommentelni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) Vistaboy válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kommentelek én, csak kevés játék van, ami érdekel, így nem sok témához szólok hozzá.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) melega válasza Neurotoxin (#18) üzenetére


melega
őstag

Én is bár a teljesen új IPvel kivárok, ha egy gané lesz felejtős, ha game of the year edition akkor vétel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.